-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

УЗД кульшових суглобів

УЗД кульшових суглобів – безпечна та швидка процедура, яка дозволяє побачити відхилення чи певні патології. Основне завдання узд-діагностики – визначити внутрішньосуглобну чи позасуглобову патологію. Зазвичай, лікарі використовують МРТ, і ультразвук – лише додаткова діагностика для уточнення, чи у випадках, коли у пацієнта є протези у області, і це заважає візуалізувати чужорідне тіло. Спеціальної підготовки до узд кульшових суглобів не потрібно.

УЗД кульшових суглобів у Львові в клініці Urosvit

Узд кульшових суглобів у клініці Уросвіт відбувається в режимі реального часу. Фахівець проводить датчиком по зоні кульшового суглобу, і його зображення виводиться на екран.

Передній доступ огляду: пацієнт лягає на спину та витягує ноги, лікар узд водить датчиком паралельно довжині осі стегна. Це дозволить уважно обстежити пахову область, лімфатичні вузли, крило повздовжної кістки та частину головки стегнової. Медіальний доступ огляду дозволяє лікарю отримати інформацію про м’язи стегна та сухожильний апарат. Для цього пацієнт має зігнути ногу в коліні та відвести її коліном назовні. Латеральний доступ огляду: пацієнт лягає на бік, а спеціаліст з узд орієнтується по виступаючому фрагменту великогомілкової кістки. Задній доступ огляду: пацієнт лягає на бік, згинаючи ногу в коліні і прикладає її до живота, – у такому положенні лікар має доступ до сідничого нерву, а також усієї поверхні сідничного м’яза.

Ціна на УЗД кульшових суглобів

550 грн

УЗ-дослідження шлунку ходить у комплекс УЗ-дослідження двох суглобів (колінні, кульшові, гомілко-ступеневі)

У випадку, якщо причина больових відчуттів невідома, фахівець з узд має у пергу чергу вияснити, належить патологія до внутрішньосуглобної чи позасуглобових. Внутрішньосуглобна патологія може проявляти себе у вигляді: випіт у порожнину суглоба, артрит, артроз, синовит, екроз головки гомілкової кістки. Позасуглобові патології, які легко діагностуються методом сонографії: розриви м’язів, травмування, набряки, гематоми.

Іноді причина больових відчуттів у пацієнта – бурсити, патологічний стан, коли відбувається накопичення рідини та запалення суглобової сумки. Важливо вчасно відрізнити його від інших запалень чи пухлин.

На які показники слід звертати увагу

Фахівець з УЗД при обстеженні дитини має оцінити значення кута альфа, у дорослого – стан м’яких тканин та кількість внутрішньосуглобної рідини. Не останню увагу приділяють і стану хрящів, сухожиль, наявність пухлин чи гематом, ступінь деградації тканин. Варто робити УЗД кульшових суглобів при будь якому дискомфорту у цій області, так як ця проста та доступна процедура дозволяє швидко виявити патології і попередити розростання запалення з черевної порожнини та нижніх кінцівок.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом