Ефективне лікування імпотенції в медичному центрі «UROSVIT»

Медичний центр «UROSVIT» пропонує кваліфіковану точну діагностику і ефективне лікування чоловікам, які мають проблеми з імпотенцією. Процес лікування в нашому медичному центрі здійснюється поетапно:

Перша консультація:

На першій консультації проводиться оцінка стану пацієнта. Наш фахівець уважно вас вислухає, ознайомиться з історією хвороби або документами із попередніх обстежень, а також поставить кілька запитань. Після вичерпної консультації і огляду лікар може попередньо провести оцінку вашого стану, призначити необхідні додаткові обстеження.

Лікування відповідно до плану:

Друге відвідування наших пацієнтів розраховане на лікарський аналіз отриманих результатів обстеження і складання ефективного плану лікування. Далі пацієнт проходить всі необхідні процедури і дотримується отриманих рекомендацій щодо лікування.

Як підготуватися до першого візиту?

Якщо ви прямуєте до лікаря, який допомагає впоратися з проблемами імпотенції, вам слід відповідно підготуватися до цього візиту:

 • Принести документацію із попередніми обстеженнями або історію хвороби, якщо така вже є.
 • За день до прийому утриматися від статевих стосунків і виключити з раціону алкоголь та продукти, які провокують надмірне газоутворення.
 • Прийняти душ без косметичних засобів і надіти свіжу білизну.

Імпотенція - коротко про захворювання

Імпотенцію часто називають чоловічим безсиллям – це нездатність виникнення і підтримки ерекції, що значно погіршує якість сексуального життя.

Слабка ерекція або її відсутність може спостерігатися у чоловіків будь-якого віку. Цієї хвороби особливо піддаються чоловіки у віці від 35 до 70 років, за статистикою таким захворюванням страждає більше 50% чоловічого населення нашої країни.

Симптоми імпотенції

 • Відсутність ерекції – нормального збудження у чоловіка
 • Присутність ерекції в слабкому вигляді або недовготривала ерекція
 • Передчасна еяколяція під час статевого акту
 • Відсутність задоволення від статевого акту – оргазму
 • Порушення психологічного стану
 • Відсутність здатності зберегти ерекцію

Ці ознаки можуть стати приводом для відвідин кваліфікованого фахівця.

Причини появи імпотенції

 • Імпотенція у чоловіків.ОРГАНІЧНА ІМПОТЕНЦІЯ
  Може з’явитися через перенесені захворювання органів статевої системи, ендокринні порушення або бути викликана іншими хронічними захворюваннями. Травми хребта або статевого органу, операції, перенесені на статевих органах, також можуть стати причинами чоловічого безсилля.
 • ІМПОТЕНЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ХАРАКТЕРУ
  Викликана досвідом, пов’язаним із невдалим статевим актом, невпевненістю у власних силах, страхом або високим збудженням, депресіями і стресами.
 • НЕАКТИВНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
  Сидячий спосіб життя негативно впливає на систему кровообігу, підвищується вага. Зайва вага в свою чергу може знизити рівень виділення тестостерону і викликати цукровий діабет, що несприятливо впливає на чоловічу силу. Прийом лікарських препаратів можуть нести побічні ефекти, що провокують цю недугу.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Діагностика та перелік необхідних досліджень при імпотенції

У нашому медичному центрі проводиться ретельна діагностика імпотенції для ефективного її лікування. Щоб правильно визначити причини імпотенції пацієнтам слід пройти ряд процедур і досліджень, за допомогою яких можна буде підтвердити або спростувати причини виникнення цієї недуги.

Первинний огляд

На першому ж прийомі наш фахівець здійснить огляд статевих органів на предмет наявності анатомічних змін і при необхідності направить пацієнта на здачу додаткових аналізів або на діагностику.

Лабораторні дослідження

В перелік можливих лабораторних досліджень, які необхідно пройти чоловікам з проблемами імпотенції, входять:

 • Аналіз крові загальний
 • Аналіз крові на жири
 • Гормональний аналіз крові
 • Аналіз сечі
 • Аналіз крові печінки і нирок
Лікування імпотенції.

Ціни на наші послуги

Лікування імпотенції Ціна, грн.
Первинна консультація дитячого лікаря уролога ( до 30 хв ) 500
Повторна консультація дитячого лікаря уролога ( протягом одного місяця ) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на всі наші послуги тут.

Методи лікування імпотенції в медичному центрі UROSVIT

Методи лікування імпотенції вибираються суто індивідуально під кожного пацієнта, виходячи з отриманих обстежень і скарг. В основному, в нашому медичному центрі ми використовуємо такі методи:

Ударно-хвильова терапія

Це найефективніший метод лікування ректальної дисфункці. Проводиться вона у нас на інноваційному обладнанні, що утворює ударні хвилі. Вони направляються в проблемні зони статевого члена (які раніше були визначені за допомогою УЗД) і розм’якшують фіброз, стінки судин. Таке лікування провокує появу нових молодих судин, що значно покращує кровопостачання і якість ерекції.

Магнітно-резонансна терапія

Магнітно-резонансна терапія сприяє виділенню застояного секрету простати. Цей метод здатний стимулювати захисний потенціал організму і сприятливо впливає на нього в цілому. Таке лікування являє високоефективним.

Медикаментозне лікування

Медикаментозне лікування направляється на поліпшення кровотоку в сечостатевій системі. Вкрай важливо правильно підібрати препарат (таблетки або мазь) і дозу, адже часто вони мають значні побічні ефекти.

Вакуумна терапія

У випадках з незначними порушеннями ерекції може застосовуватися і вакуумна терапія. Цей метод лікування не може гарантувати повне позбавлення від проблем з ерекцією, так як несе недовготривалу дію.

Масаж

Якщо завданням є підвищення рівня ерекції, можливо, вам допоможуть вправи або масаж які потрібно регулярно виконувати. При постійному здійсненні рекомендацій лікаря протягом місяця ви зможете побачити і відчути результати.

Введення ін'єкцій в кавернозні тіла статевого члена

Повернути ерекцію можна за допомогою уколів: в пеніс вводяться спеціальні речовини. Результати такого лікування часто є ефективними – досягається сильна і тривала ерекція. Головне – правильно підібрати дозу і препарат.

Психотерапія

У разі, коли проблема носить психологічний характер, призначається психотерапія. Цей метод лікування досить тривалий. Але тільки багаторазові розмови з психотерапевтом допоможуть виявити психологічні блоки та усунути джерело вашого чоловічого безсилля.

Правильне харчування

Іноді повернути колишню ерекцію може допомогти дієта, підтримання якої сприятливо впливає не тільки на статеве життя чоловіка, але і на загальний стан здоров’я.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Профілактика імпотенції

Щоб уникнути імпотенції, кожен чоловік повинен піклуватися про своє здоров’я, і ​​дотримуватися наступних правил:

 • При надмірній вазі, потрібно подбати про схуднення і подальшу підтримку своєї форми
 • Відмовитись від шкідливих звичок
 • Збалансувати своє харчування, вживати дієтичні продукти
 • Контролювати рівень холестерину і кров’яного тиску
 • Бути постійно активним, займатися спортом
 • Повноцінний сон
 • Регулярне обстеження сечостатевої системи

Дотримуючись перерахованих вище заходів, є велика ймовірність до максимуму продовжити собі радість статевого життя.

Профілактика аденоми простати.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте: