-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Уретероскопія

Уретероскопія – це ендоскопічна процедура, що здійснюється з метою видалення чи дроблення конкрементів у нижній чи середній частині сечоводу, а також для корекції анатомічних аномалій.

Огляд внутрішньої поверхні нирки та сечоводу задля виявлення каменів проводять через процедуру уретеропієлоскопії. Використовують при цьому спеціальний інструмент уретеропієлоскоп. Він є оптичним приладом, що складається з гнучкої робочої трубки з дистальної головкою, окуляра і освітлювальної системи. Всередині трубки розміщені волоконна оптика, інструментальний і аспіраційний канали.

Лікар-уролог вводить уретеропієлоскоп через природні сечові шляхи, тобто сечовипускальний канал (уретру) або сечовий міхур, в сечовід, проводить обстеження та отримує зображення на дисплеї. Таким чином, він може детально визначити розмір каменів, їх кількість та локалізацію. В результаті отриманих даних, він назначає тип лікування, який може полягати у операційному чи без операційному втручанні.
Пройти процедуру уретероскопії Ви можете в нашій клініці урології Уросвіт у м.Львів. Звертайтесь.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ УРЕТЕРОСКОПІЇ

  • Якісна діагностика стану сечоводів та уретри
  • Усі камені можна видалити за одну процедуру
  • Процедура проводиться без єдиного роозрізу
  • Швидке відновлення пацієнта
  • Малотравматичний метод

Показання

Видалення каменів, хронічні запальні захворювання уретри, видалення сторонніх предметів, лікування патологій насіннєвого горбка тощо.

Підготовка

Загальний аналіз крові, електрокардіограма, загальний аналіз сечі, посів сечі, урографія для визначення точного місця знаходження каменю або каменів, ниркових функцій насіннєвого горбка.

Вартість

Ви можете дізнатись вартість конкретної послуги на нашому сайті у розділі «Ціни».

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом