-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Магнітно-лазерна терапія

       Часто лікування урологічних захворювань має цілий ряд певних неприємних моментів, що пов’язані із дискомфортом та болісними відчуттями під час проведення багатьох процедур, а, нерідко, і психологічним дискомфортом. Страх перед болем при лікуванні та тією інформацією, яку пацієнти дізнаються про своє захворювання, невпевненість, що терапія чи процедури дадуть бажаний результат, часто приводять до того, що хворі невчасно звертаються за кваліфікованою допомогою.

Проте, не всі методики однакові. Яскравим прикладом є магнітно-лазерна терапія. Даний метод базується на застосуванні лазерів різного спектру та частот випромінювання і має цілий ряд переваг, що дають можливість для лікаря знайти індивідуальний підхід у кожному випадку, а пацієнту, – впевненість у тому, що для його лікування буде підібрано комплексний та ефективний метод.

Апарат для лікування простатиту.

Переваги методу

4 способи прикладання лазера

Перкутанний, трансректальний, акупунктурний, трансвагінальний

Безболісність процедур

Нетравматичний та безпечний метод лікування пацієнта

Вплив на усі частини тіла

На тканини у точці прикладання та організм у цілому

Неінвазивний спосіб лікування

Метод без хірургічного втручання

 

Магнітно-лазерна терапія послуга

 

  ▪Магнітно-лазерна вібраційна терапія (1 сеанс) 200 грн

Використовуючи МЛТ та комплекс терапевтичних послуг наші урологи успішно лікують такі захворювання:

Найчастішим захворюванням сечостатевої системи у чоловіків є простатит. Це запалення передміхурової залози, яке зазвичай характеризується хронічним характером перебігу. Лікування простатиту повинно бути комплексним, оскільки причини його виникнення можуть бути різноманітними.

Це запалення слизової стінки сечового міхура.

Захворювання зустрічаєтсья частіше у жінок, ніж у чоловіків, за рахунок анатомічних особливостей організму. Виділяють гострий та хронічний, первинний і вторинний цистити.

Це неспецифічний запальний проце, під час якого уражуються ниркова миска, чашечки і паренхіма нирки.

Пієлонефрит виявляють у 20-40% хворих з ураженням нирок та верхніх сечових шляхів. Жінки хворіють частіше, ніж чоловіки. 60-75% пацієнтів хворіють у віці до 30-40 років, особливо часто – під час вагітності і в післяпологовий період. Причиною захворювання може бути будь-який мікроорганізм.

Це запалення яєчка та його пидатка.

Більш ніж 25% чоловіків середнього та молодого віку протягом життя хоча б раз хворіли на це захворювання. Характеризується болем та збільшенням ураженої сторони калитки та відповідними запальними проявами. Розрізняють гострий та хронічний, неспецифічний та специфічний перебіг хвороби. Майже у 50% випадків збудником неспецифічних запальних захворювань чоловічих статевих органів є хламідійна інфекція, що передається статевим шляхом.

 Це запалення сечівника.

У чоловіків віком 50 років і старших, захворювання розвивається найчастіше як ускладнення простатиту. Переважною причиною, що призводить до розвитку уретриту у пацієнтів віком від 15 до 40 років, є хвороби, що передаються статевим шляхом.

В результаті лікування відбувається низка біологічний та біохімічних процесів в наслідок чого зменшується локальний запальний процес, покращується трофіка тканин (за рахунок впливу на нейрогуморальну регуляцію та покращення кровоплину), стимулюється виділення лейкоцитів та макрофагів і покращується їхня фагоцитарна функція, стимулюється рух йонів Са, що сприяє локальному розігріванню тканин, покращується еректильна функція, відновлюється лібідо, покращуються показники спермограми та багато іншого.

Перед проведенням таких процедур, пацієнт зобов’язаний пройти необхідні до обстеження для з’ясування загального стану організму та виявлення супутньої патології. Адже лікування лазерним методом має деякі проти покази, а саме: гострі запальні процеси, що супроводжуються лихоманкою, онкологічні захворювання, при лікуванні простати транс ректальним способом наявність варикозу прямої кишки, чи тріщин заднього проходу, важкі декомпенсовані форми цукрового діабету, ожиріння, захворювання крові. Проте даний перелік проти показів є дещо умовним, оскільки деякі захворювання можна скорегувати або вилікувати і сміливо розпочати курс лазерної терапії.

Лікарі нашої клініки урології успішно застосовують лазерні методики для лікування багатьох урологічних захворювань та інших хворіб та станів про які Ви зможете дізнатись зателефонувавши за нашими контактами, або звернувшись у наш центр.

І пам’ятайте – здоров’я потрібно оберігати!

Ціни на магнітно-лазерну терапію

Також ви можете ознайомитися з цінами на магнітно-лазерну терапію тут.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 18.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 18.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом