-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

УЗД лімфатичних вузлів

Лімфатичні вузли – це орган імунної системи, що відіграє роль захисного барєру для вірусів, бактерів, токсинів тощо. Майже кожен патологічний процес веде за собою зміну лімфовузла, його структури, розміру, рухомості та інших характеристик. Лімфовузли можуть реагувати на негативні зміни у організмі навіть до прояву перших симптомів.

Саме тому необхідно одразу проводити ультразвукову діагностику захворювань. Узд лімфатичничних вузлів допомагає дослідити їх стан та уточнити діагноз, а також прослідковувати динаміку захворювання, що впливають на стан лімфовузлів.

УЗД лімфатичних вузлів у Львові в клініці Urosvit

УЗД лімфатичних вузлів у Львові в клініці Urosvit – це швидкий та доступний метод обстеження, завдяки якому можна якісно проводити моніторинг динаміки доброякісних пухлин у стані ремісії, виявляти перші прояви метастазів при злоякісних процесах, а також допоможе уточнити діагноз.пеціальної підготовки процедура не потребує. Узд лімфатичних вузлів дає змогу оцінити цілу низку змін у структурі органу: розмір, співвідношення ширини та довжини, характер ехогенності, форма

Пацієнт без попередньої підготовки приходить на обстеження. Лікар узд змазує датчик спеціальним гелем та щільно притискає до частини на тілі пацієнта, яку потрібно дослідити. На моніторі проектується зображення органу, орган обстежується на необхідні показники.

Ціна на УЗД лімфатичних вузлів

360 грн

УЗ-дослідження входить в комплект УЗ-дослідження щелепно-лицевої ділянки (лімфатичні вузли + слинні залози)

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Причини пройти УЗД лімфатичних вузлів

УЗД лімфатичних вузлів шиї найчастіше назначають при підозрах на:

  • Лімфоми (доброякісні та злоякісні)
  • Лімфосаркоми
  • Рак
  • Хвороба Сезарі
  • При метастазах
  • Туберкульоз
  • Сифілис
  • Лепра

Лікар може назначити узд підщелепних лімфатичних вузлів при деформації кісткових струкур і мяких тканин без вираженої хворобливості і кровоточивості ясен, розростанні ясен, нічній пітливості (ознаки лейкозу).

Неспецифічні лімфаденіти області шиї та голови не потребують додаткових обстежень, якщо є яскраво виражені симптоми (температура, місцеві явища при тонзилітах, фарингітах, краснусі, гострих періодонтитах тощо) не вимагають додаткового обстеження, однак, у випадку, якщо пройшло більше 2х місяців після лікування основної хвороби, необхідно проходити уточнюючі обстеження.

Можливі помилки результатів при обстеженні у випадках, коли у пацієнта наявні кісти чи абсцеси, так як вони мають однакову ехогенність.

УЗД пахової ділянки може показати неточні дані при наявності гематом, гриж тощо. Для уточнення лікарі радять робити МРТ , біопсію чи пальпаторне обстеження.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом