Результативний метод лікування та реабілітації

Ударно-хвильова терапія в травматології

Ударно-хвильова терапія – це результативний метод лікування багатьох травм та спосіб післяопераційної реабілітації. Процедура чудово підходить спортсменам, бо після тренування дозволяє зняти напругу м’язів, а ще спеціалістам у сфері інформаційних технологій, які переважно ведуть сидячий спосіб життя. 

Результатом проходження курсу ударно-хвильової терапії стане позбавлення від м’язової напруги та больового синдрому, відновлення тонусу та еластичності тканин, спровокованих дегенеративними та трофічними змінами у тканинах кісток, хрящів, м’язів, відкладенням солей, порушенням кровообігу чи хронічним запаленням. 

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Панацея в травматології

Ударно-хвильова терапія вважається універсальним методом лікування багатьох захворювань кістково-м’язового апарату. Є низка показань до застосування УХТ в травматології:

 • остеохондроз (дистрофічні порушення в суглобових хрящах);
 • спондилоартроз (зневоднення міжхребцевих дисків);
 • грижі та протрузії міжхребцевих дисків;
 • ентезопатія (запалення в сухожиллях, зв’язках, суглобах);
 • плантарний фасцит (п’яткова шпора);
 • трохантерит стегна (запалення стегнових сухожиль);
 • епікондиліт ліктьового суглобу;
 • остеоартроз суглобів;
 • гіпертонус м’язів;
 • подагра;
 • пошкодження ротаторної манжети плечового суглобу, тощо.
Ударно-хвильова терапія в травматології.

Це далеко неповний перелік захворювань, для успішного лікування яких застосовують УХ- метод. У будь-якому випадку, перш ніж вдаватися до ударно-хвильової терапії з метою лікування ортопедичних захворювань, варто обов’язково проконсультуватися з лікарем. У львівському медичному центрі «Уросвіт» працюють висококваліфіковані лікарі травматологи з багаторічним досвідом. Тож вони вірно діагностують захворювання та назначать необхідну кількість процедур, залежно від показань та стану тяжкості симптомів кожного пацієнта індивідуально.

Терапевтичний ефект

Ударно-хвильова терапія в травматології

Перші сеанси можуть викликати помірний біль, як, наприклад, після лікувального масажу, згодом вони повністю зникають. Сильний запальний процес також провокує поодинокий біль під час проходження процедури. Загалом же процедура не завдає ніякого дискомфорту, оскільки низькочастотні  ударні хвилі діють м’яко, не пошкоджують шкіру. Імпульси, що розсіюються в м’яких тканинах, сприяють зменшенню больового та запального синдромів, покращує кровообіг, метаболізм, стимулює процес регенерації клітин та утворення нових капілярів. 

Ефективність методу лікування полягає в тому, що на уражені хворобою ділянки точково впливають низькочастотні інфразвукові ударні хвилі. Вони розпушують скупчення кальцинатів, сольових відкладень, фіброзних розростань тканини, тож ефект відчувається вже після кількох процедур. Запишіться на сеанс ударно-хвильової терапії до медичного центру «Уросвіт» у Львові. Планові візити до лікаря, правильний діагноз та вчасно отримане лікування – запорука здоров’я. 

Як проводиться УХТ?

У медичному центрі «Уросвіт» процедуру ударно-хвильової терапії проводять на високоякісному медичному обладнанні під наглядом медика. Для пацієнтів терапевтичний сеанс проходить безболісно, оскільки лікар застосовує найкомфортніший ударний імпульс. Також майже невідчутно, бо імпульс невловимий для людини. Лікар-травматолог згідно з поставленим діагнозом точно визначає ділянку, яка потребує терапії. 

Залежно від того, наскільки тяжкий стан захворювання та як давно він прогресує, лікар складає тривалість сеансу, який коливається від 12-ти до 20-ти хвилин. Лікувальний курс, під час якого досягається максимальний ефект, становить від 5-ти до 10-ти процедур, які слід повторювати від одного до двох разів кожні пів року. 

Ударно-хвильова терапія в травматології

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Протипоказання

Варто пам’ятати, що процедура не всім дозволена. Так, УХ-терапія категорично заборонена вагітним жінкам, пацієнтам, котрі мають захворювання кровотворної системи, гострі інфекційні захворювання, доброякісні чи злоякісні пухлини безпосередньо у місцях, що потребують впливу, наявність кардіостимулятора. До того ж, тромбоз чи погане згортання крові є протипоказанням для проведення ударно-хвильової процедури. 

Молодим людям, які не досягли 23-річного віку, також не застосовують терапію ударними хвилями, оскільки їхній скелет ще формується. Після тяжких перенесених захворювань, серед яких коронавірус, не слід вдаватися до процедури, допоки організм стовідсотково не відновиться. 

Ціни консультації травматолога

Ударно-хвильова терапія Ціна, грн.
Первинна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.) 500
Повторна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.) (протягом одного міс.) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на ударно-хвильову терапію в травматології тут.

На піку популярності

Ударно-хвильова терапія в травматології

Так, сьогодні процедура ударно-хвильової терапії стає популярною не тільки по всьому світу, а й в Україні, хоча апаратів по всій державі не так вже й багато. Серед пацієнтів медичного центру «Уросвіт» УХ-сеанси дуже затребувані, оскільки дозволяють без медикаментів чи хірургічного втручання швидко відновитися. Всі, хто пройшов курс лікування хвилями, відчувають підвищення активності, покращення загального самопочуття та настрою. 

Це й не дивно, оскільки імпульси низьких частот позитивно впливають на весь організм, який очищується від шлаків внаслідок покращення метаболізму, синтезуються біохімічні процеси, поліпшується кровообіг. Всі ці процеси запускають природне відновлення людського організму. Найбільше схвальних відгуків від спортсменів, які часто переносять травми та переломи, бо проходження процедури дозволяє швидше відновитися та повернутися до тренувань. 

Переваги УХ-методики

 • Неінвазивний метод лікування, що проходить безболісно.
 • Альтернатива декотрим хірургічним втручанням та медикаментозному лікуванню. 
 • Висока ефективність терапії, що дає позитивний результат у понад 90% випадків.
 • Незначна тривалість процедури – до 20 хвилин.
 • Швидке зняття болю. 
 • Сучасний фізіотерапевтичний підхід до лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату. 
Ударно-хвильова терапія в травматології

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом