Гінекологія у медичному центрі «Уросвіт»

Лікар-гінеколог львівського медичного центру «Уросвіт» займається діагностикою, профілактикою та лікуванням жіночих захворювань. Це можуть бути запальні процеси матки, придатків матки, запальні та фонові захворювання шийки матки, піхви та багато інших. Лікарська практика показує, що 10-15 відсотків жінок, які почуваються абсолютно здоровими, дізнаються про гінекологічні захворювання різного ступеню тяжкості під час проходження медичних оглядів. Такий у лікаря-гінеколога показаний абсолютно всім жінкам принаймні раз на рік.

Гінекологія у медичному центрі «Уросвіт»

Приватна жіноча консультація у Львові

Якщо вам потрібен хороший досвідчений лікар-гінеколог у Львові, ласкаво просимо до медичного центру «Уросвіт». Наш спеціаліст може оцінити фізіологічні і патологічні стани організму, діагностувати гінекологічні захворювання, дізнатися про їхні симптоми, щоб підібрати відповідне  ефективне лікування. Є потреба у консультації гінеколога, хочете пройти обстеження, здати аналізи, визначити вагітність, зробити ультразвукове дослідження (УЗД) органів малого тазу, тоді звертайтеся до приватного медичного центру «Уросвіт». Запис на прийом можна здійснити за контактним номером медичного закладу: +38 (096) 700-30-80. Медичний заклад знаходиться у центрі Львову по вулиці Івана Огієнка, 3.

Консультації спеціалістів Ціна, грн.
Первинна консультація лікаря-гінеколога 500
Повторна консультація лікаря-гінеколога (протягом одного міс.) 400
Первинна консультація лікаря-гінеколога + огляд на гінекологічному кріслі з забором аналізів (без вартості аналізів) 990

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Кому потрібен гінекологічний огляд

Кому потрібен гінекологічний огляд

Проходити гінеколога необхідно і молодим дівчатам, і майбутнім мамам, і дорослим жінкам, адже контролювати стан репродуктивних органів та молочних залоз, вкрай необхідно для недопущення розвитку патологій. Моніторинг жіночого здоров’я проводиться у сучасному комфортному гінекологічному кабінеті львівського медичного центру «Уросвіт». Прийом лікаря-гінеколога складається не лише з консультації, а й з огляду пацієнтки на гінекологічному кріслі із забором аналізів, пальпації грудних залоз, що дозволяє виявити нетипові ущільнення. Для повноти картини лікар-гінеколог назначає УЗД органів малого тазу, яке проводиться трансвагінально, та молочних залоз. У медичному закладі для діагностики є сучасна високоточна апаратура. Усе необхідне в одному місці: і консультація, і УЗД, і аналізи та маніпуляції.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Симптоми, які не можна ігнорувати

Часто жінки відвідують гінеколога тоді, коли інтимні проблеми починають турбувати, завдають дискомфорту, протікають болісно. Багатьох симптомів можна уникнути, якщо проходити плановий огляд. Симптоми, які вимагають консультації лікаря з гінекології:

  • Рясні хворобливі менструації, порушення циклу або його відсутність, кровотечі між менструаціями.
  • Болісні відчуття в молочних залозах, ущільнення, не пов’язані з менструацією.
  • Виділення з піхви, які мають неприємний запах та нетиповий колір, свербіння. 
  • Болі внизу живота, які виникають незалежно від фази циклу, неприємні відчуття при сечовипусканні.
  • Дискомфорт і хворобливі відчуття під час статевого акту.
  • Перші прояви менопаузи.
  • Вагітність чи її планування.

Підготовка до огляду гінеколога

Перед оглядом лікаря-гінеколога необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, однак не занадто прискіпливо, щоб не вимити мікрофлору, що вкрай важлива для дослідження. Крім того, варто знати менструальний цикл, його довжину та періодичність хоча би за кілька останніх місяців. Оптимальний час для візиту до лікаря-гінеколога – 7-9 день менструального циклу, який рахується з першого дня менструації, тобто це перші дні після її завершення. Регулярне обстеження у гінеколога, вчасні лабораторні дослідження, ультразвукова діагностика дозволять на ранній стадії виявити різні жіночі захворювання, в тому числі й онкологічні. Для кожної жінки вибір гінеколога та медичного закладу є важливим. Відділення гінекології медичного центру «Уросвіт» обирають львів’янки та гості міста, довіряючи здоров’я кращим спеціалістам. 

Підготовка до огляду гінеколога

Які захворювання лікує гінеколог?

Які захворювання лікує гінеколог?Гінеколог супроводжує жінку від першої менструації до менопаузи, допомагаючи підтримувати здоров’я і зберігати красу на довгі роки. Не секрет, що після 40 років організм потребує додаткової турботи, тож регулярне спостереження дозволяє своєчасно розробити комплекс заходів для того, щоб вікова перебудова пройшла легко, без істотних негативних наслідків. Лікар медичного центру «Уросвіт» проводить діагностику та лікування безпліддя, патології шийки матки, патологічного клімаксу, запальних процесів, порушень менструального циклу тощо. Крім того, індивідуально підбирає контрацептиви, вводить в видаляє внутрішньоматкові спіралі. Також гінеколог лікує захворювання шийки матки, зокрема, ерозію, поліпи, кондиломи, міоми, кісти, ендометріоз та багато іншого. Жінки мають право мати доступ до якісної медичної допомоги у медичному центрі, котрому довіряють.

Лікарі гінекологи в медичному центрі Urosvit

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом