У львівському медичному центрі “Уросвіт” веде прийом лікар-реабілітолог, який надає послуги з лікувального масажу та тейпування. Це оздоровчі процедури, котрі зарекомендували себе як ефективний спосіб лікування захворювань опорно-рухового апарату, неврологічних патологій, перенесених спортивних травмувань тощо.

Реабілітаційні процедури в “Уросвіті”

Курси лікувального масажу, тейпування, ударно-хвильової терапії назначає спеціаліст медичного центру “Уросвіт”, складаючи індивідуальну програму лікування. Тейпування (для тих, хто ще не знає) – реабілітаційний метод лікування травматичного пошкодження м’язів. Тape (тейп) перекладається з англійської як “стрічка”. Тобто, тейпування – це накладання стрічок на тіло з метою зменшення навантаження на м’язи, поліпшення кровообігу та лімфотоку, сприяння відновленню після травмувань чи операцій.

Ці реабілітаційні процедури застосовують і як самостійний метод відновлювальної терапії, і як допоміжний до основного лікування. Залежно від захворювання лікувальний масаж може бути назначений як загальний, так і окремих зон, які потребують мануального впливу.

Реабілітаційні процедури.
Консультації спеціалістів Ціна, грн.
Первинна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.) 500
Повторна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.)(протягом одного міс.) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Що входить до програми реабілітації?

Лікувальний масаж – основний реабілітаційний метод, запропонований реабілітологом медичного центру “Уросвіт”. У ході процедури для досягнення більшої ефективності спеціаліст може застосовувати спеціальні мазі, які мають знеболювальні, зігріваючі, протизапальні властивості. У медичному центрі “Уросвіт” пацієнтам пропонується масажі спини, рук та ніг, області плечового суглоба та плеча, кисті та передпліччя, тазостегнового суглоба та стегна, стопи та гомілки, грудної клітини, голови та шиї.

Крім того, для ще більшого терапевтичного ефекту поруч з масажем назначають процедури на апараті ударно-хвильової терапії та тейпування. Комплексний підхід до реабілітації, який здебільшого застосовують у медичному центрі “Уросвіт”, дає позитивний результат у лікуванні багатьох захворювань опорно-рухового апарату.

Ефективність лікувального масажу

Лікувальний масаж лікар-реабілітолог медичного центру “Уросвіт” назначає для профілактики деяких захворювань, наприклад, як артроз чи артрит. Після масажних процедур у львівському медцентрі “Уросвіт” пацієнти тривалий відчувають полегшення, зниження м’язової напруги, відновлення працездатності суглобів. Як лікувально-відновлювальна терапія, масаж має ефективність, втім є певні протипоказання. Наприклад, лікувальний масаж заборонений, якщо у пацієнта є пухлини, грижі, протрузії. В таких випадках дозволяється лише щадний розслаблюючий масаж.

Лікувальні властивості масажу

Масаж, який пропонує спеціаліст медичного центру “Уросвіт”, має лікувальні властивості:

 • позбавляє від болю;
 • попереджає виникнення хвороб;
 • відновлює після операцій;
 • підвищує загальні показники здоров’я.

Для того, щоб результат був максимально ефективним для пацієнта, підбирається індивідуальна програма відновлювальної терапії. Масаж назначається курсами, який треба періодично повторювати. Загалом масажиста-реабілітолога медичного центру “Уросвіт” варто відвідати 8-10 разів. Це дозволить швидко подолати переважну більшість недугів, спричинених травмуваннями, розтяжками, малорухливістю суглобів.

Реабілітація.

Масаж та тейпування у медичному центрі “Уросвіт”

Львівський медичний центр “Уросвіт” пропонує пацієнтам пройти курс лікувального масажу та тейпування, як в рамках комплексної реабілітації, так і окремим курсом. Виконуватиме дані процедури досвідчений спеціаліст, який пройшов профільне навчання. Для отримання більш детальної інформації, можна зателефонувати за номером телефону:

+38 (096) 700-30-80.

Показання для призначення лікувального курсу

Реабілітація.

Переважна більшість пацієнтів вважає, що масаж потрібен лише в тому випадку, коли функції опорно-рухового апарату частково або повністю втрачені. Однак у медичному центрі “Уросвіт” наголошують на тому, що лікувальний масаж з метою профілактики захворювань – набагато результативніший. Серед основних порушень з боку роботи організму, котрі сигналізують про потребу в лікувальному масажі, вирізняють такі:

 • забої, розтяжки, вивихи та підвивихи, травми;
 • артрити та артрози, остеохондроз;
 • хірургічні втручання та наявні після них ускладнення;
 • плоскостопість; варусні чи вальгусні деформації ступні;
 • сколіоз, кіфоз, лордоз;
 • контрактури;
 • надлишкова вага тощо.

Особливості лікувального масажу

Ідучи на процедуру лікувального масажу, пацієнтам треба бути готовими до того, що цей процес достатньо болісний, можуть даватися взнаки ознаки запаморочення чи нудота. Особливо це відчувається після масажування області шиї та спини, оскільки під час процедури відбувається насичення клітин мозку киснем, збільшується кровотік, який впливає на сосуди. Спеціалісти медичного центру “Уросвіт” відзначають, що масажувати пошкоджену області треба від 30 хвилин, повторювати відвідування 8-12 разів поспіль лікувальними курсами.

Реабілітація

Для чого треба пройти курс лікувального масажу?

Часто таке питання виникає у пацієнтів медичного центру “Уросвіт”. І відповідь на нього є: масаж вважається провіреним століттями, результативним методом терапії. Умілий підхід спеціаліста до надання реабілітаційних послуг дозволяє швидко та ефективно досягти позитивних результатів у лікуванні багатьох захворювань, особливо у комплексі з іншими фізіотерапевтичними процедурами або призначеною лікувальною терапією. Успішні реабілітаційні заходи повертають пацієнта до нормального життя, в якому його організм нормально функціонує.

Протипоказання та показання для застосування

Майже кожен реабілітаційний чи терапевтичний метод має свої протипоказання до застосування. Лікувальний масаж не виняток, тож не застосовуйте процедури у разі якщо маєте такі захворювання:

 • гострі запальні процеси в організмі;
 • гнійній утворення, онкологія, кровотечі;
 • лишаї, грибкові ураження шкіри;
 • індивідуальна непереносимість певних компонентів лікувальних мазей чи масажних масел;
 • психічні розлади;
 • грижі, протрузії тощо.

Серед показань для застосування лікувального масажу, зокрема, такі захворювання опорно-рухового апарату: хронічні не гострі болі у спині та шиї, радикуліти, остеохондрози, невралгії, артрити тощо.

Лікарі реабілітологи в медичному центрі Urosvit

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом