Рентгенографія та урографія

Рентгенографія черевної порожнини – метод дослідження сечокам’яної хвороби. На рентгенівських знімках візуалізуються зони кальцифікації у проекції сечового тракту, які можуть відповідати кальцинованим вкладенням у нирках. На знімку можна побачити близько 75% конкрементів у нирках.  Слід відзначити, що цю процедуру не слід проводити вагітним жінкам.

Урографічне дослідження дозволяє оцінити структуру та функції сечовидільної системи за допомогою введення внутрішньовенно контрастної речовини, яка фільтрується через нирки і виводиться з сечею. Система нирок заповнюється забарвленою контрастом сечею, завдяки чому можна оцінити стан структури ниркових чашок, ниркової миски та усього каналу сечоводу.

Також ми надаємо повний спектор послуг ультразвукової діагностики у Львові.

Назва послуги Ціна, грн.
Рентгендіагностика 500
Урофлоуметрія 550

Види рентгенографії

Низхідна рентгенографіяНизхідна рентгенографія

Низхідна уретеропієлографія – це радіологічне дослідження з використанням рентгенівського контрасту для візуалізації конкременту в сечоводі. Низхідна урографія може проводитися пацієнтам, яким необхідно встановити нирковий свищ для черезшкірного дренажу – нефростомії.

Дослідження включає в себе введення через нефростомічну дренажну трубку контрастної речовини, яка заповнює чашково-мискову систему нирок і забарвлює контрастним кольором сечовід до рівня перешкоди. Рентген, виконаний після введення контрастної речовини, дозволяє візуалізувати місце і причини обструкції сечовипускних шляхів.

Зберегти

Висхідна рентгенографіяВисхідна рентгенографія

Лікар переходить до процедури висхідної рентгенографії, якщо перешкоди у сечоводі не було візуалізовано за допомогою урографічногно обстеження. У сечовід, у якому підозрюється наявність каменю, встановлюється сечовідний катетер. Після цього відбувається введення контрастної речовини через катетер, яка заповнює сечовід до перешкоди, що блокує відтік сечі. Ця процедура відбувається в умовах кабінету ендоскопії.

Зберегти

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Показання

Систематичні інфекції сечовидільної системи, наявність крові у сечі, ознаки сечокам’яної хвороби, аномалії сечовивідних шляхів, функціональні зміни сечового міхура, хронічні запалення нирок тощо.

Підготовка

Необхідно проводити дослідження на порожній шлунок. Існує декілька способів належно підготуватись до обстеження: вживання проносного засобу перед процедурою або призначення еспумізану напередодні дослідження.

Вартість

Ви можете дізнатись вартість конкретної послуги на нашому сайті у розділі «Ціни».

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 21.00

Субота

09.00 – 19.00

Неділя

09.00 – 18.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом


Зберегти