Що найперше спадає вам на думку, коли хочеться розслабити тіло, так би мовити, «порелаксувати», зняти втому, позбавитися від болю в м’язах, відновитися після фізичних навантажень? Звичайно ж масаж. Масаж у Львові-1.

Справді, масаж більше відомий своїми розслаблюючими властивостями, але це далеко не все на що він здатний. Користь масажу важко переоцінити. Він прискорює кровообіг та обмін речовин, підвищує працездатність, покращує сон, повертає людину на ноги після перенесених операцій в процесі реабілітації, а також підіймає настрій та дарує відчуття легкості. 

Якщо ви ще не поповнили ряди тих щасливців, які регулярно користуються послугами масажиста, то дуже дарма. Масаж, руками професіонала творить дива!  І, можливо, ця стаття зможе вас у цьому переконати.

Трішки історії або як все починалося...

Масаж – це, перш за все, механічний вплив на організм людини (її шкіру, м’язи і опорно-руховий апарат), що використовується з метою покращення загального психо-фізичного стану або як елемент терапії при різних захворюваннях.

Саме слово «масаж»  ймовірно  французького походження (від дієслова «masser» – розтирати). А ось арабською «mas» означає «ніжно натискати», грецькою «masso» – «стискати руками», на латині ж «masse» тлумачать як «притискаючи до пальців». Отже, як ви встигли вже здогадатися, слово є практично міжнаціональним і сам масаж був популярним майже у всіх народів світу. 

У древньому Римі і Греції, де краса людського тіла була культом, масаж розглядали як частину ритуалу очищення тіла і надавали йому великого значення. Тогочасні лікарі розглядали масаж як невід’ємну складову фізичного виховання та навіть навчали йому у школах. У Китаї та Тибеті масаж був поширеним методом лікування багатьох захворювань, таких як ревматичні болі, вивихи, зняття втоми. Китайці володіли особливою технікою, яка полягала у ретельному розтиранні руками всього тіла та ніжному стисканні м’язів.

Сучасний масаж дещо відрізняється від стародавніх методик, проте і надалі має на меті оздоровлення та зміцнення організму людини. До речі, відомий вислів  «У здоровому тілі – здоровий дух» родом саме зі Стародавньої Греції.

Для чого ж Вам потрібен масаж?

Давайте покроково розберемося на що впливає масаж і чому він таки корисний:

 • У першу чергу, масаж позитивно впливає на шкіру – допомагає оновити епідерміс людини, адже під час масажу відмерлі клітини епітелію механічно видаляються зі шкіри і замінюються молодими клітинами. Тобто масаж допомагає пришвидшити процес оновлення клітин шкіри. Також, за допомогою масажу клітини краще синтезують шкірний пігмент – меланін, що підвищує захисні функції шкіри. Завдяки масажу шкіра стає більш еластичною.
 • Масаж у Львові-3Оскільки шкіра – це орган, який бере участь у терморегуляції, обмінних процесах, вироблення ферментів, диханні, кровообігу, то логічно, що масаж також благотворно впливає на всі ці процеси в організмі.
 • Масаж допомагає схуднути чи/або тримати вагу під контролем, покращити якість шкіри (антицелюлітний масаж)
 • Позитивно впливає на зменшення набряків та різного роду застійних процесів в організмі, адже під впливом масажу збільшується відтік венозної крові і лімфи від органів і тканин (лімфодренажний масаж)
 • Масаж допомагає м’язовим тканинам насичуватися киснем та поживними речовинами, а також виводити продукти розпаду. Масування м’язів знижує відсоток молочної кислоти та органічних кислот у них, що значно зменшує больові відчуття після тренувань та активних фізичних навантажень. 
 • Вплив на кровоносну систему також є колосальним. Під час масажу кількість активно працюючих капілярів збільшується у рази, вони розкриваються, що призводить до потужного притоку артеріальної крові та активізує кровообігу у всьому організмі. 
 • Масаж покращує перистальтику (скорочення) гладких м’язових волокон, тобто позитивно впливає на роботу органів ШКТ, зокрема, шлунка  та кишківника, пришвидшує секрецію жовчі та сечовидільні процеси.
 • У процесі реабілітації після травм та операцій масаж є незамінним помічником, бо допомагає впоратися із застійними явищами у лімфі, знімає набряки. Він покращує імунітет у хворих в післяопераційному періоді, під впливом масажу відзначається збільшення загальної кількості еритроцитів. 
 • Масаж стабілізує нервову систему, покращує фізичну і розумову працездатність, допомагає відчути легкість та радість від життя.

Отже, можна сказати, що масаж – це геніальний винахід людства, що гарний з усіх боків. Знати про його корисні властивості та користуватися ними – це неоціненний внесок у ваше здоров’я.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Види масажів, які пропонує Медичний центр ``Уросвіт``

Кваліфіковані фахівці Медичного центру «Уросвіт» надають своїм пацієнтам професійні послуги масажу залежно від потреби, з якою ті звертаються. 

Це може бути як розслаблення м’язів, зняття м’язової втоми, покращення стану шкіри, позбавлення від розтяжок, зайвих кілограмів та набряків, тоді масажист виконує класичний масаж, або ж фізична реабілітація хворих у післяопераційний період – в такому випадку призначається лікувальний масаж. Масаж у Львові.

Класичний масаж може виконуватися як всього тіла – загальний відновлюючий масаж тривалістю 120 хв (звичайний або медовий), так і окремих його частин, зокрема:

 • Масаж спини 
 • Масаж шиї та комірцевої зони
 • Масаж нижніх та/або верхніх кінцівок
 • Зони обличчя та декольте
 • Масаж грудного та/або поперекового  відділу хребта

Окремо хочемо зупинитися на лікувальному масажі з метою реабілітації.

Давно відомо, що реабілітаційний масаж — це ефективний метод відновлення організм після перенесених операцій та захворювань, зокрема після інсульту, при ушкодженні опорно-рухового апарату, після отриманих переломів та травм. Затребуваність цього виду масажу невпинно зростає, особливо у сучасних умовах, коли нашу країни поглинула війна і захисники України потребують відновлення та реабілітації після поранень, отриманих у бою.

Медичний центр «Уросвіт» надає послуги реабілітаційного масажу (1 ділянка: рука, нога, стопа) тривалістю 30 хв.

Переваги масажу у Медичному центрі ``Уросвіт``

Масаж – це унікальний метод у боротьбі за здоров’я та красу, який доступний всім та кожному. Глобальне захоплення та мода на масаж зробили цю процедуру дуже поширеною – мало не кожен салон краси пропонує таку послугу. З цим пов’язана і низка ризиків для кінцевого споживача. Потрібно пам’ятати, що професійний масаж тіла повинен проводити спеціаліст, що має відповідні знання, медичну освіту та достатню практику  – це перша і основна запорука ефективності даної процедури. 

Щоб не відчути на власному досвіді що таке ускладнення та інші негативні наслідки масажу, звертайтеся до команди професіоналів Медичного центру «Уросвіт» у Львові за телефоном 

Ціни на масаж у Медичному центрі ``Уросвіт``

Послуги масажиста Ціна, грн.
Масаж спини ( тривалість 40 хв ) 700
Масаж верхніх кінцівок ( 2 руки, тривалість 20 хв ) 400
Масаж нижніх кінцівок ( 2 ноги, тривалість 20 хв ) 500
Масаж шиї та комірцеврї зони ( тривалість 30 хв ) 400
Масаж зони обличчя та зони декольте ( тривалість 30 хв ) 450
Масаж грудей ( тривалість 20 хв ) 500
Масаж грудного відділу хребта ( тривалість 20 хв ) 500
Масаж попереково-крижового відділу хребта ( тривалість 20 хв ) 500
Загальний масаж тіла відновлюючий ( тривалість 120 хв ) 900
Лікувальний масаж грудної клітки (дренажний) при захворюваннях дихальної системи ( тривалість 30 хв ) 500
Реабілітаційний масаж ( 1 ділянка : рука, нога, стопа ) тривалість 30 хв 480
Дитячий оздоровчий масаж та розвиваюча гімнастика ( діти віком від 3 місяців до 1 року) тривалість 30 хв 400
Дитячий загальний масаж на все тіло від 3 років ( тривалість 30 хв ) 600
Загальний медовий масаж ( тривалість 120 хв ) 950

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом