Де зробити УЗД серця у Львові?

Прилад для УЗД серця.

Ефективність ультразвукової діагностики серця залежить як від якості обладнання, яке використовується, так і від кваліфікації лікаря, який здійснює аналіз отриманих даних. 

Клініка «UROSVIT» обладнана діагностичною апаратурою останнього покоління, що допомагає фахівцям отримати точні результати, розглянути всі деталі і, основне, правильно поставити діагноз. Діагности клініки постійно проходять навчання: курси, тренінги, лекціїї не лише в Україні, а за її межами. 

Тому тут Ви можете бути впевнені у якості обстеження, а також отримати чудовий сервіс за доступною вартістю.
Усі деталі можна дізнатися у адміністратора.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Ціни на УЗД

Ультразвукове обстеження Ціна, грн.
Ехокардіографія 590

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші УЗД та повним переліком послуг на УЗД тут.

Консультація уролога, гінеколога, УЗД

Адреса: м.Львів, вул.Огієнка, 3 (на території “Залізничної лікарні”).

 Тел.для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

УЗД серця - ехокардіоскопія.

Як підготуватися до УЗД серця?

  • Трансторактальний метод

Ультразвукова діаностика серця через поверхню тіла не потребує спеціальної підготовки. Пацієнту достатньо оголити тіло до пояса, а також зняти прикраси з шиї. Важливо, щоб пацієнт  перебував у розслабленому стані, адже хвилювання може спотворити результати обстеження. 

  • Трансстравохідний метод

За 6-4 годин до обстеження пацієнту потрібно відмовитися від їжі. Якщо у пацієнта є зубні протези, їх доведеться зняти на час проведення ультразвукового дослідження. 

  • Стрес-метод

Процедуру найкраще здійснювати зранку, а напередодні не здійснювати будь-яких фізичних навантажень.

За 2 години до проведення дослідження варто відмовитися від їжі. Пацієнту варто подбати про зручний вільний одяг, що не обмежуватиме рухову діяльність під час проведення дослідження. 

Коли потрібно проводити ехокардіографію (УЗД серця)

Поширеною є думка, що основним симптомом, який вказує на серцеві захворювання, є біль у лівому підребер’ї. Насправді, ранні симптоми захворювання серцево-судинної системи, на жаль, важко помітити, адже це  –  набряки, збільшена пітливість, кашель і відчуття втоми, на які ми, як правило, рідко сприймаємо як небезпечні для здоров’я.  

Симптомами, на які варто звернути увагу, є:

  • стискаючий біль у грудях;
  • біль у лівій руці, особливо якщо віддає в шию;
  • тривала печія, яка не зникає навіть у положенні лежачи;
  • пітливість, особливо в поєднанні з болем у грудях;
  • задуха, що іноді відчувається як біль у горлі;
  • біль в животі, схожий на той, який відчувають при отруєнні (пов’язано з тим, що міокард знаходиться прямо над шлунком);
  • постійне відчуття втоми;
  • набряклі щиколотки, а також біль в ногах; 
  • сухий кашель, особливо у положенні лежачи, що не супроводжується іншими ознаками ГРВІ. 

Якщо ви відчуваєте вищеперелічені ознаки, не варто відкладати візит до лікаря. Своєчасна діагностика допоможе попередити або вилікувати недуги на ранніх стадіях.

Що належить до захворювань серця?

Серцево-судинні захворювання є групою хвороб серця і кровоносних судин. 

До них належать:

  • ішемічна хвороба серця  (захворювання кровоносних судин, які  постачають кров у серцевий м’яз);
  • хвороба судин головного мозку  (захворювання кровоносних судин, що постачають кров’ю мозок);
  • хвороба периферичних артерій  (захворювання кровоносних судин, що постачають кров’ю руки і ноги);
  • ревмокардит  (ураження серцевого м’яза і серцевих клапанів в результаті ревматичної атаки, що викликається стрептококовими бактеріями);
  • вроджений порок серця  (деформації будови серця, що існують з народження);
  • тромбоз глибоких вен і емболія легень  (утворення в венах згустків крові, які можуть зміщуватися і рухатися до серця і легенів).

Зверніть увагу!

Якщо пацієнт палить, вживає алкоголь, нещодавно переніс інфекційне захворювання, то необхідно повідомити про це під час ультразвукового обстеження, аби лікар врахував ці фактори впливу при аналізі дослідження. 

Лікарі УЗД в клініці Urosvit

Серце – основний орган людського організму, а тому – найбільш досліджений. Попри це, смертність саме від серцево-судинних захворювань – найвища у світі. 

Щорічно від серцево-судинних захворювань помирає майже 18 мільйонів осіб у світі, в Україні – півмільйона. Звичайно, можна списувати все на проблеми з екологією, звинувачувати когось у тому, що ведемо неправильний спосіб життя, обурюватися через неякісну медицину чи некваліфікованих лікарів, але досі основною причиною високих показників смертності від серцево-судинних захворювань в Україні є зневажливе ставлення до профілактичних оглядів, а тому і до ранньої діагностики загалом. 

УЗД серця – найінформативніше та найточніше дослідження серед апаратних способів діагностики, що дозволяє  виявити серцево-судинні захворювання  на початкових етапах.

  • Чи знаєте Ви?

Починаючи із 2000 року, із ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно 29 вересня  відзначають Всесвітній день серця.

Які існують методи діагностики захворювань серця?

Найбільш інформативними методами діагностики захворювань серця є:

  • Електрокардіографія (ЕКГ) – метод дослідження і реєстрація електричної діяльності серця;
  • Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – метод дослідження, який використовує магнітне поле і радіохвилі для створення докладних зображень органів і тканин у вашому тілі;
  • Комп’ютерна томографія (КТ) – метод, який дозволяє отримати знімки коронарних судин, як у тимчасовому, так і в просторовому вимірі;
  • Ультразвукова діагностика серця ( УЗД Львів ) – провідний метод дослідження структури і роботи серця.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Як здійснюють УЗД серця (ехо серця)?

  • Трансторактальний метод

Пацієнт лягає на кушетку в положенні на спині, рідше-на боці.  Лікар наносить на грудну клітку спеціальний гіпоалергенний гель і проводить по ньому спеціальним ультразвуковим датчиком, за допомогою якого лікар отримує інформацію про стан серця на монітор. Пацієнт при цьому не відчуває ніякого дискомфорту чи болю. 

Процедура триває 15-20 хвилин. Розшифровка результатів УЗД серця здійснює лікар-кардіолог, лікар- терапевт або лікар функціональної діагностики.

  • Трансстравохідний метод

Через стравохід пацієнта вводиться спеціальний датчик, який дозволяє розглянути серце з усіх боків. Для зменшення блювотного рефлексу проводиться анестезія глотки і кореня язика. Датчик, що знаходиться в стравоході, максимально наближається до серця і візуалізує ті відділи, які при звичайній ультразвуковій діагностиці через шкіру не візуалізуються.

 Дане дослідження здійснють при важких захворюваннях серця, при наявності тромба в порожнині або у вушку лівого передсердя, аневризмі аорти, неправильному функціонуванні клапанного протезу. 

Процедура – не зовсім приємна для пацієнтів, триває 10 хвилин. При дуже сильному блювотному рефлексі лікар може запропонувати провести процедуру під загальною анестезією.

Способи проведення УЗД серця

  • Трансторактальний метод – ультразвукове діагностичне дослідження серця, при якому ультразвуковий датчик розташовується на поверхні тіла людини. 
  • Трансстравохідний метод- ультразвукове діагностичне дослідження серця, при якому пацієнт ковтає спеціальний датчик. Здійснюється, якщо є акустичні перешкоди до проходження сигналу у вигляді підшкірно-жирової клітковини або протезування, а також з метою  дослідження тих частин серця, що знаходяться ближче до стравоходу і віддалені від поверхні тіла.

Окремо слід виділити стрес-тест – метод, який застосовують для того, щоб виявити приховані порушення, які виникають під дією стресу, лікарських препаратів чи великих фізичних навантажень. Під час дослідження аналізують стан серця в стані спокою та при навантаженні. 

  • Стрес-метод

Цей вид ультразвукового дослідження серця під впливом різних стрес-реагентів: 

– фізичних навантажень (пацієнту потрібно крутити педалі на велотренажері або бігти по біговій доріжці),

– препаратів, що стимулюють пришвидшене серцебиття. 

 Діагностика проводиться з метою виявлення ішемічної хвороби серця.Для проведення даної процедури задіюють мінімум трьох спеціалістів. Крім того, у кабінеті, в якому здійснюється діагностика, має бути реанімаційне обладнання. 

Спочатку дослідження здійснюють без навантажень, щоб оцінити стан міокарда. Потім серцебиття пацієнта стимулюють і знову здійснюють УЗД. Проведення діагностики зупиняють, якщо у пацієнта виникають скарги щодо самопочуття. Процедура триває близько 45 хвилин. 

Показання для УЗД серця

Регулярні профілактичні обстеження слід проводити щороку всім, хто старший 40-а років, а також професійним спортсменам, особам, які постійно виконують великі фізичні навантаження, тим, хто часто страждає від бронхітів чи запалення легень, а також тим, хто перебуває у стресовому стані. 

Показаннями до проведення ультразвукової діагностики серця є шуми і біль в серці, порушення серцевого ритму, відновний період після операцій на серці або інфаркту.

Проте, УЗД серця рекомендується пройти при виникненні таких симптомів:

  • шуми та біль у серці;
  • біль у грудях та верхній частині живота;
  • порушення серцевого ритму: посилене серцебиття чи, навпаки сильно знижене;
  • задишка;
  • збільшення розмірів печінки;
  • набряки на кінцівках;
  • часті головні болі, запаморочення.

УЗД серця у дітей

Напередодні УЗД серця дитини розкажіть малюку про те, як і для чого буде відбуватися процедура. Поясніть, де будете знаходитися мама в цей час. 

Важливо налаштувати дитину на те, що кілька хвилин потрібно майже нерухомо полежати. Можна запропонувати пограти у гру «Хто довше не ворухнеться»: мама чи дитина (ультразвукова апаратура дуже чутлива, а рухи пацієнта можуть спотворити зображення), а переможець гри отримає подарунок.   

Новонародженим рекомендують здійснити УЗД серця протягом першого місяця життя з метою перевірки наявності вроджених вад серця і контролю фізіологічних змін в серці, які можуть відбуватися з відхиленнями. 

Після 1-го року всі діти повинні обов’язково пройти обстеження у кардіолога: зробити електрокардіограму та УЗД серця.  

Ультразвукову діагностику з профілактичною метою здійснюють перед початком навчання у школі, перед початком занять у спортивному гуртку. 

Батькам слід негайно здійснити УЗД серця дитини, якщо малюк

  • скаржиться на болі в грудях;
  • страждає від задишки навіть при невеликих фізичних навантаженнях;
  • відмовляється від їжі, але ознак інших захворювань (ГРВІ, отруєння) немає;
  • відстає у фізичному розвитку від однолітків;
  • втрачає свідомість;
  • швидко втомлюється. 

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом