У селезінки не одна, а кілька функцій. Вона знищує відмерлі кров’яні клітини і тромбоцити, а також трансформує гемоглобін у білірубін і гемосидерин. Селезінка виконує роль основного постачальника циркулюючих лімфоцитів в організм, що особливо важливо для людей в юності, а також резервує еритроцити, які у критичній ситуації знову виходять у кров. Селезінка діє як фільтр для бактерій, найпростіших і чужорідних частинок, які потрапляють в організм, виробляє антитіла до вірусів.

УЗД селезінки дає змогу виявити зміни розмірів органу, визначити локальні та дифузні структури. Ультразвукове обстеження селезінки дозволяє підтвердити чи спростувати присутність таких новоутворень, як пухлини чи кісти. УЗД у Львові рекомендується пацієнтам із захворюванням печінки, кровотворної та лімфатичної систем і при підозрах травм селезінки.

Узд селезінки | Уросвіт.

УЗД селезінки у Львові в клініці Urosvit

У нашій клініці Ви маєте можливість пройти кваліфіковане УЗД селезінки. Узд-кабінет облаштований сертифікованим сучасним обладнанням, що дозволяє провести точку діагностику. Також Ви отримаєте повну консультацію по результаті обстеження та обговорити зі спеціалістом узд-діагностики подальші варіанти лікування та профілактики. Звертайтесь вже зараз та не відкладайте турботу про своє здоров’я на завтра.

Ціни на УЗД

Ультразвукове обстеження Ціна, грн.
Органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550

Ціна вказана за комплексне дослідження. Також ви можете ознайомитися з цінами на інші УЗД тут.

УЗД селезінки у дітей

Проводять ультразвукове дослідження (УЗД) селезінки з визначенням її довжини і товщини. Показники, отримані за допомогою УЗД розраховують за формулою: S = 0, S × l × h + 0,5, де S – площа максимального поздовжнього перерізу селезінки , см2; l – довжина селезінки, см; h – товщина селезінки, см. За отриманою величиною оцінюють відповідність розмірів селезінки нормі або відхилення від неї в залежності від віку та статі дитини. Нормативні показники для дітей 3-4 років площа максимального поздовжнього перерізу селезінки в межах 13,3-23,9 см2 відповідає нормі; для дітей 5-6 років – зазначена площа в межах 14,3-27,8 см2 відповідає нормі; для дітей 7-8 років – зазначена площа в межах 16,3-32,4 см2 відповідає нормі; для дітей 9-10 років – зазначена площа в межах 17,8-36,8 см 2 відповідає нормі; для дітей 11 років – зазначена площа в межах 21,6-38,9 см2 відповідає нормі; для дітей 12-14 років і для дівчаток 15 років – зазначена площа в межах 23,3-44,8 см2 відповідає нормі; для хлопчиків 15 років – зазначена площа 32,2-50,0 см2 відповідає нормі.

Процес обстеження.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Показання до УЗД селезінки

  • Потенційні та можливі вади розвитку;
  • Травматичні пошкодження селезінки;
  • Інфекції (сепсис, тиф, гострий вірусний гепатит, сифіліс, інфекційний мононуклеоз);
  • Хронічні захворювання печінки;
  • Лейкоз;
  • Пухлини селезінки.

Підготовка до УЗД селезінки

УЗД селезінки проводять вранці натще. Однак в критичних випадках обстеження виконують в будь-який час та без попередньої підготовки. Особливої підготовки до УЗД селезінки проводити непотрібно, хоча в пацієнтів із надмірною вагою та хворих з метеоризмом огляд дещо ускладнений. Щоб зменшити перешкоди, зумовлені наявністю газу в кишечнику, лікарі рекомендують протягом 2-3 днів дотримуватись спеціальної дієти: виключити з раціону продукти, що спричиняють газоутворення в кишечнику. Крім цього, корисно буде прийняти активоване вугілля чи Еспумізан перед діагностикою.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Лікарі УЗД в клініці Urosvit

Години роботи

Понеділок – П’ятница

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом