-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

У селезінки не одна, а кілька функцій. Вона знищує відмерлі кров’яні клітини і тромбоцити, а також трансформує гемоглобін у білірубін і гемосидерин. Селезінка виконує роль основного постачальника циркулюючих лімфоцитів в організм, що особливо важливо для людей в юності, а також резервує еритроцити, які у критичній ситуації знову виходять у кров. Селезінка діє як фільтр для бактерій, найпростіших і чужорідних частинок, які потрапляють в організм, виробляє антитіла до вірусів.

УЗД селезінки дає змогу виявити зміни розмірів органу, визначити локальні та дифузні структури. Ультразвукове обстеження селезінки дозволяє підтвердити чи спростувати присутність таких новоутворень, як пухлини чи кісти. Узд селезінки рекомендується пацієнтам із захворюванням печінки, кровотворної та лімфатичної систем і при підозрах травм селезінки.

Узд селезінки у Львові в клініці Urosvit

У нашій клініці Ви маєте можливість пройти кваліфіковане УЗД селезінки. Узд-кабінет облаштований сертифікованим сучасним обладнанням, що дозволяє провести точку діагностику. Також Ви отримаєте повну консультацію по результаті обстеження та обговорити зі спеціалістом узд-діагностики подальші варіанти лікування та профілактики. Звертайтесь вже зараз та не відкладайте турботу про своє здоров’я на завтра.

УЗД селезінки

290 грн

УЗД селезінки проводиться у комплексі з іншими органами черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза). Ціна вказана за комплексне дослідження.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Показання до УЗД селезінки

  • Потенційні та можливі вади розвитку;
  • Травматичні пошкодження селезінки;
  • Інфекції (сепсис, тиф, гострий вірусний гепатит, сифіліс, інфекційний мононуклеоз);
  • Хронічні захворювання печінки;
  • Лейкоз;
  • Пухлини селезінки.

Підготовка до УЗД селезінки

УЗД селезінки проводять вранці натще. Однак в критичних випадках обстеження виконують в будь-який час та без попередньої підготовки. Особливої підготовки до УЗД селезінки проводити непотрібно, хоча в пацієнтів із надмірною вагою та хворих з метеоризмом огляд дещо ускладнений. Щоб зменшити перешкоди, зумовлені наявністю газу в кишечнику, лікарі рекомендують протягом 2-3 днів дотримуватись спеціальної дієти: виключити з раціону продукти, що спричиняють газоутворення в кишечнику. Крім цього, корисно буде прийняти активоване вугілля чи Еспумізан перед діагностикою.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом