Хірург-практик – один з найбільш популярних фахівців у медичній сфері.  Майже неможливо собі уявити сучасний медичний заклад у якому б не було такого спеціаліста. Спектр патологій, якими займається хірург майже безмежний, а сама професія є дуже бажаною серед студентів-медиків. 

Якщо звернутися до офіційного визначення, то лікар-хірург — спеціаліст з хірургії,  який здійснює динамічне спостереження, діагностику та лікування різноманітними методами у тому числі оперативним та консервативним.

Професія хірурга – це далеко непроста праця. Це швидше не професія, а покликання. Хірург не має права на некомпетентність, адже у його руках перебуває людське життя. 

Медичний центр «Уросвіт» пропонує Вам послуги кваліфікованого лікар-хірурга, що має необхідний досвід,  а також глибокі знання у сфері медицини та хірургії,   володіє основними прийомами та методиками проведення операційних втручань, а також вміє визначати найбільш ефективні методи терапії для конкретного пацієнта.

Як проходить прийом хірурга у Львові у Медичному центрі «Уросвіт»?

У Медичному центрі «Уросвіт» у Львові консультація хірурга розпочинається із  вислуховування скарг пацієнта, а також  детального вивчення історії хвороби (анамнезу), що включає також результати попередніх обстежень. Згодом лікар проводить мануальне обстеження (пальпацію) необхідної ділянки тіла (наприклад черевної порожнини) і у разі необхідності скеровує пацієнта на додаткову діагностику, що може передбачати: Консультація хірурга.

 • Проведення лабораторних досліджень
 • УЗД м’яких тканин і внутрішніх органів
 • Рентген
 • Взяття частинок м’яких тканин на аналіз (біопсія)
 • Дуплексне сканування судин, розташованих на периферії.

Детальну інформацію стосовно порядку проведення діагностики, методів лікування, а також вірогідних хірургічних втручань пацієнт отримує безпосередньо на консультації. За результатами обстежень лікар-хірург Медичного центру «Уросвіт» відповість на усі запитання, які Вас турбують одразу під час консультації, враховуючи індивідуальність кожного окремого випадку. 

Запис на прийом до хірурга Медичного центру «Уросвіт» Ви можете здійснити за номером телефону, вказаному на сайті.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

З якими симптомами варто звернутися до лікаря-хірурга?

Вам терміново необхідна консультація хірурга, якщо у вас з’явилися нижчевказані симптоми або стани:

 • Ви відчуваєте періодичні або постійні різкі болі у черевній порожнині, особливо коли при цьому у вас підвищується температура, вас нудить, ви блюєте. 
 • Ви виявили домішки крові в сечі та калових масах.
 • Ви отримали травму будь-якого типу. Це в першу чергу травми від сильного удару падіння, аварії – вивихи, переломи, відкриті ранові поверхні, що потребують негайного накладання швів, а також відмороження та термічні/електричні опіки.
 • Якщо ви зауважили у себе ущільнення на тілі, болючі припухлості та новоутворення на шкірних покривах, а також якщо стрімко зростає кількість родимок та бородавок на вашому тілі або вони змінили колір. 
 • У вас присутні будь-які гнійні запальні процеси, виразки, гнійники та інфільтрати на шкірі, під нігтями чи навколо них, запалені місця укусів комах та тварин, які довго не загоюються і не піддаються лікуванню, а також якщо присутнє стороннє тіло у шкірі або в підшкірній клітковині.
 • З’явився раптовий набряк і почервоніння м’яких тканин.

Також на консультацію до хірурга приходять пацієнти у яких:

 • Розширені вени на кінцівках (варикозного характеру)
 • Вроджені аномалії розвитку органів, такі як заяча губа, вовча паща, атавізми, рудиментарні органи тощо.
 • Проблеми із суглобами.
 • Захворювання серця.
 • Є бажання покращити зовнішність (пластичний хірург).

Чому вам варто обрати Медичний центр «Уросвіт»?

 • Медичний центр «Уросвіт» у Львові успішно надає свої послуги вже протягом 12 років. Наш центр оснащений новітнім обладнанням, що володіє широкими діагностичними можливостями та на якому працюють провідні клініки світу. Саме тому у нас Ви можете пройти якісне та швидке обстеження. Консультація хірурга-2.
 • Наш медичний заклад є багатопрофільним, а це означає, що ми можемо розв’язати будь-яку вашу проблему зі здоров’ям.
 • Ми співпрацюємо з діагностичним відділенням Ягеллонського університету (Польща, Краків) та Королівським Університетом Торонто (Канада). У разі потреби Ваш випадок може бути прокоментований висококваліфікованими лікарями із закордону. 
 • Персонал Медичного центру «Уросвіт» – це команда професіоналів, кандидатів медичних наук, які якісно виконують свою роботу та сумлінно розв’язують проблеми своїх пацієнтів. Ввічливість, відкритість та доброзичливість – це те, що ви одразу зустрінете, перетнувши поріг нашого Центру. Наші лікарі постійно удосконалюють свої знання, а також дотримуються медичної етики та деонтології.
 • Медичний центр «Уросвіт» розташований у самому центрі Львова – максимально зручна локація для наших пацієнтів.
 • Цінова політика є доступною, діють дисконтні програми та системи знижок для постійних клієнтів.

Ціни

Послуга Ціна, грн.
Первинна консультація лікаря хірурга (до 30 хв.) 500
Повторна консультація лікаря хірурга (протягом одного місяця) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом