Кардіологія у медичному центрі «Уросвіт»

Серце людини, певно, найпрацьовитіший орган. Роблячи за годину в середньому 4 200 ударів і перекачуючи 300 літрів крові, протягом року воно перекачує стільки крові, що можна наповнити олімпійський басейн, ємністю понад 2,5 мільйона літрів.

Кардіологія у медичному центрі «Уросвіт»
Особлива увага – серцю

Особлива увага – серцю

Оскільки серце людини так багато і безперервно працює, це й не дивно, що впродовж життя у людини розвиваються серцево-судинні захворювання, і в поважному віці вони дають про себе знати. Втім, останнім часом порушення з боку серцево-судинної системи відчувають і люди молодого покоління. Таким чином, серцю, як і будь-якому іншому органу людини – потрібна особлива увага. Переважно пацієнти мають скарги на больові відчуття постійного або періодичного характеру в локалізації серця, різку зміну артеріального тиску чи стан близький до запаморочення і непритомності. В таких випадках необхідно звернутися за кваліфікаційною допомогою лікаря-кардіолога провідного медичного центру «Уросвіт», що у Львові.

Діагностика та лікування

Діагностика та лікування

Після обстеження загального стану пацієнта, кардіолог львівського медичного центру «Уросвіт» назначає діагностику серця, котра детальніше розповість про стан органу. Найпершим методом обстеження, яке в своїй практиці застосовують провідні кардіологи, є електрокардіографія (ЕКГ). Цей метод дозволяє лікарю вивчити стан серцево-судинної системи. Крім того, у медичному центрі «Уросвіт» є високоточні апарати та провідні спеціалісти, які роблять УЗД (ультразвукова діагностика) та КТ (комп’ютерна томографія)  серця.  Варто зазначити, що консультація фахівця з кардіологія потрібна і тим пацієнтам, котрі знають свій діагноз, і тим, хто лише помітив розвиток характерних симптомів різноманітних кардіологічних патологій.

Довірити здоров’я професіоналам

У медичному центрі «Уросвіт» працюють висококваліфіковані лікарі, серед яких, безумовно, й кардіолог. На прийом до провідного спеціалісти медичного закладу можна записатися за одним з контактних телефонів: +38 (096) 700-30-80. Медичний центр «Уросвіт» для зручності пацієнтів розташований у самому центрі Львову за адресою: вулиця Івана Огієнка, 3. Це перший поверх приміщення клінічної лікарні Львівської залізниці, потрапити куди можна, зайшовши з двору. Медичний центр працює без вихідних, години роботи зручні для відвідування: понеділок-п’ятниця з 09.00 до 21.00, субота – з  09.00 до 18.00, неділя – з 11.00 – 17.00. Кардіолога центру варто відвідувати навіть в профілактичних цілях, аби уникнути розвитку різноманітних кардіологічних захворювань.

Попередити – краще, ніж лікувати

Цей постулат треба усвідомити всім, хто хоче бути здоровим. У медичному центрі «Уросвіт» веде прийом досвідчений кардіолог, який володіє необхідними знаннями, навичками, обладнанням, має досвід, щоб провести діагностику та лікування пацієнтів на високому рівня, допомігши подолати серцево-судинні захворювання будь-якої тяжкості перебігу. Основне завдання кардіології медичного центру «Уросвіт» – попередити виникнення захворювання, а за його наявності надати своєчасне адекватне лікування, провести профілактичні заходи задля виключення виникнення загострень чи ускладнень.

Чому серце хворіє?

Розвиток переважної більшості серцево-судинних захворювань пов’язаний зі способом життя людини: нездорове харчування, недостатня фізична активність, зловживання алкоголем, тютюнопаління, ожиріння, підвищений холестерин, стрес – далеко не повний перелік взаємопов’язаних факторів, які провокують хвороби серця. Отож, переважну більшість серцево-судинних захворювань можна уникнути, змінивши спосіб життя та звички. Отож здоров’я серцево-судинної системи людини залежить не лише від спеціаліста-кардіолога, а й від самого пацієнта, його ставлення до свого організму та бажання жити повноцінним життям.

Чому серце хворіє?

Кардіологія ціни

Первинна консультація кардіолога(до 30 хв.) 500 грн
Повторна консультація кардіолога(до 30 хв.)(протягом одного міс.)(протягом одного міс.) 400 грн

Перевірка здоров’я серця

Кардіолог медичного центру «Уросвіт» акцентує увагу на своєчасних профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Це – стани:

  • пов’язані із підвищенням чи пониженням артеріального тиску: артеріальна гіпертензія, вегетативна дисфункція за гіпер- чи гіпотонічним типом; 
  • порушення ритму і провідності серця, атеросклероз судин і його наслідки: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; 
  • зміни структури і порушення функції клапанного апарату серця та при інших патологіях.

Звернутися до лікаря-кардіолога необхідно за наявності хворобливих, можливо не суттєвих на перший погляд проявах, а тим паче за наявності явних перших ознаках серцевого чи судинного захворювання: при болю в грудях, задишці, слабкості, набряках, аритміях (перебоях в роботі серцях, нападах серцебиття чи слабкого пульсу), втратах свідомості тощо. 

Кардіологія у медцентрі «Уросвіт»

У кардіологічному відділенні медичного центру «Уросвіт» проводиться надання допомоги пацієнтам, котрі мають захворювання серця та судин. На жаль, серцево-судинні захворювання займають одне з перших місць у структурі смертності в Україні та світі. Вони призводять до втрати працездатності, якщо нехтувати лікуванням. Фахова медична допомога різноманітних захворювань серця і судин збільшує тривалість життя, покращує його якість, запобігає розвитку ускладнень. 

Перевірка здоров’я серця

Найпоширеніші хвороби серця і судин

У кардіологічному відділенні  надається  медична допомога пацієнтам  з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи. Серед них найпоширенішими є ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність.

  • Ішемічна хвороба серця – захворювання серцево-судинної системи, що характеризується  порушенням  кровопостачання міокарда. Причиною розвитку вказаного стану є атеросклероз коронарних артерій.
  • Артеріальна гіпертензія є найпоширенішою патологією серцево-судинної системи, якою хворіють біля 30% населення України. Це захворювання є причиною розвитку інфаркту  міокарда, мозкового інсульту, порушень серцевого ритму, розвитку серцевої недостатності. 
  • Порушення серцевого ритму зустрічається у великої кількості хворих кардіологічного профілю, і потребує кваліфікованого підходу, оскільки може супроводжуватися розвитком важких, в тому числі, фатальних ускладнень. 
  • Прогресуюча серцева недостатність  є ускладненням всіх кардіологічних захворювань, що значно погіршує якість життя, приводить до втрати працездатності і летальності.
Найпоширеніші хвороби серця і судин