У відділенні ортопедії та травматології львівського медичного центру «Уросвіт» надається кваліфікована медична допомога в діагностиці, лікуванні та попередженні травм і захворювань опорно-рухового апарату. Тут працюють висококваліфіковані досвідчені ортопеди-травматологи, які володіють сучасними технологіями та методами лікування забоїв, розтяжках, вивихах, переломах, комбінованих травм, патологічних процесах органів кістково-м’язової системи.

На чому спеціалізується ортопед-травматолог

На чому спеціалізується ортопед-травматолог.Консультація ортопеда-травматолога необхідна тоді, коли виникають наступні симптоми:

 • біль у суглобах в результаті забоїв, розтяжок чи вивихів кінцівок;
 • деформації кісток, переломи, розриви зв’язок;
 • плоскостопість, яка помітна по зношуванню взуття, втомлюваності в ногах, набряках стоп та щиколоток;
 • кісточка на нозі;
 • сколіоз чи порушення осанки;
 • больові відчуття, оніміння кінцівок, тощо.

Лікарі медичного центру «Уросвіт», збираючи анамнез, дізнаються у пацієнта, на що він скаржиться, інформацію про перенесені захворювання, травмування, спосіб життя, наслідкові хвороби. Далі проводять огляд хворого, пальпують уражені місця. Для повної клінічної картини відправляють на рентгенографію, УЗ-діагностику суглобів, які можна пройти безпосередньо в медцентрі. Також назначають додаткові лабораторні обстеження. На основі цих даних встановлюють діагноз та складають програму лікування. 

Переваги лікування в «Уросвіті»

Від вчасної та якісної медичної допомоги залежить швидкість повного одужання хворого та відновлення повноцінного функціонування органів опорно-рухової системи. Тож, не слід нехтувати лікуванням, і при вивихах, переломах, будь-яких пошкодженнях м’язів, сухожиль, зв’язок звертатися до ортопедів-травматологів медичного центру «Уросвіт». 

Тут на підставі проведених оглядів та діагностики застосовують найсучасніші методи лікування та відновної реабілітації. Професійні ортопед-травматологи, які мають багаторічний медичний досвід й постійно підвищують свою кваліфікацію, працюють виключно за європейськими стандартами на новітній діагностичний апаратурі. 

Як проходить лікування в «Уросвіті»?

Ортопедія та травматологія.

Кістково-м’язова система людини – це складний злагоджений механізм, який складається з кісток, суглобів, м’язів, зв’язок, нервових закінчень тощо. У процесі життєдіяльності опорно-руховий апарат зношується, виникають травми, вікові зміни в колінних суглобах, хребті, стопах. Серед причин, які спричиняють захворювання опорно-рухового апарату, можуть бути різноманітні вроджені патології, плоскостопість, косолапість, наслідки серйозних травм. 

Ортопеди-травматологи центру проводять консультативний прийом, огляд пацієнта під час якого діагностують переломи, зміщення, вивихи, розтяжки зв’язок та м’язів, гематоми м’яких тканин, тощо. Крім цього, займаються профілактичним лікуванням багатьох травм. Лікують кістково-м’язовий біль в шиї, спині, кінцівках. 

 

Ціни на наші послуги

Консультації спеціалістів Ціна, грн.
Первинна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.) 500
Повторна консультація ортопеда-травматолога (до 30 хв.)(протягом одного міс.) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на всі наші послуги тут.

Ортопеди-травматологи - кращі друзі спортсменів

Останнім часом заняття спортом набирають популярності серед охочих зробити своє тіло красивим, здоровим, підтягнутим. Втім, часто активні фізичні навантаження призводять до різноманітних травмувань. Ортопеди-травматологи «Уросвіту» – кращі друзі спортсменів, оскільки вміють підібрати індивідуальну програму медичної реабілітації (лікувальні масажі, фізіопроцедури, масаж, ударно-хвильова терапія), яка якнайшвидше «поставить на ноги». Крім цього, підбирають максимально ефективне медикаментозне лікування спортивних травм. 

Профілактичний огляд – обов’язковий

Варто зазначити, що візит до ортопеда-травматолога необхідний, навіть тоді, коли немає жодних симптомів чи скарг на погіршення здоров’я з боку кістково-м’язової системи. З ціллю профілактики захворювань людям, які мало рухаються, ведуть сидячий спосіб життя, мають зайву вагу, варто хоча би раз на рік проходити огляд у ортопеда-травматолога. Так, ви можете і не знати, що у вас прогресує сколіоз, деформуються колінні суглоби через навантаження, спричинені зайвою вагою, чи розвивається остеохондроз внаслідок малорухливого способу життя.

Профілактичний огляд.

Проблеми, з якими звертаються до лікарів відділення

Проблеми, з якими звертаються до лікарів відділення.

Ортопеди-травматологи «Уросвіту» спеціалізуються на травмах, забоях, вивихах, переломах кісток, на відновній реабілітації, зокрема, на процедурах ударно-хвильової терапії. Ось далеко неповний перелік захворювань, з якими звертаються пацієнти до травматології та ортопедії медичного центру «Уросвіт», найчастіше з такими:

 • переломи та забої кісток і суглобів;
 • новоутворення м’яких тканин та сухожиль;
 • пошкодження меніска (травма хрящового прошарку в колінному суглобі);
 • плоскостопість (відчуття склепіння стопи);
 • запальні процеси в суглобах;
 • руйнування структури хряща, кісткових тканин, зв’язок тощо;
 • вальгусна деформація стопи.

Діагностичне обстеження

Ортопедія та травматологія

Перш ніж скласти план лікування, ортопед-травматолог назначає діагностичне обстеження, аби мати уявлення про ступінь та місце пошкодження. Ультразвукова діагностика дозволяє оцінити стан м’язів, зв’язок, сухожиль, шийного відділу хребта, тощо. Рентгенографія виявляє переломи, остеохондрози, пухлини. Залежно від характеру пошкодження, клінічних прогнозів, стану хворого та за необхідності травматологи-ортопеди додатково назначають КТ чи МРТ.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Кваліфікована консультація ортопеда-травматолога

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом