Ударно-хвильова терапія – високоефективна методика лікування урологічних захворювань, яка широко застосовують в країнах Європи та США. Відновлювальна терапія методом ударних хвиль стає популярною також в Україні. На жаль, вітчизняна медицина не так швидко крокує в ногу з часом, тож УХТ-обладнання в українських медичних закладах лічена кількість. Лікарі медичного центру «Уросвіт» у м. Львів використовують для лікування «чоловічих» захворювань новітній апарат ударно-хвильової терапії.

Які урологічні хвороби лікують методом УХТ?

УХТ можна застосовувати, як самостійний метод терапії, так і в складі комплексного медикаментозного чи фізіотерапевтичного лікування. Ударно-хвильова терапія застосовується для лікування наступних поширених серйозних захворювань у чоловіків: 

  • простатит (запальний процес в передміхуровій залозі);
  • еректильна дисфункція (неможливість досягнення та підтримання ерекції);
  • хвороба Пейроні (викривлення статевого члена);
  • синдром хронічного тазового болю та неінфекційний простатит.
Консультація у лікаря

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

При простатиті 

Головна причина простатиту – потрапляння інфекції до передміхурової залози. Після ударно-хвильової терапії в простаті покращується мікроциркуляція, стимулюється ріст нових артеріол, поліпшується абсорбція ліків, підвищується їх концентрація в залозі, що безпосередньо впливає на результативність терапії.

При ериктильній дисфункції

ЕД

Успішне лікування еректильної дисфункції, яка супроводжується неможливістю досягнення та підтримання ерекції, залежить від відновлення кровопостачання кавернозних тіл в члені. Ударні хвилі, які виробляє УХТ-апарат, стимулюють ріст нових судин, внаслідок чого приток крові до статевого органу відновлюється. Такий метод лікування вважається найкращим, оскільки усувається і причина хвороби, і наслідки. Він застосовується як при початкових стадіях урологічних захворювань, так і вже при хронічних.

При синдромі хронічного тазового болю та неінфекційному простатиті

ЦППС

Переважна більшість хронічного простатиту не пов’язана з інфекцією в організмі, а є синдромом хронічного тазового болю. Це такий патологічний стан при якому проявляються симптоми болю під час сечовипускання чи еякуляції. Ударно-хвильова терапія в цьому випадку діє на відновлення ерекції, ріст нових капілярів, знижує больовий синдром, знімає набряк тканин простати тощо.

 

При хворобі Пейроні

Це придбана хвороба, котру чоловіки помічають, коли нащупують ущільнення під шкірою статевого члена. В моменти, коли хвороба прогресує, біль починає виникати не лише під час ерекції, а й у спокійному стані. В подальшому чоловічий орган викривлюється, що унеможливлює здійснення статевого акту. Після лікувальної терапії ударними хвилями пацієнти відмічають зниження больового синдрому та відновлення форми члена, що відбувається внаслідок поступової зміни будови бляшок. 

ІПП

Це придбана хвороба, котру чоловіки помічають, коли нащупують ущільнення під шкірою статевого члена. В моменти, коли хвороба прогресує, біль починає виникати не лише під час ерекції, а й у спокійному стані. В подальшому чоловічий орган викривлюється, що унеможливлює здійснення статевого акту. Після лікувальної терапії ударними хвилями пацієнти відмічають зниження больового синдрому та відновлення форми члена, що відбувається внаслідок поступової зміни будови бляшок.

Переваги ударно-хвильової терапії

Ударно-хвильова терапія визначена провідними лікарями, як найкраща для лікування урологічних захворювань та така, що не має побічних ефектів на організм. Сеанси досить короткі, тривалістю від 12-ти до 20-ти хвилин. А курс лікування визначається лікарями медичного центру «Уросвіт» індивідуально, залежно від складності перебігу захворювання (від 5-ти до 10-ти процедур), які треба повторити через 3-6 місяців.

Серед інших переваг лікування урологічних захворювань методом УХТ – це відсутність хірургічного втручання, медикаментозної терапії чи необхідності в анестезуванні, бо цього найбільше остерігаються пацієнти. Процедура ударно-хвльової терапії абсолютно безболісна, а результати відчуваються вже з першого сеансу. 

Протипоказання

Існує низка протипоказань до лікування ударно-хвильовою терапією в урології. Наприклад, онкологія, гострі запальні процеси, інфекційні захворювання органів малого тазу, порушення згортання крові чи формування згущень всередині кровоносних судин (тромбоз). Також людям, які носять кардіостимулятор, не варто вдаватися до цієї процедури. 

Отож перш ніж розпочати цю медичну процедуру, слід обов’язково проконсультуватися в уролога провідного медичного центру «Уросвіт», здати назначені необхідні аналізи та пройти УЗД діагностику. Нехтувати оглядом не варто, оскільки лише після обстеження та точного діагнозу можна приступати до лікування методом УХТ. Кінцеве рішення щодо доцільності проведення ударно-хвильової терапії приймає лікар.

УХТ-процедура

Процедура ударно-хвильової терапії не потребує спеціальної підготовки та передбачає нанесення на ділянку шкіри, яка потребує лікування, спеціального гелю. Саме він сприяє кращому проникненню високоамплітудних інфразвукових хвиль до ураженого місця. Далі випромінювач, який прикладають безпосередньо до тіла пацієнта, генерує акустичні хвилі, які й надають лікувальний ефект. 

Це – неінвазивний метод лікування, цінність якого полягає в безболісності та безпечності, оскільки хворому нічого не вводиться підшкірно або в сечовивідний канал. Більше інформації про УХТ можна отримати від урологів львівського медичного центру «Уросвіт». Запис можна здійснити по телефонах чи на сайті. Лікар-уролог визначає зону, яка потребує застосування УХТ-апарату, обирає необхідний режим дії хвиль на уражену ділянку. 

УХТ-процедура.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Як це працює?

Ударно-хвильова терапія

Внаслідок впливу звукової хвилі певної частоти безпосередньо в осередок запалення покращується кровообіг, підсилюється приток крові до органів, зменшується біль та запальні процеси, набряк, покращується метаболізм, активізується процес відновлення й оновлення клітин, що полегшує лікування урологічних захворювань.

Переваги ударно-хвильової терапії

Неінвазивність методу

Лікування без порушення цілісності шкірних покривів.

Відсутність побічних ефектів

Пацієнти легко переносять процедуру.

Покращення кровообігу

Стимуляція неоангіогенезу – утворення мікроциркуляторної сітки.

Проотизапальний ефект

Зменшення запалення в зоні впливу.

Загоєння пошкоджених тканин

Стимулювання регенераційних процесів.

Можливість поєднання з іншими процедурами

Електротерапія, ультразвук, магнітно-лазерна терапія

Висока ефективність методу

Може застосовуватися як монотерапія.

Покращення метаболізму ураженої тканини

Відбувається стабілізація обмінних процесів.

Протипоказання

  • Онкологічні захворювання в області проведення процедури
  • Гострі інфекційні захворювання
  • Наявність кардіостимулятора
  • Вагітність
  • Тривалий прийом антикоагулянтів

Підготовка

Перед проведенням процедури необхідно пройти повний комплекс необхідних обстежень для з’ясування загального стану організму та виявлення супутньої патології з подальшою консультацією у спеціалістів нашої клініки.

Ціни на ударно-хвильову терапію

Також ви можете ознайомитися з цінами на ударно-хвильову терапію тут.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом