-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

УЗД органів черевної порожнини

Ультразвукову діагностику черевної порожнини проводять, якщо пацієнт хоче дізнатися точну інформацію про стан печінки, жовчовивідної системи, підшлункової, а також перевірити селезінку і т.д.; коли потрібно підтвердити клінічний діагноз, зокрема виключити або підтвердити ураження органів черевної порожнини пухлинами. Ультразвукова діагностика допомагає також здійснювати контроль над динамікою при захворюваннях печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки, а також контролювати ефективність лікування. Пам’ятайте, що нерідко зміни в органах виявляються за допомогою УЗД ще до появи видимих або відчутних ознак захворювання. Пройдіть якісну ультразвукову діагностику. Не піддавайте своє життя зайвому ризику.

УЗД органів черевної порожнини у Львові в клініці Urosvit

Запрошуємо Вас пройти узд черевної діагностики в клініці Уросвіт якісно та доступно. УЗД внутрішніх органів виконується в лежачому положенні. Лікар УЗД проводить обстеження, пересуваючи спеціальний ультразвуковий датчик по животу пацієнта, і спостерігає на екрані анатомічну будову органів черевної порожнини. УЗ-діагностика є безболісною процедурою і може багаторазово повторюватися.

Для ультразвукового обстеження необхідно створити умови для безперешкодного проходження ультразвукових хвиль через тканини організму (саме тому використовують спеціальний гель, щоб перешкодити утворенню повітряного шару між УЗ-датчиком і шкірним покривом). Справа в тому, що перешкода для такого типу хвиль складають і дуже щільні структури, як кістка, і повітря, який викликає розсіювання хвиль, і поява відлуння різко спотворює зображення і в рази ускладнює його інтерпретацію.

УЗД органів черевної порожнини

290 грн

УЗ-дослідження органів черевної порожнини включає в себе діагностику наступних органів:

▪ УЗД печінки;
▪ УЗД жовчного міхура;
▪ УЗД підшлункової залози;
▪ УЗД селезінки;

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Причини пройти УЗД органів черевної порожнини

 • Потенційне захворювання одного з органів черевної порожнини;
 • Захворювання ендокринної системи та порушення в її роботі;
 • Болі в животі і підребер’ї;
 • Здуття живота;
 • Часта печія і нудота;
 • Наявність нальоту на язиці;
 • Безпричинна відсутність апетиту;
 • Безпричинне підвищення температури.

УЗД органів черевної порожнини дозволяє виявити патологічні зміни і масштаб їх поширення, перевірити жовчний міхур і виявити поліпи і камені, стан жовчовивідних шляхів. УЗД дає точні дані, які легко інтерпретуються професіоналами. Коли проводять УЗД, оцінюють стан органів, аналізуючи їхні розмір, структуру, розміщення і наявність у них відхилень (додаткові новоутворення, запалення, типові ознаки хронічних захворювань і травм).

Як підготуватись до УЗД черевної порожнини:

Дуже важлива готовність тіла пацієнта до УЗД черевної порожнини, адже від неї залежить якість одержуваної картинки і ясність остаточних результатів. Отже, потрібно виконати наступні умови для якісного УЗД:

 • процедура повинна проводиться на порожній шлунок або після 6-7 годин з моменту останнього прийому їжі;
 • перед проходженням процедури УЗД необхідно прибрати з раціону сирі фрукти і овочі, квашену капусту, бобові, а також соки, чорний хліб і незбиране молоко;
 • при підвищеному газоутворенні, рекомендується напередодні УЗД прийняти препарати, які поліпшують роботу шлунка і кишечника. З найпростіших: активоване вугілля (приблизно 20-30 таблеток).

Перед УЗ-діагностикою черевної порожнини заборонено курити, оскільки нікотин і дим із сигарет провокують жовчний міхур, і в такий спосіб можуть спотворити результат діагностики.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом