-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Уродинамічні обстеження у клініці UROSVIT

Уродинамічні обстеження – це комплекс діагностичних процедур, які дозволяють отримати інформацію про функціональний стан сечостатевої системи. Використовувати уродинамічні дослідження почали ще з початку ХХ-го століття. Так, у 1897 році впровадили в практику Урофлоуметрію, а у 1927 році – Цистометрію.

Основними методами уродинамічних обстежень є УРОФЛОУМЕТРІЯ та ЦИСТОМЕТРІЯ. Такі обстеження дають змогу оцінити скоротливу здатність сечового міхура, роботу уретральних сфінктрів, а також можливі порушення іннервації сечостатевих органів.

Методика проведення уродинамічних досліджень – нескладна, проте при розшифруванні даних уродинамічної кривої потрібно враховувати цілий комплекс різної індивідуальної інформації про пацієнта. Крім того, варто поєднувати таке дослідження з іншими лабораторними та інструментальними методами, що застосовуються в урології.
Пройти уродинамічні обстеження Ви можете в нашій клініці урології UROSVIT, звертайтесь.

Уродинамічні дані допомагають у постановці діагнозу при таких станах, як:

  • Різні форми нетримання сечі
  • Анатомічні та функціональні звуження різних відділів уретри (доброякісна гіперплазія простати, вроджені чи набуті стриктури уретри, клапани уретри, патології шийки сечового міхура)
  • Розлади акту сечовипускання

Цистометрія

Цистометрія – це діагностична процедура, яка проводиться для виявлення порушень функції сечового міхура.  Завдяки ній можна отримати інформацію про взаємозв’язок внутрішньоміхурового тиску та місткості сечового міхура у період його наповнення, а також чутливості його стінок. Суть процедури заклечається у повільному нагнітанні рідини або газу в сечовий міхур і фіксуванні отриманих результатів на різних стадіях процесу. У деяких ситуаціях може знадобитися введення лікарського засобу, що впливає на тонус м’язів сечового міхура, після чого дослідження буде продовжено. Цистометрію проводять амбулаторно або під час обстеження з перебуванням пацієнта у стаціонарі.  Процедура є безпечною, триває від 40 до 60 хвилин, а результати готові відразу після її закінчення.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ ЦИСТОМЕТРІЇ

  • Якісна діагностика порушень у роботі сечового міхура
  • Оцінка тиску всередині сечового міхура в різних станах
  • Результат одразу після проведення процедури
  • Можливість встановити ємність міхура

Урофлоуметрія

Урофлоуметрія – метод урологічного дослідження, який дозволяє оцінити активність сечового міхура та стан нижніх сечовивідних шляхів у пацієнта. Протягом обстеження вимірюється час та швидкість сечовипускання. На основі цих даних будується діаграма, яка при розшифруванні дає можливість уточнити, які порушення і на якому рівні сечовивідних шляхів мають місце.

Процедура полягає у тому, що пацієнт здійснює сечовипускання у спеціальний пристрій з резервуаром для сечі, котрий протягом процедури вимірює вагу отриманої сечі і у поєднанні з швидкістю наповнення ємкості вимальовує графік потоку сечі. Для проведення процедури у клініці UROSVIT створено максимально зручні умови для пацієнта. Адже великий вплив на результати обстеження має саме фізіологічний, спокійний акт сечовипускання.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ УРОФЛОУМЕТРІЇ

  • відсутність протипоказів до обстеження, за виключенням тих випадків, коли урофлоуметрію взагалі неможливо провести
  • фізіологічність методу (пацієнту потрібно провести звичайний акт сечовипускання)
  • неінвазивність методу (проводиться без будь-яких оперативних втручань)

Показання

Показами є захворювання сечостатевої системи, що проявляються порушенням сечовипускання.

Протипоказів – не існує.

Підготовка

Спеціальної підготовки до таких обстежень немає, проте, щоб обстеження мало максимальну інформативність, потрібно не спорожнювати сечовий міхур протягом 3-х годин до обстеження або випити близько півлітри води перед діагностикою

Вартість

Ви можете дізнатись вартість конкретної послуги на нашому сайті у розділі «Ціни» або за телефоном
+38(096) 700-30-80

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом