З якими симптомами звертатися?

До лікаря-терапевта медичного центру «Urosvit» пацієнти звертаються, коли відчувають наступні симптоми:

 • З якими симптомами звертатися до терапевта.загальна слабкість та швидка втомлюваність організму при незначних навантаженнях;
 • часті головний біль чи запаморочення;
 • простуда, нежить, кашель, біль у горлі, ознаки ГРВІ;
 • озноб чи гарячка;
 • утруднене дихання чи задишка;
 • довготривале підвищення температури тіла;
 • біль у грудній клітині;
 • печія, гикавка, гіркота чи сухість у ротовій порожнині;
 • біль у спині чи суглобах, м’язові судоми;
 • біль у животі, здуття, нудота;
 • розлади шлунково-кишкового тракту, запори, діарея;
 • порушення артеріального тиску;
 • різка втрата чи набір ваги;
 • поганий сон, наприклад, нічне безсоння чи денна синливість.

Коли хоч один із перелічених симптомів дошкуляє, варто записатися на прийом до лікаря-терапевта провідного львівського медичного центру «Уросвіт»

Методи терапевтичних обстежень

Методи терапевтичних обстежень.В «Уросвіті» для точної діагностики захворювання терапевти застосовують різноманітні методи терапевтичних досліджень, зокрема, УЗД органів черевної порожнини, нирок, печінки, серцяпідшлункової чи щитовидної залози, жовчного міхура, селезінки, тощо. На основі комплексного обстеження та проведених аналізів терапевт діагностує захворювання шлунку, підшлункової, печінки, жовчного міхура, кишківника, нирок. Виявляє також простудні, легеневі, серцеві хвороби, ризики онкологічних захворювань, різноманітні ендокринні патології, зокрема, цукровий діабет.

Після обстеження та встановлення діагнозу, терапевт призначає індивідуальне лікування та висококваліфіковану медичну допомогу. В кожному окремому клінічному випадку терапевт підбирає індивідуальне ефективне лікування. В тому разі, коли необхідне дообстеження або більш складна терапія, лікар направляє пацієнта до спеціалістів більш вузької спеціалізації. 

  Універсальний солдат

Терапевт – це універсальний багатопрофільний спеціаліст, який лікує захворювання різноманітних органів: дихання, серця та травної, кровотворної, ендокринної систем, опорно-рухового апарату, тощо. Найчастіше консультація такого універсального солдату, як терапевт, єдине, що потрібно для подолання хвороби та успішного лікування. У медичному центрі «Уросвіт» м. Львів є можливість консультуватися та лікуватися у висококваліфікованого терапевта з багаторічним медичним досвідом, який знається на симптомах різноманітних захворювань. 

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Терапія Ціна, грн.
Первинна консультація лікаря-терапевта (до 30 хв.) 500
Повторна консультація лікаря-терапевта (до 30 хв.)(протягом одного міс.) 400
Інфузійна терапія 100

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Чому треба звертатися до лікаря-терапевта?

Почему надо обращаться к врачу-терапевту?

Часто людина не може визначити самостійно по симптомах, до якого профільного медичного спеціаліста податися. Тоді треба запланувати візит до фахівця широкого профілю, яким є терапевт, бо в його компетенції діагностика, лікування та профілактика багатьох захворювань внутрішніх органів та систем.

Лікар-терапевт медичного центру «Уросвіт» після проведення первинного огляду, поставить попередній діагноз, визначить перелік необхідних діагностичних процедур, аналізів, обстежень, за необхідності направить до вузьких спеціалістів, а вже потім назначить відповідне лікування.

Які хвороби лікує терапевт?

Які хвороби лікує терапевт?Лікар-терапевт лікує вірусні та простудні захворювання, зокрема, грип, риніти, ларингіти, ангіни, синусити, а також хвороби органів дихання: бронхіти, трахеїти, бронхіальні астми, пневмонії. Із симптомами швидкої втомлюваності, коли організм не перенавантажено протягом дня, слабкості чи порушення сну, внаслідок чого знижується працездатність, також йдуть на консультацію до терапевта. 

Різноманітні захворювання серцево-судинної системи, серед яких гіпо- чи гіпертонія, хронічна ішемічна хвороба серця, атеросклероз, також в компетенції спеціаліста в області терапії. Лікує терапевт і захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрити, холецистити, дуоденити, порушення випорожнення.

Затребуваний спеціаліст 

Завдяки своїй багатопрофільності лікар-терапевт – затребуваний спеціаліст. У медичному центрі «Уросвіт» терапевтична допомога надається пацієнтам будь-якого віку, допомагаючи розібратися з найскладнішими проблемами зі здоров’ям. Знаходячи індивідуальний підхід до кожного, надається грамотна консультація, яка є першою щаблиною на шляху до повного одужання. Запорука міцного здоров’я – своєчасна профілактика, рання діагностика, вчасне надання допомоги, нагляд за хронічними захворюваннями, чим і займаються терапевти медичного центру «Уросвіт». Поспішіть записатися на консультацію за вказаними телефонами або на сайті, і будьте здорові!

Кваліфікована консультація терапевта

Інші консультації у медичному центрі Urosvit

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом