Ревматологія – це такий напрямок в медицині, який займається вивченням патології суглобів і сполучних тканин, а ревматолог, в свою чергу, займається діагностикою, лікуванням та профілактикою таких захворювань. Окрім того, лікарі цього профілю вивчають причинно-наслідкові зв’язки розвитку ревматичних захворювань, з якими в різному віці стикається третина населення, зокрема, люди різні за статтю та віком, втім, жінки хворіють частіше.

Коли звертатися до ревматолога?

Якщо у вас є скарги на біль у суглобах, ви відчуваєте обмеженість в рухах, скутість під час пробудження, то варто не затягувати з візитом до ревматолога. Досвідчений спеціаліст під час консультації збирає повну інформацію про самопочуття пацієнта,  про його звички в харчуванні та способі життя, перенесені, спадкові або хронічні хвороби, вивчає результати загальних аналізів крові та сечі. 

Ревматологія

Втім не завжди цих відомостей достатньо для встановлення точного діагнозу, на основі якого призначається ефективне лікування. Тож лікар може назначити лабораторне до обстеження, зокрема, УЗД чи рентгенографію, які можна пройти в медичному центрі «Уросвіт» на сучасному медобладнанні у зручний час. Вивчивши результати досліджень, досвідчені ревматологи медцентру точно діагностують захворювання, призначать лікування та за необхідності нададуть послуги зі системного нагляду. 

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Класифікація ревматичних захворювань

Ревматичні захворювання, зазвичай, розвиваються поступово, ось тільки пацієнт кидається за допомогою, коли больові відчуття стають достатньо сильними або турбують тривалий час. Втім, до лікаря-ревматолога медичного центру «Уросвіт» можна звертатися вже при перших незначних відчуттях дискомфорту в суглобах. 

Ревматологія

Є так званий умовний поділ інтенсивності болісних відчуттів та того, який вони мають вплив на загальний стан хворого:

  • 1 ступінь – несильний біль, який частіше за все виникає внаслідок перевтоми. Він не обмежує функціональну активність людини.
  • 2 ступінь – терпимий біль, що негативно позначається на професійній діяльності.
  • 3 ступінь – щоденні больові відчуття в суглобах, які впливають на якість сну, обмежують не лише в професійній діяльності, але і в повсякденному житті. 
  • 4 ступінь – постійний біль, що посилюються при незначних дотиках та сковує самообслуговування. 

Симптоми та ознаки

Про те, що у людини наявні захворювання ревматичного характеру говорять больові відчуття, припухлості в області суглобів та навколо суглобових м’язів, кісток, сухожиль. Якщо ви помітили деформацію суглобів рук та ніг, припухлості, почервоніння, печіння, м’язові ураження або відчуваєте біль при надавлюванні, обмежену рухливість суглобів, загальну втомлюваність чи слабкість, скоріше за все – це ревматизм. Аби переконатися в цьому напевне і почати діяти, обов’язково зверніться до лікаря-ревматолога «Уросвіту».

Біль у тілі

Ревматичні хвороби тягнуть за собою численні незручності під час рухів, впливаючи на якість та тривалість життя. На фоні ревматизму можуть розвиватися інші захворювання,  зокрема, шуми у серці, аритмія, серцева чи ниркова недостатність, також підвищується температура тіла. Аби не доводити ситуацію до ускладнень, варто не ігнорувати первинні симптоми й записуватися на прийом до лікаря медичного центру «Уросвіт» у місті Львів. 

Які хвороби лікує ревматолог?

Ревматологія.

Ревматологи львівського медичного центру «UROSVIT» спеціалізуються на широкому спектрі ревматичних захворювань, лікуючи хронічні форми, які найчастіше зустрічаються у людей віком понад 55 років, зокрема, артроз, остеоартроз. Також фахівці центру лікують хвороби, пов’язані із запальним процесом в організмі, серед яких ревматоїдний та реактивний артрит, ревматична лихоманка, бурсит, периартрит, тощо. Надають лікування із незапальних захворювань: остеоартриту, остеопорозу, подагри, фіброміалгії і т.п. 

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Лікування ревматичних захворювань

Львівські фахівці медцентру «Уросвіт», надаючи допомогу в лікуванні ревматичних патологій, застосовують найбільш ефективні методи, серед яких фармакотерапія, фізпроцедури (масаж, лікувальна фізкультура, мануальна терапія), в окремих випадках, коли відбувається руйнація крупних суглобів, рекомендують ендоскопічне втручання. Терапевтичне лікування складається із призначення симптоматичних, протизапальних, гормональних препаратів, внутрішньо суглобних ін’єкцій, які знімають біль та зупиняють руйнування тканин та клітин.

Переваги лікування в «Уросвіті»

  • Інноваційні методи лікування.
  • Лікарі-ревматологи, які мають багаторічний медичний досвід та постійно його підвищують.
  • Сучасна апаратура для проведення досліджень.
  • Комфортні умови перебування у медичному центрі.
  • Зручний запис на прийом та приваблива цінова політика. 
  • Індивідуальний підхід до пацієнта.
Ревматологія

Ціни на наші послуги

Також ви можете ознайомитися з цінами на всі наші послуги тут.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Кваліфікована консультація ревматолога

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом