-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Метод екстракорпоральної літотрипсії вперше був застосований у Мюнхені у 1986 році.  У перекладі слово «екстракорпоральний» означає «поза тілом», а «літотрипсія» – розтирання каменю. В світі сучасної медицини цю процедуру можна трактувати так – метод видалення каменів за допомогою енергії ударних хвиль, які створюються поза тілом.

Каміння вдається успішно вивести з організму завдяки впливу ударної хвилі, яка розбиває його на дрібні частинки, а ті, у свою чергу, виводяться з організму самостійно разом з сечею.

Показання до проведення екстракорпоральної літотрипсії

екстракорпоральна літотрипсіяЦей метод лікарі обирають у випадках, коли каміння:

– великого розміру, не можуть вийти самостійно

– викликають неприємні відчуття та постійну біль

– перешкоджають виходу сечі

– сприяють розвитку інфекції

–  спричинюють кровотечу

Ударно хвильова літотрипсія дає змогу позбавитись каміння в нирках протягом 3 місяців після проведення процедури. Іноді трапляється, що після операції лишається каміння, що є занадто великим для проходу через сечовід.

У клініці “Уросвіт” видалення каменів з нирок, сечоводів або сечового міхура здійснюється різними способами. Крім дистанційної літотрипсії, лікар, виходячи зі стану здоров’я пацієнта і відсутності у нього протипоказань, може вибрати будь-який інший метод, а саме: лазерну, контактну або перкутанну літотрипсії.

Підготовка до ударно-хвильової літотрипсії

Зазвичай пацієнт має пройти наступні обстеження

  • Аналіз сечі
  • Аналізи крові
  • Спіральна КТ
  • МРТ
  • Внутрішньовенну урографію

Дистанційна ударно хвильова літотрипсіяДистанційна ударно хвильова літотрипсія проводиться з використанням анестезії, тому біль під час процедури пацієнт не відчуває. Неприємні відчуття можуть виникнути при виході частинок каміння. На місцях тіла, на які впливали ударні хвилі, можуть виникнути синці.

Після операції варто пити багато води протягом декількох тижнів після операції. Щоб знизити дискомфорт чи біль, слід приймати знеболюючі засоби за рекомендаціями лікаря.

Також варто пильно слідкувати за своїм післяопераційним станом, і звернутись до лікаря, якщо помітите у себе наступні симптоми:

– трудонощі з сечовипусканням

– постійна тяга до сечовипускання

– симптоми інфікування, такі як лихоманка та озноб

– позиви до блювання, відчуття нудоти

– біль між ребрами

– кашель

Клініка «Уросвіт» проводить лікування сечокам’яної хвороби за допомогою сучасного професійного обладнання, яке дозволяє швидко і безболісно позбутися від каменів будь-якої локалізації.

Кваліфікована консультація уролога

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом