Комп’ютерна томографія головного мозку – це такий вид діагностики, який дозволяє виявити прояви запальних процесів буквально на ранніх стадіях чи відстежити найменші зміни в тканинах головного мозку. У львівському медичному центрі «Уросвіт» КТ головного мозку проводиться на новітньому обладнанні.

Сучасний комп’ютерний томограф = високоінформативні якісні знімки

У медичному центрі «Уросвіт» м. Львів комп’ютерну томографію головного мозку роблять на високоточному обладнанні, зокрема, на сучасному апараті SOMATOM виробництва Siemens Healthcare. Це дозволяє отримати якісні знімки, на яких зображені пошарові зрізи головного мозку, що дозволяє лікарю поставити точний діагноз. Крім того, цей мультизрізовий спіральний сканер чинить мінімальне променеве навантаження на організм пацієнта. 

Спіральний комп’ютерний томограф Siemens SOMATOM go.up, який застосовують для сканування головного мозку у медичному центрі «Уросвіт», виявляє пухлини, різноманітні патологічні новоутворення, моделює тривимірне зображення. Субміліметрова точність (до 0,6 мм) цього апарату забезпечує якість діагностичного обстеження життєво-важливого органу, яким є головний мозок людини. 

Сучасний комп’ютерний томограф = високоінформативні якісні знімки

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Показання для проведення КТ головного мозку

У медичному центрі «Уросвіт» комп’ютерну томографію головного мозку назначають у тому випадку, коли необхідно виявити патології, для контролю ходу лікування, перед проведенням складного оперативного втручання тощо. Основні показання для проведення КТ головного мозку:

 • травми, які супроводжуються крововиливами, або черепно-мозкові;
 • пухлини;
 • запалення;
 • інсульт;
 • судинні ураження (АВМ);
 • розсіяний склероз;
 • параліч;
 • сильний головний біль;
 • порушення координації;
 • епілептичні приступи;
 • внутрішньочерпна гіпертензія.

Протипоказання

Лікарі медичного центру «Уросвіт» не радять проводити КТ-діагностику головного мозку пацієнтам, котрі мають протипоказання до такого виду обстеження. Наприклад, комп’ютерну томографію із застосуванням констрастуючої речовини не можна робити пацієнтам, котрі мають алергічні реакції на препарати, які містять йод, з нирковою або серцевою недостатністю, діабетом ІІ типу.

Показання для проведення КТ головного мозку

КТ протипоказаний також вагітним жінкам, оскільки сканувальна процедура може завдати шкоди плоду, який розвивається в утробі. Оскільки комп’ютерна томографія – це той метод дослідження головного мозку, який оснований на рентгенівських променях, хоч і в мінімальних дозах випромінення, його назначають дітям та вагітним жінкам лише в екстрених випадках. Для матерів, які годують груддю, також не рекомендується проходити КТ обстеження. Втім, якщо того вимагає ситуація, то молоко після опромінення краще зцідити та вилити, не треба годувати ним дитину. Можливі застереження для осіб з психічними розладами чи клаустрофобією.

Як проходить дослідження?

КТ головного мозку абсолютно безболісний метод дослідження, при цьому швидкий і точний. Для сканування не потрібно попередньо готуватися, окрім, як повідомити лікаря про прийом лікарських препаратів, біологічних харчових добавок, трав’яних відварів чи настойок, таблеток на травах, якщо такі є. 

Пацієнти медичного центру «Уросвіт», які роблять КТ з введенням контрастуючої речовини, відмічають металевий присмак, відчуття тепла, які швидко минають. Для того, щоб введена речовина якомога швидше виводилася з організму, необхідне часте та рясне пиття води. 

Перед проведенням процедури необхідно позбутися металевих предметів в області сканування. Сам процес сканування триває кілька хвилин, не завдаючи ніякого дискомфорту. Єдина умова – лежати нерухомо, але голова пацієнта, який лежить на комп’ютерному томографі, фіксується ременями, тож дуже перейматися з цього приводу не варто. 

Крім того, у медцентрі є додаткові послуги, які можна замовити за окрему оплату. Наприклад, вага пацієнта понад 100 кілограмів, опис результатів дослідження англійською мовою, консультація лікаря-радіолога, тощо.

Як проходить дослідження?

КТ головного мозку у Львові

Пройти комп’ютерну томографію головного мозку у Львові можна, звернувшись до медичного центру «Уросвіт». Медичний заклад знаходиться за адресом: вулиця Івана Огієнка, 3. Це – на першому поверсі клінічної лікарні Львівської залізниці. Записатися на КТ головного мозку у Львові можна за телефонами медичного центру «Уросвіт»: 096-700-30-80, 032-226-30-80, 073-020-30-80, 099-505-30-80, або, написавши у діалогове віконце просто на сайті.  Не відкладайте турботу про здоров’я на завтра – телефонуйте просто зараз, тим паче, що медичний центр «Уросвіт» працює без вихідних (з понеділка по п’ятницю –09:00-21:00, у суботу – 09:00-18:00, у неділю – 11:00-17:00). 

Переваги КТ

Мультизрізова спіральна комп’ютерна томографія (МСКТ) є однією з основних методик візуалізації головного мозку на предмет уражень. Цей метод дослідження визнаний провідними лікарями, як найбільш інформативний для обстеження головного мозку, виявлення патологій кісткової тканини та порожнистих структур. КТ також ефективне при підозрі на переломи кісток черепа, гідроцефалії, для вивчення шлуночків мозку та діагностики крововиливів. Також, сучасний комп’ютерний томограф, який використовують для сканування головного мозку у львівському медичному центрі «Уросвіт», за рахунок низького променевого навантаження рентгенівських променів на людський організм, не завдає шкоди здоров’ю. Тож, дозволяється застосовувати КТ діагностику двічі на рік без шкоди для здоров’я.

Переваги КТ

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Ціни на КТ головного мозку

КТ Без використання в/в контрастування. З в/в контрастуванням.
Головний мозок 1300 грн 2200 грн
КТ-ангіографія головного мозку Недоцільне 2200 грн

Кваліфікована консультація уролога

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом