Кваліфікована консультація уролога

У клініці «UROSVIT» Ви можете отримати кваліфіковану консультацію лікаря-уролога. Наші лікарі мають багаторічний досвід лікування  хвороб органів сечовидільної системи (нирок, сечового міхура, уретри), а також патологій органів репродуктивної системи. Якщо Ви маєте проблеми з сечовипусканням, відчуваєте ниркові кольки, помітили зміну кольору сечі чи інші симптоми урологічних хвороб, подбайте про своє здоров’я та запишіться на консультацію до наших професійних урологів.

Наші лікарі використовують лише дієві методики лікування чоловічих захворювань. Первинна консультація у лікаря включає в себе:

  • детальну розмову, під час якої лікар дізнається необхідну для подальшої діагностики інформацію щодо скарг;
  • складання медичної карти, збір анамнезу для об’єктивного обстеження і клінічний огляд,
  • направлення на аналізи та призначення додаткових обстежень (при необхідності);
  • складання плану лікування із застосуванням ефективних методик та ліків.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Профілактичний огляд в уролога необхідно проходити 1 раз на рік, а при наявності скарг – мінімум 2 рази на рік.

Консультація лікаря уролога з пацієнтом.
Медичний центр "Уросвіт".
Нагорода «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Консультації спеціалістів Ціна, грн.
Первинна консультація дитячого лікаря уролога ( до 30 хв ) 500
Повторна консультація дитячого лікаря уролога ( протягом одного місяця ) 400
Первинна консультація уролога(до 30 хв.) 500
Повторна консультація уролога(до 30 хв.)(протягом одного міс.) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги тут.

Види захворювань

Лікування ниркиСечокам’яна хвороба

Сечокам’яна хвороба характеризується наявністю каменів у нирках, сечовому міхурі та сечовивідних шляхах. Причинами захворювання є порушення обміну речовин в організмі та зміна хімічного складу крові. Іноді хвороба може ніяк себе не видавати, якщо камені не спричинюють порушення відтоку сечі. Розміри каменів можуть бути різні, як дрібні (до 3 мм) так і дуже великі (до 15 см).

Основний симптом сечокам’яної хвороби – це біль у попереку. При зміні положення чи навантаженні біль може посилюватись та віддавати в ногу. Якщо Ви підозрюєте у себе наявність сечокам’яної хвороби, зверніться до наших лікарів. За допомогою сучасного обладнання вони розпізнають недуг на ранніх стадіях та допоможуть легко його позбутись.

біль у животіЗапальні захворювання

Найпоширенішими запальними захворюваннями в урології є цистит, уретрит, простатит, пієлонефрит. Симптоми цих захворювань досить неприємні – біль та свербіж при сечовипусканні, відчуття дискомфорту та болі внизу живота, підвищення температури, головний біль тощо.

Лікар-уролог використовує різні методи для діагностики запальних захворювань: аналіз виділень, ендоскопічні методи (цистоскопія, уретроскопія), фізичні методи (рентген та ультразвук), інструментальні методи тощо. Після виявлення захворювання лікар переходить до лікування, яке залежить від результатів обстеження пацієнта.

ВаріокоцелеНезапальні захворювання

Варикоцеле – хвороба, яка полягає полягає у розширенні вен сім’яного канатика і яєчок. Це захворювання може бути причиною чоловічого безпліддя, тому необхідно вчасно виявити та вилікувати хворобу.

Гідроцеле (водянка яєчка) – досить поширене захворювання, при якому відбувається надмірне утворення та затримка рідини в оболонках яєчка. Зазвичай гідроцеле лікується хірургічним шляхом, так як існує висока ймовірність рецидиву захворювання після пункційної процедури.

Аденома простати – це доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Залежно від типу росту пухлини, її локалізації та темпу росту залежить подальше лікування. При ранніх стадіях захворювання медикаментозне лікування може бути досить ефективним. Якщо ж хвороба прогресувала, лікарі вдаються до хірургічного лікування. Вчасне звернення до професійних лікарів може позбавити Вас багатьох проблем зі здоров’ям. Урологи клініки «Нормамед» допоможуть Вам успішно подолати хворобу.

Проблеми у чоловіківАндрологічні захворювання

Андрологія займається проблемами у сфері чоловічої статевої системи. До андрологічних захворювань відносяться сексуальні дисфункції, чоловіче безпліддя, інфекції, хвороби передміхурової залози та різні відхилення у роботі статевих органів. Часто ці хвороби протікають без симптомів, і виявити їх можна лише за допомогою спеціального обстеження. Регулярний огляд у лікаря дозволяє виявити хворобу на ранній стадії та успішно вилікувати її без ускладнень.

Кваліфікована консультація уролога

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом