УЗД вагітних у Львові у клініці Urosvit

УЗД вагітної жінки 2-го триместру.

УЗД у період виношування дитини може виключити будь-яку патологію плода. Розвиток плоду на певних етапах потребує планового спостереження під контролем УЗД. Усі необхідні дослідження можна буде зробити на базі нашого медичного лікувально-діагностичного центру “Уросвіт”.

Перевагою цього виду дослідження є:

• гарантія народження здорової дитини за умови дотримання термінів планових УЗД вагітності;

• швидке виявлення станів, що загрожують життю жінки та плоду при позапланових екстрених УЗД.

Ціни на УЗД

Ультразвукове обстеження Ціна, грн.
Обстеження вагітних (І триместр) 590
Обстеження вагітних (ІІ-ІІІ триместр) 690
Обстеження вагітних (І триместр) двійня 690
Обстеження вагітних (ІІ-ІІІ триместр) двійня 790

Також ви можете ознайомитися з усіма цінами на УЗД та повним переліком послуг УЗД тут.

Перше УЗД при вагітності (І триместр)

На УЗД лікар також підтвердить наявність серцебиття у плода. УЗД серцебиття плода дуже важливе дослідження, оскільки відсутність серцебиття говорить про вагітність, що завмерла. Жінці проводиться видалення плодового яйця та слизової оболонки матки шляхом вишкрібання з подальшим проведенням цитогенетичного аналізу для того, щоб при наступній вагітності визначити жінку до групи ризику за тією чи іншою патологією: деякі аномалії розвитку мають тенденцію повторюватися.

На терміні 11 тижнів УЗД дозволяє виявити багатоплідність, грубі аномалії плода, стан яєчників та стінок матки, формування плаценти та плодових оболонок.

УЗД проводиться трансабдомінальним способом (дослідження проводиться через передню черевну стінку і необхідно, щоб переповнений сечовий міхур підняв матку) і вимагає підготовки: за півгодини до дослідження випити близько 0,5 л води. Після цього лікар може для уточнення діагнозу провести трансвагінальне УЗД. Для цього він попросить жінку звільнити сечовий міхур.

Погрози І триместру

Для підтвердження вагітності краще якомога раніше пройти УЗД, так як на самому початку вагітності є два загрозливі для здоров’я і життя жінки стану – це викидень, що починається, і позаматкова вагітність. При своєчасному проходженні УЗД жінку із загрозою викидня направлять до стаціонару, де зроблять усе для збереження вагітності. Якщо ж у неї буде виявлена ​​позаматкова вагітність, проведуть планову операцію з видалення плодового яйця з маткової труби зі збереженням її цілісності.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: (098) 058-74-40. Або записуйте онлайн через сайт!

Друге планове УЗД під час вагітності (ІІ триместр)

Ускладнення II триместру вагітності (13 – 24 тиждень), які можна побачити на УЗД – це пізній викидень та передлежання плаценти, що створює загрозу кровотечі під час вагітності та пологів.

Під час проведення УЗД можна побачити вади розвитку окремих органів, головного мозку та скелета плода, деякі види хромосомної патології.

Виключається також патологія плаценти, пуповини, навколоплідних вод. Дослідження проводиться трансабдомінальним способом, але матка вже настільки збільшена, що спеціальної підготовки не потрібно.

* Протягом усієї вагітності у світі узаконено 3 скринінгових дослідження: у 12 тижнів, у 22 тижні та у 32 тижні.

Третє планове УЗД під час вагітності (ІІІ триместр)

УЗД необхідно і цьому терміні, з 25 тижня до пологів, оскільки окремі аномалії розвитку можуть виявлятися після 30 тижнів вагітності. До них відносяться: діафрагмальна грижа, гідроцефалія різного ступеня виразності, пухлини, деякі зміни з боку нирок та серця.
Крім того, на цьому терміні іноді виявляється порушення циркуляції крові в судинах матки, плаценти та пуповини. Це може створювати перешкоди для повноцінного розвитку плоду. Для виявлення цих порушень проводиться допплерівське дослідження кровотоку в судинах.
Дуже важливо також вчасно побачити під час проведення УЗД неправильне становище плода в матці. Це дозволить лікарям своєчасно вибрати певну схему ведення пологів чи рекомендувати жінці проведення кесаревого розтину. Дослідження проводиться трансабдомінальним способом без попередньої підготовки.
Кваліфіковані спеціалісти у нашій клініці можуть провести якісні ультразвукові дослідження під час вагітності всім жінкам. Звертайтесь!

* Якщо жінка з I триместру регулярно планово проводила УЗД, ризик того, що дитина може народитися хворою, зводиться практично до нуля.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Лікарі УЗД у клініці Urosvit

Клініка «UROSVIT»

Години роботи

Понеділок-П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки або прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com или

Звоніть (098)058-74-40

Записатись на прийом