УЗД вагітних у Львові в клініці Urosvit

УЗД вагітної жінки 2-го триместру.

Ультразвукова діагностика в період виношування дитини може виключити практично будь-яку патологію плода. Розвиток плода на певних етапах потребує планового спостереження під контролем УЗД. Комплексне УЗД  у Львові пропонує зробити наш лікувально-діагностичний медичний центр “Уросвіт”.

Перевагою даного виду дослідження є:
• гарантія народження здорової дитини за умови дотримання термінів планових УЗД вагітності;
• швидке виявлення станів, що загрожують життю жінки і плоду при позапланових екстрених УЗД.

 

Ціна УЗД при вагітності у Львові

 

  ▪ обстеження вагітних (I триместр)     450-520 грн
 ▪ обстеження вагітних (II-III триместр)     450-520 грн
 ▪ обстеження вагітних двійня (I триместр)     520-590 грн
 ▪ обстеження вагітних двійня (II-III триместр)     520-590 грн

Ціни на УЗД

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші УЗД тут.

Ціна УЗД при вагітності

450-520 грн
▪ обстеження вагітних (I триместр)
▪ обстеження вагітних (II-III триместр)

Ціна УЗД при вагітності

520-590 грн
▪ обстеження вагітних двійня (I триместр)
▪ обстеження вагітних двійня (II-III триместр)

Планові УЗД вагітності

Перше УЗД при вагітності
(І триместр)

При обстеженні, лікар УЗД дивиться на наявність серцебиття у плода. УЗД серцебиття плода дуже важливе, оскільки відсутність серцебиття говорить про завмерлий плід. Жінці проводиться видалення плідного яйця і слизової оболонки матки шляхом вишкрібання з наступним проведенням цитогенетичного аналізу для того, щоб при наступній вагітності визначити жінку в групу ризику по тій чи іншій патології: деякі аномалії розвитку мають тенденцію повторюватися.

На терміні 11 тижнів УЗД для вагітних дозволяє виявити багатоплідність, грубі аномалії плода, стан яєчників і стінок матки, формування плаценти і плодових оболонок.

УЗД вагітності проводиться трансабдомінальним способом (через передню черевну стінку і необхідно, щоб переповнений сечовий міхур підняв матку) і вимагає підготовки: за півгодини до дослідження випити близько 0,5 л води. Після цього лікар може для уточнення діагнозу провести і трансвагінальне УЗД. Для цього він попросить жінку звільнити сечовий міхур.

Загрози І триместру

Для підтвердження вагітності на ранніх термінах краще якомога раніше пройти УЗД, так як на самому початку вагітності є два загрозливих здоров’ю та життю жінки стани – це ймовірність викидня і позаматкова вагітність. При своєчасному проходженні УЗД жінку з загрозою викидня направлять в стаціонар, де зроблять все необхідне для збереження вагітності. Якщо ж у неї буде виявлена позаматкова вагітність, проведуть щадну планову операцію з видалення плодового яйця з маткової труби зі збереженням її цілісності.

УЗД вагітності Клініка Urosvit.

Друге планове УЗД при вагітності (ІІ триместр)

Ускладнення II триместру вагітності (13 – 24 тиждень), які можна побачити на УЗД, – це пізній викидень і перележання плаценти, яке створює загрозу кровотечі під час вагітності та пологів.

Під час проведення УЗД вагітних можна також побачити вади розвитку окремих внутрішніх органів, головного мозку і скелета плода, деякі види хромосомної патології. Виключається також патологія плаценти, пуповини, навколоплідних вод. Проводиться трансабдомінальним способом, але матка вже настільки збільшена, що спеціальної підготовки не потрібно.

* Протягом всієї вагітності в світі узаконено 3 скринінгових дослідження: в 12 тижнів, в 22 тижні і в 32 тижні.

УЗД вагітних у Львові

Третє планове УЗД (ІІІ триместр)

Ультразвукова діагностика при вагітності необхідно і на цьому терміні, з 25 тижня до пологів, так як окремі аномалії розвитку можуть проявлятися після 30 тижнів вагітності. До них відносяться: діафрагмальна грижа, гідроцефалія різного ступеня вираженості, пухлини, деякі зміни з боку нирок і серця.

Крім того, на цьому терміні іноді виявляється порушення циркуляції крові в судинах матки, плаценти і пуповини. Це може створювати перешкоди для повноцінного розвитку плоду. Для виявлення цих порушень проводиться доплерівське дослідження кровотоку в судинах.

Дуже важливо також вчасно побачити неправильне положення плода в матці. Це дозволить лікарям своєчасно вибрати певну схему ведення пологів або рекомендувати жінці проведення кесаревого розтину. Проводиться трансабдомінальним способом без попередньої підготовки.

Кваліфіковані фахівці в нашій клініці можуть провести якісні ультразвукові діагностики під час вагітності всім жінкам. Звертайтеся!

* Якщо жінка з I триместру регулярно планово проводила УЗД, ризик того, що дитина може народитися хворою, зводиться практично до нуля.

Третє планове УЗД для вагітних.

-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Не відкладайте своє лікування на потім — Ви можете записатися на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: (098)058-74-40. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Лікарі УЗД в клінці Urosvit

Клініка «UROSVIT»

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте (098)058-74-40

Записатись на прийом