Гастроентеролог лікує захворювання системи травлення, до якої відносяться органи, які беруть участь у споживанні, переробці та засвоєнні їжі. Це – стравохід, шлунок, кишківник, печінка, підшлункова залоза.

Де лікувати хвороби органів шлунково-кишкового тракту?

У медичному центрі “Уросвіт” успішно діагностують та лікують гострі та хронічні захворювання, якими часто бувають уражені органи системи травлення людей різного віку. Крім того, вузькопрофільні спеціалісти медцентру, які спеціалізуються на гастроентерологічних хворобах, виявляють патології різних відділів ШКТ, пухлини, поліпи тощо. Лікарі консультують та надають рекомендації щодо профілактики гастроентерологічних захворювань, дотримання дієтичного способу харчування під час та після лікувальної терапії, підтримки ідеального способу харчування з урахуванням особливостей організму, вибору корисних продуктів для правильної роботи кишківника та багато іншого.

Де лікувати хвороби органів шлунково-кишкового тракту?

Порушення в роботі травної системи

Порушення в роботі травної системи.

Про те, що травна система працює з порушеннями, говорить не лише біль у животі. На це вказують нездорова шкіра, ламкі нігті, тьмяне волосся, навіть поганий настрій. Лікарі-гастроентерологи львівського медичного центру “Уросвіт” діагностують причину недуги, пов’язану з захворюваннями травної системи, шлунку, дванадцятипалої кишки, кишківника, печінки, жовчного міхура, нададуть професійну допомогу. Завдяки сучасним методам діагностичного обстеження, які застосовують у медцентрі, досвідченості лікарів виявляють на ранніх стадіях захворювання ШКТ.

Рання діагностика

Рання діагностика в гастроентерології.Неправильне харчування, зловживанням фаст-фудом, малорухливий спосіб життя, стреси позначаються на здоров’ї шлунково-кишкового тракту. Незбалансоване однотипне харчування, перекуси бутербродами, нехтування сніданками й вечерями, надмірне вживання некорисної їжі, алкогольних чи солодких газованих напоїв, часте вживання жирної, соленої, кислої гострої їжі – можуть стати причинами гастроентерологічних захворювань. Саме тому висококваліфікований лікар-гастроентеролог користується популярністю. Спеціалісти медичного центру “Уросвіт” рекомендують з раннього віку регулярно обстежуватися та консультуватися у гастроентеролога. Це важливо ще й тому, що гастроентерологічні захворювання мають вплив і на інші органи та системи. Важливо вчасно звернутися до спеціаліста, оскільки недуга може перерости в хронічну форму та потягнути небажані наслідки.

Найпоширеніші гастроентерологічні захворювання

До спеціалістів-гастроентерологів медичного центру “Уросвіт” звертаються переважно з такими гастроентерологічними захворюваннями:

  • гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), стравохід Баррета;
  • виразки, гастрит, дуоденіт, панкреатит, холецистит;
  • дисбактеріоз, ентерит, гострі кишкові інфекції тощо.

Симптоми порушень з боку роботи органів травлення

Серед найпоширеніших симптом, котрі в переважній більшості випадків говорять про захворювання органів травлення біль в животі будь-якого характеру, відчуття тяжкості у шлунку, метеоризм. Крім того, людині, яка має гастроентерологічні хвороби, важко ковтати їжу, їх мучить печія, нудота, відрижка. Про наявність порушень з боку роботи органів шлунково-кишкового тракту говорять також неприємний запах з рота, сухість чи гіркота, наліт на язику. Зниження або повна відсутність апетиту – також дзвіночки про захворювання органів травної системи. Будь-які порушення в роботі кишківника, які супроводжуються нерегулярними дефекаціями, запором або діареєю, відчуттям неповного спорожнення чи виділення надто твердих калових мас – також причина звернутися за консультацією до гастроентеролога. У разі прояву будь-яких симптомів, необхідно звернутися до спеціалістів з гастроентерологічних захворювань, яким ви довіряєте своє здоров’я.

Консультації спеціалістів Ціна, грн.
Первинна консультація лікаря-гастроентеролога (до 30 хв.) 500
Повторна консультація лікаря-гастроентеролога (до 30 хв.)(протягом одного міс.) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: (032)226-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Діагностичне обстеження ШКТ у медцентрі «Уросвіт»

У медичному центрі “Уросвіт”, окрім консультації гастроентеролога та лабораторних аналізів, можна пройти діагностичні обстеження. Зокрема, пройти ультразвукову діагностику або комп’ютерну томографію, рентгенологічне обстеження, котрі покажуть наявні патології чи порушення органів травної системи. Це дозволяє лікарям поставити вірний діагноз та призначити лікування, яке призведе до скорішого одужання. Обстеження у медичному центрі проводиться на сучасному високоточному обладнанні.

Діагностичне обстеження ШКТ.
Індивідуальна програма лікування.

Індивідуальна програма лікування

У відділенні гастроентерології медичного центру “Уросвіт” провідні лікарі надають своєчасну кваліфіковану допомогу. На основі результатів діагностичного обстеження, аналізів, гастроентеролог ставить діагноз та підбирає індивідуальну лікувальну терапію, з урахуванням особливостей кожного окремого організму пацієнта. Слід пам’ятати, що візит до лікаря-гастроентеролога необхідно здійснювати не тільки тоді, коли несила буде терпіти біль. Варто регулярно обстежуватись з метою профілактики захворювань, підбору правильного раціону харчування.

Загальноприйняті рекомендації

Для правильної роботи травної системи рекомендується вживати до півтора літра чистої води на добу, харчуватися 4-5 разів на день маленькими порціями, не зловживати шкідливою їжею, не переїдати. Крім того, запишіться на прийом до провідних львівських гастроентерологів медичного центру “Уросвіт” за телефоном: +38 (096) 700-30-80 для консультації.

Рекомендації для правильної роботи травної системи.

Лікарі гастроентерологи в медичному центрі Urosvit

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 21.00

Субота

09.00 – 19.00

Неділя

09.00 – 18.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом