-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

УЗД молочних залоз у Львові в клініці Urosvit

Запрошуємо Вас пройти профілактичне УЗД молочних залоз у Львові в приватній клініці Уросвіт. Це клініка, де роблять узд молочних залоз висококваліфіковані лікарі на сучасному надточному обладнанні.

Лікар може робити УЗД грудей традиційне (сіра шкала) або з КДК (колірне допплерівське картування), тим самим ультразвуком, якщо це необхідно. Така процедура займає не більше п’ятнадцяти хвилин. Відразу після її завершення лікар УЗД озвучить висновок і все результати узд, що у вас в нормі, а що необхідно лікувати, до того ж він скаже з якою періодичністю потрібно взагалі краще робити узд молочних залоз, роз’яснить що показує узд молочних залоз саме у вас.

Для жінок найкращим буде зробити узд молочних залоз з еластографією, а не під час місячних. А якщо діагностували рак на 95,5%, то зробити узд молочних залоз необхідно днями через добу. Ультрасонографія часто використовується для доповнення мамографії, а як підготуватися до неї розповідають фахівці. Після ЕКО-процедури, через певний час робиться висновок на якому показано результат.

Ціна на УЗД молочних залоз

390 грн

узд молочних залоз

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: (032)226-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Причини для узд молочних залоз

  • ви виявили те, що у вас збільшилися пахвові лімфовузли;
  • почався якийсь дискомфорт в області грудей;
  • залози стали не симетричні, тобто форма видозмінилася;
  • проявилося невелике ущільнення в одних грудей;
  • критичні дні стали хворобливими, груди набухла і збільшилася;
  • почалися неприємні виділення із сосків.

Помітивши щось недобре, необхідно негайно звернутися до лікаря. В такому випадку, ультразвукове обстеження молочної залози у жінок рекомендовано робити з четвертого по чотирнадцятий день від першого дня початку місячних, тобто на самому початку, коли почався менструального цикл.

Тільки лікар вам може сказати, як часто можна робити узд молочних залоз. Оскільки узд-діагностика процес нешкідливий, то його дозволено робити в міру необхідності, або обов’язково, в разі ускладнень. Бажано, звичайно, один раз на рік.

УЗД молочних залоз для вагітних та матерів, що годують грудьми

Якщо у вагітної або годуючої мами виникають такі проблеми, як підвищена температура, втрата апетиту, поява слабкості, нудота або з соска почне виділятись гній, тоді необхідно у найближчий час звернутись до фахівця на огляд. Щодо УЗД молочних залоз при вагітності або годуванні, то ця діагностика може проводитися в будь-який обраний день. Бажано потрапити в один день на прийом і до мамолога і до гінеколога, а не на п’ятий або через кілька днів і т.д, щоб швидко встановити проблему і вилікувати її.

Підготування до УЗД молочних залоз та особливості діагностики

По-перше, вам заздалегідь нічого не потрібно робити і нічого не потрібно брати з собою на діагностику.

По-друге, якщо доктор підозрює, що у вас з’явилася пухлина або кіста, то він випише направлення на УЗД. Пройдіть в такому випадку його обов’язково, адже жіночий організм під ризиком. Оскільки саме по собі виникле новоутворення або деформація сосків – це не є норма.

Не забувайте, що ви самі маєте право вирішити, коли потрібно робити УЗД грудей (на 5 день циклу або 7, наприклад).

Процес обстеження молочної залози

 Узд молочних залоз відбувається однаково і під час місячних, і без них, і в період вагітності, або ж до або після неї. Процедура відбувається наступним чином:

  • пацієнтка знімає весь верхній одяг і лягає на лікарняну кушетку;
  • фахівець використовує під час прцедури гель, щоб датчик добре зчепився з шкірою;
  • далі лікад-узедист дивиться на екрані монітора який стан сосків і лімфовузлів та заносить отримані дані у бланк обстеження.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом