Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта у медичному центрі «Уросвіт»

Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта назначається з метою виявлення причини болю, попередження виникнення запалень чи подальшого розвитку різноманітних захворювань, котрі можуть локалізуватися в місці дослідження.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Що таке МСКТ грудного відділу хребта?

МСКТ – це діагностичний метод дослідження, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання, втім він більш інформативний, ніж рентгенографія. У львівському медичному центрі «Уросвіт» діагностичне дослідження грудного відділу хребта проводять на високоточному сучасному мультизрізовому спіральному комп’ютерному томографі Siemens SOMATOM go.Up, що дозволяє створити двох і тривимірну модель ділянки, яка досліджується, у різних проекціях. Завдяки цьому лікар може діагностувати безліч захворювань, встановити вірний діагноз.

Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта у медичному центрі «Уросвіт»

Показання для КТ

Показань для проведення комп’ютерної томографії грудного відділу хребта у медичному центрі «Уросвіт» може бути безліч. Зазвичай, лікар визначає необхідність проходження даного типу діагностики задля наступних цілей:

Підготовка до процедури
  • З метою виявлення пухлин, метастазів у грудному відділі хребта.
  • Для діагностики причини хронічного болю у спині, що переважно провокується грижею міжхребцевого диску. 
  • Щоб оцінити ступінь травматичного пошкодження грудного відділу хребта.
  • З метою виявлення причини змін постави, що мають неясне походження. 
  • Для визначення змін хребта, що розвиваються на фоні ревматичних захворювань.
  • Перед оперативним втручанням тощо. 
КТ Без використання в/в контрастування. З в/в контрастуванням.
Грудний відділ хребта 1300 Недоцільне - Рекомендовано МРТ

Протипоказання

Через те, що метод дослідження за допомогою комп’ютерного томографа, заснований на рентгенівському випромінюванні, він протипоказаний дітям та вагітним, матерям, які годують груддю. Втім, в екстрених випадках, коли треба дослідити грудний відділ хребта малого пацієнта або жінки при надії чи матері-годувальниці, все ж таки призначається. Крім того, технічні можливості апарату, що використовують у медичному центрі «Уросвіт», не дозволяють проводити КТ процедуру пацієнтам з надмірною вагою, яка становить понад 120 кілограмів. Проведення комп’ютерної томографії грудного відділу хребта з використанням контрастуючої речовини недоцільне.

Підготовка до процедури

Комп’ютерна томографія грудного відділу хребта у медичному центрі «Уросвіт» не вимагає попередньої підготовки. Все що вимагається від пацієнта – вчасно прийти на скринінг (записатись можна попередньо) та зберігати нерухомість доки триває процедура, а це до десяти хвилин. За наявності з собою необхідно мати результати попередніх досліджень. Діагностична процедура на комп’ютерному томографі може бути проведена в будь-який зручний для відвідувача центру час, зокрема, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 21.00, у суботу – з 09.00 до 18.00, у неділю – з 11.00 до17.00. Запис на прийом можна здійснити за контактним номером медичного закладу: +38 (096) 700-30-80. Медичний центр для зручності відвідування пацієнтів розташований у центрі Львову по вулиці Івана Огієнка, 3.

Для чого потрібна КТ грудного відділу хребта?

Томограф не любить металевих предметів

Апарат комп’ютерної томографії не любить металевих предметів. В якому сенсі? Метал, який може бути на тілі пацієнта: ювелірні вироби, заклепки на одязі, декоративні елементи вбрання, залишає тінь на знімках, спотворюючи зображення. Говорячи медичними термінами, на знімках з’являються артефакти, через які про отримання стовідсотково вірного опису проблеми годі й говорити. 

Для чого потрібна КТ грудного відділу хребта?

Під час обстеження грудного відділу хребта на комп’ютерному томографі у медичному центрі «Уросвіт» можна візуалізувати анатомічні особливості хребетного каналу, грудних хребців, спинного мозку, а також навколишніх тканин. Високоінформативна діагностика кісткової тканини, хребетного каналу та кісткового мозку за допомогою комп’ютерного томографа дозволяє діагностувати пухлинні новоутворення, запальні та дегенеративні захворювання твердих тканин тощо.  Сканування грудного відділу хребта на комп’ютерному томографі у медцентрі «Уросвіт» дозволяє виявити такі серйозні захворювання: аномалії розвитку чи перелом хребців, остеопороз, остеоартроз, крововилив у спинний мозок та багато інших.

Для чого потрібна КТ грудного відділу хребта?

Якісна діагностика

Один з провідних львівських медично-діагностичних центрів «Уросвіт» пропонує діагностику грудного відділу хребта на високоточному сучасному апараті МСКТ Siemens SOMATOM go.Up. Дослідження на цьому мультизрізовому спіральному комп’ютерному томографі дозволяє створити двох і тривимірну модель ділянки, яка досліджується, у різних проекціях, що дозволяє діагностувати безліч захворювань, встановити вірний діагноз.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!