-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

Ультразвукове дослідження

УЗД – це зручний та доступний метод дослідження стану внутрішніх органів та їх систем, залоз та опорно-рухового апарату. Процедура діагностики є абсолютно безболісною та безпечною для людини: відсутність протипоказань дозволяє застосовувати ультразвукове дослідження навіть декілька разів на день. Клініка урології Urosvit  пропонує зробити узд у Львові за допомогою сучасних систем SAMSUNG UGEO H60, SAMSUNG HS50 та LOGIQ P7/P9 , які забезпечують високий рівень візуалізації та передачу максимально точних даних про стан пацієнта.

З повним переліком послуг УЗД та цін Ви можете ознайомитись у розділі Ціни.

Наш кабінет УЗД діагностики пропонує

  • Достовірна діагностика без оперативного втручання
  • Безпечність та безболісність процедури
  • Відносно невисокі ціни на діагностику
  • Дослідження в режимі реального часу
  • Унікальний метод при спостереженні вагітності
  • Можливість діагностики усіх внутрішніх органів та систем
  • Кваліфіковані лікарі узд з багаторічним досвідом роботи
  • Сучасне сертифіковане обладнання

УЗД всіх внутрішніх органів та систем

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Підготування до обстеження

Обстеження органів черевної порожнини (ОЧП) проводиться натщесерце, зранку. Для запобігання газоутворенню в кишечнику треба на 1-2 дні перед обстеженням виключити з їжі горох, квасолю, боби, сирі овочі, чорний хл іб, молоко. За наявності значного метеоризму лікар може на 1-2 дні призначити еспумізан.

Для проведення трансабдомінального обстеження органів малого тазу (сечового міхура, матки або передміхурової залози) вимагається наповнення сечового міхура. Треба не мочитися протягом 3х годин перед обстеженням або випити до 0,5 л води за 1 год перед обстеженням.

Навпаки, для проведення порожнинного обстеження (через піхву у жінок, ТВУЗД, або через пряму кишку у чоловіків, ТРУЗД) сечовий міхур треба опорожнити.
Обстеження серця, судин, щитоподібної залози, молочних залоз, лімфовузлів спеціального підготування не потребує.

Як відбувається УЗД?

Вас запросять у кабінет ультразвукової діагностики і запропонують лягти на кушетку та оголити частину тіла для обстеження.

Для кращого проведення ультразвуку та запобігання потрапляння повітря між датчиком та шкірою наноситься спеціальний нейтральний гель, який не містить жодних ліків і не є шкідливим для організму.

Під час обстеження лікар буде притискати до тіла ультразвуковий датчик під різними кутами та аналізувати зображення на моніторі. При обстеженні судин або серця буде включена функція визначення швидкості кровотоку за допомого ефекту Допплера. Це буде супроводжуватися характерним звуком, у відповідності до швидкості кровотоку.

При проведенні ТВУЗД та ТРУЗД на датчик надівається перезерватив.

В кінці обстеження буде виданий друкований протокол обстеження та висновок для лікуючого лікаря, за необхідності додані зображення на термопапері.

Метод дослідження ультразвуком

УЗД-обстеження – це отримання зображення органів та тканин за допомогою ультразвукових хвиль, які генерує та сприймає один і той же датчик. В однорідному середовищі ультразвукові хвилі поширюються прямолінійно, з постійною швидкістю. Проходячи через тканини різної «акустичної щільності», ультразвук частково проходить через тканини а частково відбивається від межі цих середовищ та повертається назад. Він сприймається датчиком, а далі перетворюється комп’ютером в зображення на моніторі, що може бути роздруковане на термопринтері або збережено на цифровому носії. Чим більша частина ультразвуку  відбиваються назад – тим світліше та яскравіше він буде виглядати на екрані. Повністю відбиває ультразвук межа між тканинами та повітрям, тому такі органи, як легені або кишечник, що містять газ, непроникні для ультразвуку, а між шкірою та датчиком треба застосовувати спеціальній гель, щоби виключити контакт з повітрям. Відбивання ультразвуку залежить від кута падіння променя, воно найбільше при перпендикулярному напрямку, та частоти коливань, чим вище частота – тим більше відбивання.

Для дослідження органів черевної порожнини та малого тазу застосовується частота 2,5 – 3,5 МГц, щитоподібної залози  – 7,5 МГц. При ефекті Допплера змінюється частота хвиль внаслідок відносного руху об’єкта, від якого відбивається ультразвук, та приймача, т. зв. зсув частоти. При накладанні первинних та відбитих сигналів виникають биття, які можна прослухати.

Можливості та переваги УЗД

Діагностики за допомогою ультразвукових хвиль – це простий та доступний метод обстежень, який немає протипоказів. Його можна застосовувати багаторазово, в динаміці, навіть протягом одного дня, якщо цього потребує клінічна ситуація.

Метод не є стандартизованим і якість обстеження залежить від обладнання та кваліфікації лікаря узд. Також надмірна вага та метеоризм заважають проведенню ультразвукових хвиль.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом