Особливість способу життя сучасної людини, а це, з одного боку низька фізична активність (офісна робота) або, навпаки, діяльність пов’язана з тривалим перебуванням «на ногах» значною мірою впливає на здоров’я судин нижніх кінцівок. Захворювання, що пов’язані із патологіями вен за останні роки стали надзвичайно поширеними, тому й не дивно, що Всесвітня організація охорони здоров’я класифікує їх як «хвороби цивілізації». 

Якщо вірити сухій статистиці, то у розвинених країнах світу хворобами вен страждають 20-35% жінок і 10-25% чоловіків. Як не прикро, проте у кабінет спеціаліста такі пацієнти потрапляють вже на пізніх стадіях. 

До якого спеціаліста Медичного центру «Уросвіт» варто звернутися на прийом, коли турбують вени на ногах? Які ефективні види обстежень та методи лікування вам можуть запропонувати тут? 

Консультація судинного хірурга у Львові.

Хто такий судинний хірург або лікар флеболог?

Флебологія – це розділ медицини, що вивчає будову та функціонування вен (судин, якими кров рухається до серця), а також їх захворювання і методи лікування. 

Тому, лікар-флеболог – це спеціаліст, який здійснює огляд та діагностику захворювання вен та призначає лікування, що є індивідуальним у кожному конкретному випадку. Потрібно зазначити, що флеболог — це вузький спеціаліст, який має справу саме із венозними патологіями. Натомість судинний хірург – це фахівець ширшого профілю, адже в його основний обов’язок входить лікування захворювань судинної системи загалом. 

Які симптоми є «сигналами» для звернення до судинного хірурга?

  • В статті розповідаємо, чому крурить ноги на погоду та як діяти при такій проблемі.Ви швидко втомлюєтесь навіть під час нескладних фізичних навантажень (звичайна піша хода), відчуваєте важкість у ногах, ніби до ніг прив’язані тягарці, печіння та біль.
  • Відчуваєте судоми у ногах (особливо вночі).
  • Помічаєте набряки ніг – стоп, щиколоток, литок.
  • Зауважили на своїх ногах розширені вени, судинні сіточки або/та зірочки, потемніння шкіри гомілки, утворення ущільнень.

Перелічені прояви, на перший погляд, є малопомітними, можуть зовсім не турбувати людину або створювати незначний дискомфорт та неприємні відчуття,  проте нехтувати ними вкрай небезпечно. Чим раніше ви звернете на них увагу та довіритеся лікарю – флебологу Медичного центру «Уросвіт» тим швидшим та легшим буде ваше одужання.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером:067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

З якими захворюваннями судинні хірурги найчастіше мають справу?

В першу чергу це варикозна хвороба або варикозне розширення вен, що являє собою хронічне захворювання, при якому виникає стале розширення вен на ногах. Вени набувають змієподібного звивистого вигляду з мішкоподібним розширенням та суттєвим збільшенням їх довжини.

Тромбофлебіт це запалення стінки вени, яке призводить до утворення тромбу (щільного згустку крові з нерівною поверхнею) у вені, що, відповідно, спричиняє порушення циркуляції венозної крові. Часто дана патологія розвивається на фоні варикозної хвороби та пов’язана з інфекцією, зміною властивостей крові або здавлюванням вени. При тромбофлебіті під шкірою з’являється хворобливий вузлуватий тяж, а тканина над ним червоніє і набрякає.

Трофічні виразки – виникають у зв’язку з патологіями судин або інфекційним ураженням за умови порушення кровообігу у нижніх кінцівках, що зумовлено варикозною хворобою. Проявляються у вигляді трофічних змін шкіри, що супроводжуються запальним процесом. Трофічна виразка частіше виникає на стопах і гомілках, верхня частина тіла уражається набагато рідше. 

Які види обстежень та процедур проводить судинний хірург?

Під час першого візиту лікар повинен вислухати скарги пацієнта, оглянути та розпитати про спосіб життя, а також наявність схожих проявів у родичів, адже спадковість має вагоме значення. Після ретельного візуального огляду, спеціаліст переходить до інших видів обстежень. Як правило, мова йде про ультразвукове сканування судин для визначення ступеня здуття вен, напрямку потоку крові, а також виявлення тромбів. Процедура абсолютно безпечна, безболісна та займає мінімум часу.

Також пацієнту може бути призначено проведення контрастної рентгенографії (ангіографії), що полягає у введенні контрастної речовини для перегляду ділянок вен. Це процедура, що максимально точно відображає стан судин, тому часто застосовується для діагностики і лікування захворювань кровоносних судин.

Цих даних цілком буває достатньо, щоб призначити правильне лікування.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Методи лікування, які використовують лікарі-флебологи «Уросвіт»

Медичний центр «Уросвіт» пропонує своїм пацієнтам широкий спектр методів лікування усіх видів патологій вен. Загалом їх можна розділити на два види: це оперативні (хірургічні) методи або консервативні.

Кваліфіковані спеціалісти Медичного центру «Уросвіт» підбирають лікування виключно індивідуально для кожного пацієнта лише після збору анамнезу та повного курсу обстежень. 

Консервативне лікування є доцільним, якщо пацієнт звернувся до лікаря на ранніх стадіях захворювання та передбачає вживання медикаментів, а також використання у повсякденному житті спеціального компресійного трикотажу (панчіх). Хірургічні методики – це видалення уражених вен, їх склерозування за допомогою лазера або спеціальних речовин.

Часто, лікарі-флебологи застосовують комбінацію хірургічних і консервативних методів, що дає значно кращу динаміку одужання. 

Переваги лікування в медичному центрі «Уросвіт»

Тепер ви знаєте хто такий «флеболог» та чим він займається. Залишається тепер обрати професіонала, який допоможе вам розв’язати проблему та своєчасно записатися на консультацію до нього.

Медичний центр «Уросвіт» обладнано сучасними апаратами для УЗД діагностики вен, які допомагають нашим спеціалістам чітко встановити діагноз, а отже призначити правильне лікування. У своїй практиці лікарі-флебологи використовують лише інноваційні та доказові підходи. 

Пам’ятайте, що звертатися на профілактичні огляди варто навіть тоді, коли, на перший погляд, у вас все гаразд та нічого не турбує. Своєчасний візит до лікаря — спосіб уникнути ускладнень та вчасно розпочати лікування. Подбайте про своє здоров’я — запишіться на консультацію просто зараз!

Ціна консультації судинного хірурга та УЗД судин:

Послуга Ціна, грн.
УЗД судин однієї нижньої кінцівки (артерії + вени) 550
УЗД судин двох нижніх кінцівок (артерії + вени) 790
Консультація судинного хірурга 500

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом