Що лікує лікар-проктолог у Львові?
Проктологія – це галузь медицини, що вивчає патології та методи лікування товстої кишки, заднього проходу та параректальної області. Лікар проктолог, займається профілактикою, діагностикою та лікуванням цих органів.
Оскільки, проктологія є досить інтимною сферою, тому коли виникають певні проблеми пов’язані з нею, люди довго вагаються і не звертаються до лікаря, вважаючи це чимось дуже особистим і навіть соромляться цього. Проте, дуже важливо, щоб було усвідомлення того, що не отримавши кваліфікованої консультації та своєчасної медичної допомоги, вони тільки погіршують свій стан та затягують процес лікування.

Як проходить консультація проктолога в медичному центрі ``Уросвіт``
Коли людина не знає як відбувається певний процес, але має брати у ньому безпосередню участь, цілком зрозумілим і обґрунтованим стає її страх та переживання. Саме тому, хочемо розповісти Вам, як відбувається знайомство пацієнта з лікарем проктологом та чого саме варто очікувати під час першого візиту до клініки «Уросвіт» у Львові. В нашому медичному центрі Ви маєте можливість зробити попередній запис на прийом до лікаря проктолога, щоб уникнути довготривалих очікувань у коридорах. Вас зустріне приємний медичний персонал та прийом лікаря відбуватиметься у сучасних комфортних умовах із дотриманням повної конфіденційності.
Як правильно підготуватися до огляду у лікаря-проктолога?
Ось кілька рекомендацій, як потрібно підготуватися до першого візиту до лікаря проктолога:
- За 2 дні до прийому не можна вживати продукти, що провокують сильний метеоризм, провокують закрепи або шлункові розлади. До таких продуктів відносять: смажені та копчені продукти, морепродукти, молочні та кисломолочні продукти, різного роду соуси, солодощі, капусту, огірки, кабачки, квасолю, горох, картоплю, гриби, газовані та алкогольні напої, каву.
- Якщо консультація призначена на ранок – не снідайте, а приходьте натще; якщо на після обідній час, то можна мати легкий сніданок, який не включатиме вище перелічені продукти і не пізніше ніж за 3 години до прийому у лікаря;
- Якщо у Вас немає кров’янистих виділень, то можна зробити додаткову очистку кишківника за допомогою мікроклізми.
Не варто даремно хвилюватися, під час запису на прийом до лікаря проктолога, Вам нададуть повну інформацію щодо підготовчих процесів, які необхідно провести перед прийомом і Ви матимете змогу отримати відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.
Первинний прийом у лікаря проктолога
Отже, під час первинного прийому лікар проктолог поспілкується з пацієнтом, ознайомиться з його скаргами та при наявності уже певних результатів досліджень, проаналізує їх та складе певну медичну картину. Опісля, проведе фізичний огляд, який включатиме:
- візуальний огляд перианальної ділянки;
- пальцеве обстеження прямої кишки, що дасть можливість виявити тріщини у/на анальному отворі, наявність геморою, поліпів чи певних новоутворень;
- аноскопію – візуальний огляд ануса та прямої кишки на глибину до 10 см.
Після збору анамнезу хвороби та проведеного огляду, лікар матиме змогу поставити діагноз та призначити необхідне лікування або ж рекомендувати інші обстеження для з’ясування причини патології.
Додаткові обстеження можуть включати:
- ультра – звукову діагностику черевної порожнини;
- ректоскопію – дослідження слизової оболонки прямої кишки;
- проведення гістологічних аналізів для підтвердження або ж спростування раку товстої кишки.
Методи лікування
Завдяки невпинному прогресу, розвитку технологій та високій кваліфікації лікарів, які працюють використовуючи сучасне обладнання, на сьогоднішній день, в основі лежить безопераційне видалення поліпів, гемороїдальних вузлів, геморою, лікування випадіння прямої кишки, чи тріщин у задньому проході. Звичайно ж існують випадки, коли малоінвазивні методи лікування є малоефективними чи не можуть бути застосовні, тоді показане хірургічне лікування.
Симптоми, при виникненні яких варто звернутися до лікаря проктолога:
біль, свербіж та печіння в області заднього проходу;
- при появі геморою чи анальних тріщин;
- коли помічаєте кров чи слизь в калових масах;
- при частих закрепах чи діареях;
- під час різкої втрати ваги;
- при тривалому спостереженні температури тіла 37,2 ° С – 38 ° С, яка супроводжується супутніми симптомами;
- при наявності травм в зоні заднього проходу.
Якщо Ви стикнулися із будь-яким із перелічених вище симптомів, не вагайтеся та одразу ж запишіться на консультацію до проктолога у медичний центр «Уросвіт», щоб отримати кваліфіковану допомогу, необхідну терапію чи розвіяти будь – які сумніви щодо наявності певної патології або ж її відсутності. Проте, варто пам’ятати, що щорічний профілактичний огляд, необхідно проходити як жінкам, так і чоловікам у віці після 40 років. Тому що, саме у цьому віці збільшується ризик розвитку злоякісних патологій ШКТ. До цієї групи ризику відносять людей, які страждають наявністю зайвої ваги, цукрового діабету, ведуть малорухливий спосіб життя або ж присутній сімейний анамнез.
Консультація спеціаліста | Ціна, грн. |
---|---|
Первинна консультація лікаря проктолога ( до 30 хв. ) | 500 |
Повторна консультація лікаря проктолога (протягом одного місяця ) | 400 |
Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.
Часті запитання – відповіді
Чи можна їсти перед відвідуванням проктолога?
Якщо консультація призначена на ранок – не снідайте, а приходьте натще; якщо на після обідній час, то можна на сніданок з’їсти 1 одне яйце або ж канапку з сиром, і не пізніше ніж за 3 години до прийому у лікаря. А також за 2 дні до візиту обмежити вживання важких та жирних продуктів харчування.
Чи треба робити клізму перед візитом до проктолога?
Перед візитом до лікаря можна зробити мікроклізму, якщо у Вас не спостерігаються кров’янисті виділення.
Які аналізи може призначити лікар проктолог?
Лікар може призначити здати кров на клінічний та біохімічний аналізи, аналіз крові на наявність онкомаркерів, здачі калу на дослідження, аналіз сечі, вагінальних виділень та сперми на виявлення інфекції, які передаються статевим шляхом.
Після пологів, коли можна йти до проктолога?
При наявності будь-яких скарг на больові відчуття під час випорожнення або ж при наявності кров’яних виділень у калових масах, необхідно зразу звернутися до проктолога. Профілактичний огляд краще відкласти на 2-3 місяці, до завершення остаточного післяпологового відновлення.
Яка ціна прийому у лікаря проктолога у клініці «Уросвіт»?
Вартість прийому лікаря проктолога у медичному центрі «Уросвіт» становить 500 гривень.