Львів – Харків , нова дружба, нові можливості, нові бачення, нові підходи..
Сьогодні нам вдалося організувати тренінг-обмін досвідом для лікарів UROSVIT
Спікер – доктор Андрій Мангов, відомий в Україні радіолог, експерт в УЗД, КТ, МРТ, медичний директор європейського радіологічного центру м.Харків. Він зі сім’єю тимчасово у Львові і люб’язно відгукнувся на пропозицію. Були дуже цікаві кейси важких не стандартних діагностичних випадків і активний діалог, що однозначно завжди корисно і повчально.
Будуймо Україну разом!








;