CУЧАСНЕ ОБЛАДАННЯ  ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УРОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Урофлуометр ANDROMEDA HELIX

Уродинамічна система ANDROMEDA HELIX – це нове слово в повноцінності та якості урологічних обстежень. Пристрій дозволяє забезпечити весь спектр уродинамічних обстежень, поєднуючи у собі ефективність, швидкість та простоту використання. На сьогоднішній день лікарі нашо центру успішно використовують апарат для виконання таких урологічних обстежень як урофлоуметрія, цистометрія та інших. Завдяки наявності у системі вбудованого принтера вдається максимально скоротити час проведення процедури та отримати уродинамічну криву безпосередньо після обстеження, яку лікарі нашої клініки розшифровують та дають заключення не витрачаючи час пацієнта.

До особливостей апарату слід віднести:

  • автоматичне і точне дозування інфузійного об’єму
  • нове покоління електронних датчиків тиску
  • наявність катетерного пуллера (завдяки гнучкій структурі кінець катетера залишається стерильним протягом всього обстеження)
  • наявність високочутливого датчика потоку
  • відповідність до ICS стандарту
Апарат для Урофлоуметрії 700-650.

Переваги уродинамічної системи ANDROMEDA HELIX

Ефективна діагностика

Ясні та чіткі результати на кривій

Коротка тривалість процедури

Результати дослідження безпосередньо після обстеження

Широкий спектр уродинамічних досліджень

Використовується в Урофлометрії та Цистометрії

Висока ступінь чутливості

Надточні вимірювання

Провідний фахівець центру літотрипсії та УЗД-Юрій Ростиславович Грицина!Кажуть про те,що центр за апаратурою та своїми можливостями на рівні не тільки з провідними урологічними клініками у Львові,а й в Україні,а за деякими показниками і випереджує багато з них!Наприклад,мало де,наявні рентгенопераційна,ендоскопічна асистенція,використання інтраопераційно лазерної техніки,проведення уродинамічних проб!Все це зводить до мінімуму побічні дії від процедур,робить їх безболісними та ефективими!Звертайтесь-допоможемо!www.uro.lviv.ua#УЗДЛьвівнедорого,#КонсультаціяурологаЛьвів,#Дробленнякаменівнирокнедорого

Posted by Святослав Коваль on Montag, 5. Dezember 2016