СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДРОБЛЕННЯ КАМЕНІВ

Літотриптор Compact Sigma Dornier

Клініка урології використовує високоточний і надсучасний  модульний літотриптор Compact Sigma від провідної німецької компанії Dornier. У ньому поєднані технологія екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ЕУХЛ) з багатофункціональним столом пацієнта і С-подібною дугою рентгенапарату. Це дозволяє ефективно здійснювати процедуру літотрипсії  та інші ендоурологічні процедури. Літотриптор Compact Sigma стає повноцінною робочою станцією при комбінуванні з іншими елементами, такими як ультразвук, лазер, оптичні прилади тощо.

Літотриптор Compact Sigma забезпечує стійку та постійну передачу енергії завдяки технології генератора штучних електромагнітних хвиль (EMSE). Велика глибина проникнення та широкий динамічний діапазон дозволяють використовувати цю технологію для цілого спектру застосувань .

Контакт літотриптора Compact Sigma з С-подібною дугою відбувається за рахунок механічного з’єднання та лазерного наведення. Завдяки обертанню С-подібної дуги стає доступною візуалізація каменів в різних проекціях. Наведення здійснюється з допомогою ультразвуку чи рентгену, або способом поєднання цих двох методик.

Ефективність літотриптора

Точність дії літотриптора

Система лазерного контролю положення рентгендуги прискорює процес наведення на камінь.

Безболісність процедури

Дроблення каменів літотриптором відбувається з мінімальними больовими відчуттями.

Коротка тривалість процедури

Процедура літотрипсії триває до 1 години.

Висока ефективність

Ефективність 72-74 % для каменів сечоводів і 90-94 % для ниркових каменів.

Унікальною особливістю будови літотриптора Сompact від Dornier є його терапевтична голівка з гнучкими можливостями, яка випромінює ударні хвилі з різних напрямків і забезпечує виконання усіх необхідних пацієнту процедур при зручному розташуванні на спині. Таким чином, літотриптор фірми Dornier Compact Sigma дозволяє проводити ефективне дроблення каменів (як під контролем рентгену, так і під контролем ультразвуку) з мінімальними больовими відчуттями у пацієнта. Можливо проводити дроблення каменів в нирках, в сечоводах – в будь-якому з відділів сечовода.

Ультразвуковий сканер Profocus UltraView данської фірми BK – це повнофункціональна ультразвукова система, яка забезпечує отримання зображення преміям класу. Завдяки цьому процес діагностики є простим та якісним.  Система UltraView забезпечує високу  роздільну здатність, підтримку тканинної гармоніки та всі види обстежень з використанням ефекту Доплера. Завдяки компактному та мобільному дизайну сканер може використовуватись в будь-якому місці.

Лікар Юрій Ростиславович про літотриптор

Фахівці найвищого рівня працюють в нашій клініці!!!Грицина Юрій Ростиславович-легенда урології!Цього фахівця знають не тільки в Україні,а і далеко за її межами!Знання та методики якими володіє цей лікар-це без перебільшення надбання в медичній науці!Ми вам допоможемо!З повагою,www.uro.lviv.ua

Posted by Святослав Коваль on Samstag, 19. November 2016