СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УДАРНО-ХВИОЛЬОВОЇ ТЕРАПІЇ

Апарат DUOLITH SD1 ULTRA

Лікарі клініки UROSVIT використовують сучасний апарат для проведення УВТ DUOLITH SD1 від провідного виробника медичного обладнання STORZ MEDICAL. Лікувальна ефективність сфокусованих ударних хвиль для цих порушень була доведена науковими дослідженнями. Область застосування апарату досить широка:

 • Урологія (лікування хвороби Пейроні, синдрому хронічної тазової болі, терапія тригерних точок, простатиту).
 • Ортопедія і хірургія (лікування тригерних точок, п’яткової болю, усунення великих плечових кальцификатов, псевдоартрозів і т.д.)
 • Неврологія (зменшення наслідків інсульту, поліпшення рухливості, лікування посттравматичного спазму, поліневропатії)
 • Косметологія і дерматологія (лікування целюліту, видалення рубців, шрамів, ран, поліпшення гладкості та еластичності шкіри)
Апарат для проведення УХТ DUOLITH SD1.

Переваги апарату DUOLITH SD1 ULTRA

Терапія без хірургії

Усунення ваших проблем без хірургічного втручання і медикаментів

Короткі сеанси лікування

Тривалість одного сеансу до 25 хв

Без побочных эффектов

Процедура не вызывает осложнений

Не нужна анестезия

Болевые ощущения сведены к минимуму

Можливості апарату DUOLITH SD1

DUOLITH SD1 компанії STORZ MEDICAL – це апарат для проведення ударно-хвильової терапії, який представляє собою модульну концепцію, котра відповідає новітнім стандартам і йде в ногу з потребами пацієнтів. Він об’єднує в собі два типи низькочастотних ударних хвиль – радіальні та фокусні, а також дає можливість використання вібраційної терапії. Блок оснащений кольоровим сенсорним екраном, модулем R-SW з радіальною головкою “FALCON” та можливістю приєднання до модуля вібраційної насадки V-ACTOR і модулем F-SW з фокусною головкою “SEPIA”.

Високоефективна головка “FALCON” у радіальному модулі має широкий спектр застосування у різних галузях медицини, а також має ряд переваг перед своїми попередниками:

 • Всі елементи управління інтегровані в дисплей головки
 • Розширений енергетичний діапазон 0.3 – 5 бар
 • Наявність функції Skin Touch (запуск процедури при дотику до шкіри), що дозволяє заощаджувати час на процедуру та кількість ударів
 • Можливість використання різноманітних аплікаторів, завдяки яким вдається досягати позитивних ефектів при лікуванні та корекції широкого переліку захворювань.

Фокусний модуль з головкою “SEPIA” дає можливість зробити лікувальні процедури прицільними та ефективними до нездорової ділянки. Датчик простий у використанні та завдяки ряду переваг дає можливість використовувати його у комплексній терапії при вирішенні складних питань у галузі Урології, Травматології та ортопедії та Неврології.

 • Всі елементи управління інтегровані у дисплей головки
 • Глибина зони фокусу від 0 до 65мм
 • Ефективне проникнення хвиль до125мм
 • Висока енергія впливу : 0.01 – 0.55 мДж\мм

Вібраційна головка V-ACTOR – це особливий датчик для глибокого масажу, завдяки якому, вдається покращити лімфодренаж, відновити кровопостачання та позитивно впливати на м’язову і підшкірно-жирову тканину при різних захворюваннях.

Сучасна апаратура для проведення УХТ.