-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, запишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

УЗД жовчного міхура: переваги та можливості ультразвукової діагностики

Вплив зовнішніх чинників, неправильне харчування, погана якість питної води, стрімкий ритм життя, генетична схильність ‒ причин для виникнення жовчнокам’яної хвороби безліч. Поставлений діагноз ‒ логічне завершення цілого ланцюжка неприємних відчуттів, болю. ЖКХ може розвиватися роками, ніяк себе не проявляючи. Але в підсумку, патологічних змін уникнути практично неможливо. Поставити правильний діагноз та підібрати лікування допоможе проведення сучасного обстеження за допомогою УЗД жовчного міхура в клініці Urosvit ‒ ціна у Львові на діагностику робить її доступною кожному пацієнтові.

Серед переваг УЗ-діагностики жовчного міхура:

 • не інвазивний;
 • висока точність та інформативність;
 • можливість вивчити стан органу загалом, крім виявлення конкрементів;
 • швидкість проведення процедури.

УЗД жовчного можна проводити як амбулаторно, так і в умовах стаціонару.

Особливості процедури УЗД для огляду жовчного міхура

Холелітіаз (ЖКХ) розвивається протягом декількох років, зачіпаючи не тільки жовчний міхур, але й сусідні з ним органи ‒ жовчні протоки, шлунок, підшлункову залозу, 12-палу кишку. Уникнути появи важких ускладнень допоможе регулярний профілактичний огляд у фахівців та УЗД. У цьому випадку виявити камені в жовчному міхурі вийде на ранніх термінах розвитку хвороби. Процедура може бути призначена після огляду лікарем-гастроентерологом.

Порушення функції роботи жовчного міхура призводить до появи гострих болючих відчуттів. Оцінка стану пацієнта проводиться лікарем після зовнішнього огляду та ультразвукової діагностики на сучасному обладнанні. Лікар розповість, як правильно підготуватися до процедури, адже УЗД жовчного міхура проводиться натщесерце, у разі дотримання дієти протягом 2-х діб перед дослідженням. У такому випадку фахівець може оцінити стан просвіту порожнини міхура та правильно виміряти товщину його стінок. Перед дослідженням відмовтеся від алкогольних напоїв, продуктів, що провокують газоутворення, жирної та смаженої їжі. Не слід вживати харчові алергени.

Серед протипоказань до проведення УЗД жовчного міхура ‒ наявність ран та пошкоджень шкірного покриву в області передньої стінки очеревини. УЗД може проводитися дітям та під час вагітності. Проводиться в положенні пацієнта лежачи на спині.

Дізнайтеся, як записатися на УЗД, щоб обстежити жовчний міхур, ціну діагностики та виберіть зручний час для відвідування лікаря, скориставшись сайтом або контактними телефонами клініки. Будьте здорові!

Ціна на УЗД жовчного міхура

290 грн
Ультразвукове дослідження входить в комплект УЗ-дослідження органів черевної порожнини (печінка + жовчний міхур + підшлункова залоза + селезінка)

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: +38(096) 700-30-80. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Причини для узд жовчного міхура

 • скарги на болі в правому підребер’ї, відчуття тяжкості та дискомфорту в області печінки, гіркота у роті
 • нерегулярне харчування, зловживання гострою, жирною, смаженою їжею
 • тривалий прийом лікарських засобів;
 • відхилення від норми в лабораторних аналізах крові (АЛТ, АСТ, білірубін і т.д.);
 • жовчнокам`яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів;
 • травми черевної порожнини;
 • інтоксикації (отруєння) організму
 • спостереження за станом жовчовивідної системи при пухлинах або підозрі на злоякісний процес;
 • ожиріння;
 • моніторинг ефективності проведеного лікування.

Підготовка до УЗД жовчного міхура

Для максимально ефективного проведення узд захворювань жовчного міхура потрібна завчасна підготовка організму до ультразвукового обстеження, яка складається з кількох етапів:

 1. За тиждень до УЗД жовчного міхура необхідно виключити з раціону жирну їжу, алкоголь та продукти, що викликають підвищене газоутворення.
 2. Напередодні діагностики не можна їсти пізніше, ніж 7 година вечора. останній прийом їжі – легкі та ситні страви. Також, необхідністю є спорожнення кишечника (природнім шляхом чи за допомогою лікарських препаратів).
 3. В день проведення УЗД відмовитись від їжі до проходження обстеження.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом