Москва Христина Андріївна

Лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар-ендокринолог Львівського обласного державного клінічного лабораторно-діагностичного ендокринологічного центру.

Спеціалізація:

  • ендокринологія;

Автобіографія

2009 р. – закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
2014 р. – захистила дисертацію та отримала наукове звання кандидата медичних наук
2019 р. – доцент кафедри ендокринології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького.

Дійсний член Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (European Association for the Study of Diabetes – EASD), Української діабетичної асоціації, Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (у межах Американської академії антиейджингу (А4М) та Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS), Наукового товариства ім. Т.Шевченка (НТШ), Клубу ендокринологічних новацій (КЕН).

Брала участь в роботі та доповідала результати своєї науково-клінічної роботи англійською мовою на 49-ій (2013р.) та 56-ій (2020р.) міжнародних конференціях EASD – Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Барселона, Іспанія та м.Відень Австрія), XIII конгресу Світової федерації українських лікарських товариств (м.Львів, Україна), спікер-форуму ендокринологів для регіонів Європи, Канади, Азії, Африки (м.Київ, Україна), 49-ї та 56-ї міжнародної конференції Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Барселона, Іспанія, м.Відень, Австрія), Міжнародного ендобриджу (м.Тбілісі, Грузія), VIII конференції сучасної клінічної онкології (м.Краків, Польща), а також різноманітних науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Україні у тому числі Всеукраїнської науково-практичної конференції
з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань» (2019-2021 рр.)

Отримала спеціальний науковий ґрант від Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та доповідала результати своїх наукових розробок з пропозицією їх впровадження у практику на засіданні міжнародної конференції, що відбулась у м. Барселона (Іспанія).

Постійно підвищує кваліфікацію на спеціальних тематичних курсах післядипломної освіти під егідою міжнародних інституцій та в Україні, зокрема, отримала сертифікат США (United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases) про проходження курсу навчання за темою “Good Clinical Practice Education” (“Навчання із забезпечення хорошої клінічної практики”).

Автор і співавтор близько 60 наукових праць, у тому числі 3 посібників англійською мовою. В даний час працює над докторською дисертацією, що вивчає стан та зміни мікробіоти кишківника при цукровому діабеті та гіпотиреозі.

Надає консультації з приводу ендокринологічних захворювань: цукрового діабету та порушень вуглеводного обміну, щитоподібної залози, надниркових залоз та ін. Допомагає зрозуміти принципи інсулінотерапії та комплексно підходить до спостереження і лікування ендокринологічних захворювань.
Надає консультації українською, російською та англійською мовами.

Автор матеріалів

Що таке радіаційна аварія.

Радіаційна аварія: що потрібно знати та як діяти?

Життя в умовах війни поступово привчає нас до того, що ...
Читати далі…

Записатись на прийом


;