-20% на послуги УЗД

апишіться на прийом до лікаря УЗД.  Телефонуйте:

На сьогоднішній день ультразвукова діагностика серця є одним з найкращих методів виявлення та усунення багатьох захворювань, які перебувають на ранніх стадіях. Винятком не є і патології серцевого м’яза, включно з ураженням міокарда.

За ступенем ефективності і точності дослідження за допомогою ультразвукового випромінювання можна порівняти лише з таким методом, як електрокардіографія. За допомогою даної процедури професійні лікарі-кардіологи можуть побачити такі характеристики, як:

  1. Наявність патологій функціонування серцевого м’яза;
  2. Будова серцевих клапанів;
  3. Рівень товщини стінок серцевого м’яза;
  4. Якість циркуляції крові від серця до інших органів і назад.

Покази для УЗД серця

– підвищений артеріальний тиск

–  арітмія будь-якого ступеня

– різні пороки розвитку серця

– будь-які больові відчуття в області серця

– наявність серцевої недостатності

– кардіоміопатія.

На даний момент найпоширенішими патологічними змінами серцевого м’яза, діагностуються за допомогою ультразвукового дослідження, є тромбофлебіт, а також інші проблеми з циркуляцією крові і лімфатичної рідини. При варикозному розширенні венозних стінок теж обов’язково потрібно проходити УЗД на регулярній основі, так як в даному випадку досить велика ймовірність такого серйозного ускладнення, як ТЕЛА (тромбоемболія легеневої артерії).

УЗД серця у Львові в клініці Urosvit

При обстеженні лікар користується спеціальним діагностичним обладнанням, на екрані якого легко візуалізується стан серця, включаючи всі особливості і можливі відхилення. Позитивна особливість методу ультразвукового дослідження, якщо вести порівняння з рентгенологічним, полягає в тому, що судити про стан серцевого м’яза лікар може буквально через кілька секунд. Навпаки, рентген проходить довше і результат можна дізнатися тільки через кілька днів. У висновку, що видається на руки пацієнту, детально прописуються всі відомості, отримані на обстеженні, які варто брати до уваги при призначенні специфічної терапії.

Процес дослідження проходить в кілька етапів. По-перше, пацієнта запрошують в кабінет, потім, просять зняти верхній одяг і оголити тіло до пояса. Далі хворий лягає на спину, а лікар в цей час опрацьовує апарат спеціальним гелем, який має ефект світіння. Процедура не приносить ніяких больових відчуттів, а триває всього від 15 до 20 хвилин.

У тому випадку, якщо серйозних змін в обрисах і роботі органу не виявлено, доктор записує в амбулаторній карті пацієнта інформацію про нормальних розмірах серця, про допустиму товщині стінок, а також про те, що клапани працюють так, як потрібно. При дослідженні міокарда враховуються такі чинники, як то, скільки крові серце може перекачувати за добу повноцінної роботи.

При підозрі на наявність пороку серцевого м’яза на УЗД лікарі-кардіологи спостерігають за змінами форм клапанів, звуженням або розширенням отворів, які закриваються за допомогою клапанів.

Як покращити імунітет

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: (098)058-74-40. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Клініка «UROSVIT»

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

11.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте (098)058-74-40

Записатись на прийом