Чи знали ви, що понад 80% імунітету людини забезпечує її шлунково-кишковий тракт? Проте гіперактивний ритм життя сучасного гомо сапієнса, який зазвичай проходить під гаслом «Встигнути все і навіть більше» призводять до того, що зовсім бракує часу на банальні речі, такі як, наприклад, вчасно та здорово поїсти. Часті перекуси «на ходу», а також стреси, тривоги, шкідливі звички, недостатній питний режим негативно відображаються на здоров’ї травної системи.

До якого лікаря звернутися, коли вас турбують неприємні симптоми, пов’язані із роботою шлунково-кишкового тракту? Чого очікувати під час прийому у лікаря гастроентеролога Медичного центру «Уросвіт»?

Що таке гастроентерологія та чим займається гастроентеролог?

Травна система відіграє провідну роль у життєдіяльності організму. Якщо вона працює злагоджено, людина отримує усі необхідні речовини з їжі.  Відповідно, збої у її роботі неминуче  впливають на нормальний ритм життя людини та суттєво позначитися на її здоров’ї.Гастроентерологія-2.

Гастроентерологія – це розділ медицини, який вивчає будову та функціювання органів травної системи людини, методи їх лікування. Це одна з найбільш поширених галузей медицини. При цьому пацієнтами лікарів цього напрямку стають люди будь-якого віку. Навіть немовлята часто потребують консультації даного спеціаліста.

Але, як не дивно, часто пересічна людина не завжди може чітко відповісти на запитання: який фахівець спостерігає і лікує захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ). А це сфера діяльності лікаря гастроентеролога. Для повноти картини, зупинимося на органах людини, якими, так би мовити, опікується даний спеціаліст, а це:

шлунок; печінка; стравохід; товстий і тонкий кишківник; жовчовивідні шляхи; дванадцятипала кишка; жовчний міхур; підшлункова залоза.

Які симптоми можуть привести в кабінет до цього спеціаліста ви дізнаєтеся із наступного розділу.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Коли потрібно звернутися за консультацією до гастроентеролога?

Що є «дзвіночком» для звернення до гастроентеролога?

 • Біль в животі – у ділянці шлунку, правому або лівому підребер’ї, оперізувальний біль, біль в районі навколо пупка. Характер болю може бути різний – гострий, спазмуючий, ріжучий, пов’язаний з вживанням їжі чи ні. 
 • Так звані диспепсичні розлади – печія, нудота, блювота (після прийому їжі, після погрішностей в дієті).
 • Консультація гастроентеролога.Дискомфорт та печіння в стравоході й горлі, відрижка (кислим або тухлим), а також  неприємний присмак у роті – кислий або гіркий.
 • Здуття живота, відчуття булькотіння і переливання в шлунку та кишківнику.
 • Порушення стільця – закрепи або діарея.
 • Наявність слідів крові у калі або дуже темний (чорний) кал.
 • Синдром загальної інтоксикації (втома, головний біль і ін.).
 • Надто швидке схуднення, а також постійна температура тіла 37-37.5.
 • Наявність симптомів, що свідчать про непереносимість молочних продуктів при недостатності лактози.
 • Висипання на шкірі, зміна її кольору (жовтушність).
 • Поява заїдів на губах, постійна слабкість, сонливість, запаморочення, ламкість волосся і нігтів, наявність судинних зірочок на тілі.

Перелічені симптоми є обов’язковою причиною для звернення до лікаря гастроентеролога. Пам’ятайте, що вчасно розпочати обстеження і виявити хворобу – це перший крок до успішного та швидкого її лікування та уникнення безлічі ускладнень.

Телефони для запису на консультацію до гастроентеролога 

Медичного центру «Уросвіт»:

Чого очікувати під час прийому?

Гастроентеролог Медичного центру «Уросвіт» розпочинає своє обстеження з опитування пацієнта щодо симптомів, з якими той звернувся на консультацію,  способу життя хворого, наявності родичів, що страждали на проблеми з ШКТ, а також вивчає результати попередніх обстежень (якщо такі були). Далі відбувається огляд пацієнта з проведенням пальпації черевної стінки. Це безболісно та не приносить жодного дискомфорту, зате дуже допомагає лікарю в ідентифікації хвороби. Попри те, що досвідчений лікар Медичного центру «Уросвіт»  може поставити діагноз вже під час первинного огляду, не варто відмовлятися від додаткових обстежень – це і здача аналізів (крові, калу, сечі), а також інші діагностичні процедури, про які ми поговоримо у наступному розділі. 

За результатами обстеження спеціаліст здійснює підбір ефективного лікування, а також коригує раціон хворого (призначає дієту). Також лікар-гастроентеролог Медичного центру «Уросвіт» здійснює постійне спостереження та контроль за ходом лікування свого пацієнта!

Методи діагностики, які використовують у Медичному центрі «Уросвіт»

Якщо є така необхідність лікар гастроентеролог може скористатися допоміжними методиками діагностики. Не варто відмовлятися від них, адже лікарі нашого Медичного центру призначають лише справді потрібні та ефективні процедури, керуючись принципом доцільності.  

В якості помічників для встановлення правильного діагнозу наші фахівці використовують такі сучасні методи діагностики, як:Гастроентерологія у Львові.

 • УЗД черевної порожнини
 • Фіброколоноскопія
 • ЕГДС
 • МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням та без
 • Фібросканування печінки
 • Віртуальна колоноскопія
 • Ретроградна холангіографія.
 • Ректроманоскопія
 • Фіброгастродуоденоскопія.

А які аналізи може призначити гастроентеролог, окрім цього? 

Це в першу чергу, аналізи сечі і калу, загальний і біохімічний аналіз крові. Також може знадобитися імуноферментний аналіз крові на виявлення Хелікобактер пілорі.

За наявності підозри на генетичні захворювання або відхилення, може бути призначено додатково проведення ДНК-дослідження. Це тести нового покоління.

Не відкладайте своє лікування на потім – записуйтесь на прийом до лікаря вже зараз!

Телефонуйте нам за номером: 067-44-00-067. Або записуйтесь онлайн через сайт!

Переваги Медичного центру ``Уросвіт``

 • Наші лікарі є висококваліфікованими спеціалістами із багаторічним досвідом роботи та стажем у сфері медицини, які щоразу поглиблюють свої знання, ростуть та розвиваються професійно.
 • Наш Медичний центр крокує в ногу з часом – ми укомплектовуємо наші діагностичні кабінети лише сучасним  медичним обладнання, на якому працюють світові клініки Європи та світу. 
 • Комплексний підхід – це наш девіз! У Медичному центрі «Уросвіт» ви можете отримати увесь спектр діагностичних послуг, не виходячи із кабінету. 
 • У нас індивідуальний підхід та шанобливе ставлення до кожного пацієнта. Наші лікарі не лікують симптоми, вони лікують хвороби та у першу чергу шукають причину захворювання. 
 • 10 з 10 наших пацієнтів одужують за умови виконання всіх рекомендацій лікаря та залишаються задоволеними послугами нашого Медичного центру, а також приводять до нас своїх родичів та друзів.
 • Вам сподобаються наші ціни!

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн
УЗД Органи черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550
КТ Органи черевної порожнини, малого таза та сечової системи Без використання в/в контрастування - 1300 З в/в контрастуванням - 2200
Первинна консультація лікаря гастроентеролога (до 30 хв) 500
Повторна консультація лікаря гастроентеролога (протягом одного місяця) 400

Також ви можете ознайомитися з цінами на інші послуги у медичному центрі “Уросвіт”.

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

08.30 – 20.00

Субота

09.00 – 18.00

Неділя

09.00 – 17.00

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи медичного центру чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(096) 700-30-80

Записатись на прийом