Жезло Галина Миколаївна

д.н.26.05.1993р. 1.03.13р.,закінчила ТзОв ``Медичне училище ``Медик``за спеціальністю ``Акушерська справа ``та здобула кваліфікацію акушерка. 9.12.2010р.пройшла курс підготовки за програмою масажистів широкого профілю і отримала свідоцтво про курси масажу ТзОВ``медичне училище ``Медик``.

Спеціалізація:

  • акушерська справа
  • масаж
  • рентгенологія

Автобіографія

1.04.2013 р. – прийнята на роботу в МДКЛ м.Львова в урологічне відділення на посаду перев’язочна медсестра, (не офіційно цистоскопічна,маніпуляційна),
6.10.2014 р. – переведена в рентген відділення КНПМДКЛ м.Львова на на посаду рентген – лаборанта . Пройшла трьох місячні рентгенівські курси.
13.12.14р. – отримала посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та радіаційної безпеки.2020р.отримала свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації, спецалізація рентгенологія (удосконалення) посада Рентген-лаборант у Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти.
2021р.- здобула посвідчення про проходження у львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького факультет післядипломної освіти. Радіаційна безпека при використанні джерел іонізуючого випромінення в медицині ТУ (посада рентген – лаборант тривальсть навчання 0,5міс.)
Категорія 1.

Записатись на прийом


;