-20% на послуги УЗД

  1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису) або телефонуйте:
  2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

УЗД в період виношування дитини може виключити практично будь-яку патологію плода. Всі необхідні дослідження можна буде зробити на базі нашого медичного лікувально-діагностичного центру Уросвіт.

Розвиток плода на певних етапах потребує планового спостереження під контролем УЗД. Перевагою даного виду дослідження є:

  • гарантія народження здорової дитини за умови дотримання термінів планових УЗД;
  • швидке виявлення станів, що загрожують життю жінки і плоду при позапланових екстрених УЗД.

Перше планове УЗД при вагітності

Для підтвердження вагітності краще якомога раніше пройти УЗД, так як на самому початку вагітності є два загрожують здоров’ю та життю жінки стану – це починається викидень і позаматкова вагітність. Це УЗД не вимагає спеціальної підготовки, так як проводиться вагінально (трансвагінальне УЗД).

Якщо жінка своєчасно пройде УЗД, при загрозі викидня її направлять в стаціонар, де зроблять все для збереження вагітності. Якщо ж у неї буде виявлена ​​позаматкова вагітність, проведуть щадну планову операцію з видалення плодового яйця з маткової труби зі збереженням її цілісності. У разі ж екстреної операції на тлі початку кровотечі при позаматкової вагітності маткову трубу видаляють, і це знижує шанси жінки в подальшому стати матір’ю.

На УЗД лікар також підтвердить наявність серцебиття у плода. УЗД серцебиття плода дуже важливе дослідження, тому що відсутність серцебиття говорить про завмерлість плоду. Жінці проводиться видалення плідного яйця і слизової оболонки матки шляхом вишкрібання з наступним проведенням цитогенетичного аналізу для того, щоб при наступній вагітності визначити жінку в групу ризику по тій чи іншій патології: деякі аномалії розвитку мають тенденцію повторюватися.

На терміні 11 тижнів УЗД дозволяє виявити багатоплідність, грубі аномалії плода, стан яєчників і стінок матки, формування плаценти і плодових оболонок.

УЗД вагітної проводиться трансабдомінальним способом (дослідження проводиться через передню черевну стінку і необхідно, щоб переповнений сечовий міхур підняв матку) і вимагає підготовки: за півгодини до дослідження випити близько 0,5 л води. Після цього лікар може для уточнення діагнозу провести і трансвагінальне УЗД. Для цього він попросить жінку звільнити сечовий міхур.

Друге планове УЗД при вагітності

Ускладнення II триместру вагітності (13 – 24 тиждень), які можна побачити на УЗД – це пізній викидень і передлежання плаценти, яке створює загрозу кровотечі під час вагітності та пологів.

Під час проведення УЗД можна також побачити вади розвитку окремих органів, головного мозку і скелета плода, деякі види хромосомної патології. Виключається також патологія плаценти, пуповини, навколоплідних вод. Дослідження проводиться трансабдомінальним способом, але матка вже настільки збільшена, що спеціальної підготовки не потрібно.

Третє планове УЗД при вагітності

УЗД необхідно і на цьому терміні, з 25 тижні до пологів, так як окремі аномалії розвитку можуть проявлятися після 30 тижнів вагітності. До них відносяться: діафрагмальна грижа, гідроцефалія різного ступеня вираженості, пухлини, деякі зміни з боку нирок і серця.

Крім того, на цьому терміні іноді виявляється порушення циркуляції крові в судинах матки, плаценти і пуповини. Це може створювати перешкоди для повноцінного розвитку плоду. Для виявлення цих порушень проводиться доплерівське дослідження кровотоку в судинах.

Узд дитини

Дуже важливо також вчасно побачити під час проведення УЗД неправильне положення плода в матці. Це дозволить лікарям своєчасно вибрати певну схему ведення пологів або рекомендувати жінці проведення кесаревого розтину. Дослідження проводиться трансабдомінальним способом без попередньої підготовки.

Якщо жінка з I триместру регулярно планово проводила УЗД, ризик того, що дитина може народитися хворою, зводиться практично до нуля. Кваліфіковані фахівці в нашій клініці можуть провести якісні ультразвукові дослідження під час вагітності всім жінкам. Звертайтеся!

В нашому діагностичному центрі також можна пройти усі можливі необхідні ультразвукові дослідження, що дозволить вчасно виявити та запобігти захворюванням організму.

узд нирок узд серця плода узд захворювань печінки узд молочних залоз
узд простати узд судин узд черевної порожнини узд при вагітності, скринінг
узд сечового міхура узд селезінки узд суглобів узд органів малого тазу
узд жовчного міхура узд шлунку узд кульшових суглобів узд пазух носа
узд щитовидної залози узд підшлункової залози узд колінних суглобів узд лімфатичних вузлів