Узд шлунку – не надто поширене обстеження, оскільки ультразвукова діагностика є менш ефективною, ніж гастроскопія. При такому обстеженні не вдається точно оцінити стан шлунку, виявити патологію, не можна зробити біопсію і дізнатись характер змін.

Проте, узд шлунку проводять як перший етап обстеження для отримання загальної інформації про стан органу. Переважно цим методом проводять діагностику у маленьких пацієнтів. Обстеження є абсолютно безболісним та не викликає ніякого дискомфорту. Узд шлунку – один з найпростіших та найбезпечніших методів, що дозволяє діагностувати певні захворювання на ранній стадії.

Показання для проведення узд шлунку

 

узд шлунку

  • дискомфорт та болі у шлунку, порушення травлення, відсутність апетиту
  • підозра на запалення очеревини
  • підозра на гастрит та виразкову хворобу
  • підозра на хворобу Крона
  • підозра на рак
  • пілородуоденальний стеноз (виражене звуження воротаря)

Узд шлунку відрізняється від ультразвукових обстежень інших органів, адже потребує певної попередньої підготовки від пацієнта.

Етапи підготовки до узд шлунку

  1. Дотримання дієти за два дні до діагностики (детальніше про дієту можна дізнатись у лікаря).
  2. Останній прийом їжі напередодні обстеження має бути не пізніше 7 вечора.
  3. Вранці, в день проведення узд не можна їсти, пити та палити.

Завдяки послідовному дотриманню цих вказівок, лікар зможе більш точно провести діагностику та оцінити стан шлунку. А це, свою чергу, дозволить визначити проблему та якнайшвидше приступити до лікування, адже більшість захворювань на початковій стадії практично не мають виражених симптомів.

УЗД шлунку у Львові в клініці Urosvit

У нас ви можете пройти узд шлунку і ми гарантуємо найкращі умови для проведення діагностики: сучасне обладнання, досвідчений лікар-діагност, кваліфікований та привітний персонал, доступні ціни. Наші переваги – професіоналізм та дбайливе, уважне ставлення до кожного клієнта.

Зберегти

Зберегти