-20% на послуги УЗД

  1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису) або телефонуйте:
  2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

Биття серця плоду – це основний фактор життєздатності дитини. За допомогою досягнень медицини виявити патології розвитку плода можна вже на ранніх термінах вагітності за допомогою ультразвукового дослідження. З його допомогою існує можливість виявити такі захворювання як:
• пороки серця;
• гігрома шиї;
• аненцефалія;
• хвороба Дауна.
До переваг даного виду дослідження відноситься не тільки можливість на ранніх термінах вагітності виявити відхилення, але і ряд інших переваг. Дослідження є неінвазивний і не викликає у майбутньої матусі неприємних відчуттів. Завдяки дослідженню в режимі реального часу, лікар узд має можливість відстежувати всі процеси, які відбувається в організмі, в динаміці.
Всупереч поширеній думці, ультразвукове дослідження – повністю безпечний метод як для майбутньої матері, так і для дитини.

Види УЗД серцебиття плода

На сьогоднішній день виділяють кілька видів ультразвукового дослідження:
• 2D;
• 3D;
• 4D.
У двомірному режимі проводиться стандартне дослідження. Воно дозволяє побачити ширину органу і його довжину. УЗД займає близько 20 хвилин.
3D дослідження передбачає додавання до стандартного двовимірним зображенню додаткової характеристики глибини. Апарати для даного дослідження виводять на монітор кольорове зображення, що дозволяє діагностувати ряд відхилень розвитку органу. 3D дослідження займає близько години. Це хороший додатковий діагностичний метод.
Ультразвукове дослідження 4D є найбільш новим методом дослідження. До згаданих 3-м областям додається параметр час. Він дозволяє визначити рух крові в серце.

Показання до проведення даного методу діагностики

Ультразвукове дослідження плода проводиться не у всіх випадках. Перед пологами даний метод дозволяє виявити ступінь розвитку камер. Проводиться в даних випадках:
• вживання жінкою алкогольних напоїв та наркотичних речовин;
• прийом жінкою лікарських препаратів, які викликають вроджені вади серця;
• наявність родичів, які мають патології серцево-судинної системи;
• виявлення у плода хромосомної патології;
• наявність вроджених вад розвитку з інших органах і системах органів;
• у майбутньої матері ендокринні порушення, наприклад, фенілкетонурія і цукровий діабет.

Як готуватися до УЗД серця плода

Спеціальної підготовки матері до УЗД серця плода не потрібно. На дослідження необхідно взяти результати крові і сечі, а також ЕКГ. Якщо є попередні результати УЗД, їх також рекомендується взяти.
Варто звернути увагу на те, що майбутня матуся повинна бути в гарному настрої. В іншому випадку негативні емоції можуть погано вплинути на результати дослідження.

Як проходить процедура

Як правило, дослідження проводиться в перший триместр вагітності. Провести УЗД серця плода можна декількома способами:

• трансвагинально. Невеликий ультразвуковий датчик вводять в піхву майбутньої матері;

• поверхнево. Датчик проводиться по живота вагітної жінки.

Що показує УЗД серця плода

Даний метод дозволяє діагностувати патології ССС. Це особливо важливо для початку своєчасного медикаментозного лікування. Якщо були виявлені порушення, несумісні з життям плода, потрібно переривання вагітності.

Лікарі рекомендують повторно проводити УЗД через певний період часу. Це пов’язано з тим, що при незначних патологіях плід може самостійно усунути порушення через інтенсивне зростання і розвитку.

Узд серця плода у Львові в клініці Urosvit

Підводячи підсумок всьому вище сказаного, можна зробити висновок, що ультразвукове дослідження серця плода – важливий діагностичний метод, що дозволяє виявити патології на ранньому терміні вагітності і вчасно почати необхідне лікування. Пройдіть дослідження в нашій клініці “Уросвіт” і будьте спокійні за здоров’я свого малюка!

В нашій клініці також проводять інші види узд досліджень:

узд нирок узд серця плода узд захворювань печінки узд молочних залоз
узд простати узд судин узд черевної порожнини узд при вагітності, скринінг
узд сечового міхура узд селезінки узд суглобів узд органів малого тазу
узд жовчного міхура узд шлунку узд кульшових суглобів узд пазух носа
узд щитовидної залози узд підшлункової залози узд колінних суглобів узд лімфатичних вузлів