-20% на послуги УЗД

  1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису) або телефонуйте:
  2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

УЗД селезінки дає змогу виявити зміни розмірів органу, визначити локальні та дифузні структури. Ультразвукове обстеження селезінки дозволяє підтвердити чи спростувати присутність таких новоутворень, як пухлини чи кісти. Узд селезінки рекомендується пацієнтам із захворюванням печінки, кровотворної та лімфатичної систем і при підозрах травм селезінки.

узд селезінки

У нашої селезінки не одна, а кілька функцій. Це саме вона знищує віджилі кров’яні клітини і тромбоцити. Окрім цього, селезінка трансформує гемоглобін у білірубін і гемосидерин.

Селезінка виконує роль основного постачальника циркулюючих лімфоцитів в організм, що особливо важливо для людей в юності, а також  резервує еритроцити, які у критичній ситуації знову виходять у кров. Селезінка діє як фільтр для бактерій, найпростіших і чужорідних частинок, які потрапляють в організм, виробляє антитіла до вірусів.

Узд селезінки у Львові в клініці Urosvit

У нашій клініці Ви маєте можливість пройти кваліфіковане УЗД селезінки. Узд-кабінет облаштований сертифікованим сучасним обладнанням, що дозволяє провести точку діагностику. Також Ви отримаєте повну консультацію по результаті обстеження та обговорити зі спеціалістом узд-діагностики подальші варіанти лікування та профілактики. Звертайтесь вже зараз та не відкладайте турботу про своє здоров’я на завтра.

Показання до УЗД селезінки

  • Потенційні та можливі вади розвитку;
  • Травматичні пошкодження селезінки;
  • Інфекції (сепсис, тиф, гострий вірусний гепатит, сифіліс, інфекційний мононуклеоз);
  • Хронічні захворювання печінки;
  • Лейкоз;
  • Пухлини селезінки.

Підготовка до УЗД селезінки

УЗД селезінки проводять вранці натще, після нічного голодування, однак, в критичних випадках обстеження виконують в будь-який час та без попередньої підготовки. Переважно особливої підготовки до УЗД селезінки проводити непотрібно, хоча в пацієнтів із надмірною вагою та хворих з метеоризмом огляд дещо ускладнений. Щоб зменшити перешкоди, зумовлені наявністю газу в кишечнику, лікарі рекомендують протягом 2-3 днів дотримуватись спеціальної дієти: виключити з раціону продукти, що спричиняють газоутворення в кишечнику. Крім цього, корисно буде прийняти активоване вугілля чи Еспумізан перед діагностикою.

Зберегти

В нашій клініці також проводять інші види узд досліджень:

узд нирок узд серця плода узд захворювань печінки узд молочних залоз
узд простати узд судин узд черевної порожнини узд при вагітності, скринінг
узд сечового міхура узд селезінки узд суглобів узд органів малого тазу
узд жовчного міхура узд шлунку узд кульшових суглобів узд пазух носа
узд щитовидної залози узд підшлункової залози узд колінних суглобів узд лімфатичних вузлів

Зберегти