-20% на послуги УЗД

  1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису) або телефонуйте:
  2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

УЗД органів черевної порожнини дозволяє виявити патологічні зміни і масштаб їх поширення, перевірити жовчний міхур і виявити поліпи і камені, стан жовчовивідних шляхів. УЗД дає точні дані, які легко інтерпретуються професіоналами. Коли проводять УЗД, оцінюють стан органів, аналізуючи їхні розмір, структуру, розміщення і наявність у них відхилень (додаткові новоутворення, запалення, типові ознаки хронічних захворювань і травм).

Види УЗД органів черевної порожнини

  • УЗД печінки;
  • УЗД жовчного міхура;
  • УЗД підшлункової залози;
  • УЗД селезінки;
  • УЗД лімфатичних вузлів черевної порожнини.

Причини пройти УЗД органів черевної порожнини

– Потенційне захворювання одного з органів черевної порожнини;
– Захворювання гінекологічного та урологічного типу;
– Захворювання ендокринної системи та порушення в її роботі;
– Болі в животі і підребер’ї;
– Здуття живота;
– Часта печія;
– Часта нудота;
– Наявність нальоту на язиці;
– Безпричинна відсутність апетиту;
– Безпричинне підвищення температури.

УЗД черевної порожнини у Львові в клініці Urosvit

Ультразвукову діагностику черевної порожнини проводять, якщо пацієнт хоче дізнатися точну інформацію про стан печінки, жовчовивідної системи, підшлункової, а також перевірити селезінку і т.д.; коли потрібно підтвердити клінічний діагноз, зокрема виключити або підтвердити ураження органів черевної порожнини пухлинами. Ультразвукова діагностика допомагає також здійснювати контроль над динамікою при захворюваннях печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки, а також контролювати ефективність лікування. Пам’ятайте, що нерідко зміни в органах виявляються за допомогою УЗД ще до появи видимих або відчутних ознак захворювання. Пройдіть якісну ультразвукову діагностику. Не піддавайте своє життя зайвому ризику.

Процедура УЗД
УЗД внутрішніх органів виконується в лежачому положенні. Лікар УЗД проводить обстеження, пересуваючи спеціальний ультразвуковий датчик по животу пацієнта, і спостерігає на екрані анатомічну будову органів черевної порожнини. УЗ-діагностика є безболісною процедурою і може багаторазово повторюватися. Для ультразвукового обстеження необхідно створити умови для безперешкодного проходження ультразвукових хвиль через тканини організму (саме тому використовують спеціальний гель, щоб перешкодити утворенню повітряного шару між УЗ-датчиком і шкірним покривом). Справа в тому, що перешкода для такого типу хвиль складають і дуже щільні структури, як кістка, і повітря, який викликає розсіювання хвиль, і поява відлуння різко спотворює зображення і в рази ускладнює його інтерпретацію.

Як підготувати організм до УЗ-діагностики черевної порожнини

Запрошуємо Вас пройти узд черевної діагностики в клініці Уросвіт якісно та доступно. Дуже важлива готовність тіла пацієнта до УЗД черевної порожнини, адже від неї залежить якість одержуваної картинки і ясність остаточних результатів. Отже, потрібно виконати наступні умови для якісного УЗД:

  • процедура повинна проводиться на порожній шлунок або після 6-7 годин з моменту останнього прийому їжі;
  • перед проходженням процедури УЗД необхідно прибрати з раціону сирі фрукти і овочі, квашену капусту, бобові, а також соки, чорний хліб і незбиране молоко;
  • при підвищеному газоутворенні, рекомендується напередодні УЗД прийняти препарати, які поліпшують роботу шлунка і кишечника. З найпростіших: активоване вугілля (приблизно 20-30 таблеток).

Перед УЗ-діагностикою черевної порожнини заборонено курити, оскільки нікотин і дим із сигарет провокують жовчний міхур, і в такий спосіб можуть спотворити результат діагностики.

узд нирок узд серця плода узд захворювань печінки узд молочних залоз
узд простати узд судин узд черевної порожнини узд при вагітності, скринінг
узд сечового міхура узд селезінки узд суглобів узд органів малого тазу
узд жовчного міхура узд шлунку узд кульшових суглобів узд пазух носа
узд щитовидної залози узд підшлункової залози узд колінних суглобів узд лімфатичних вузлів

Зберегти

Зберегти