-20% на послуги УЗД

 1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису) або телефонуйте:
 2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

узд молочних залоз

Причини для узд молочних залоз

 • ви виявили те, що у вас збільшилися пахвові лімфовузли;
 • почався якийсь дискомфорт в області грудей;
 • залози стали не симетричні, тобто форма видозмінилася;
 • проявилося невелике ущільнення в одних грудей;
 • критичні дні стали хворобливими, груди набухла і збільшилася;
 • почалися неприємні виділення із сосків.

Помітивши щось недобре, необхідно негайно звернутися до лікаря. В такому випадку, ультразвукове обстеження молочної залози у жінок рекомендовано робити з четвертого по чотирнадцятий день від першого дня початку місячних, тобто на самому початку, коли почався менструального цикл.

Тільки лікар вам може сказати, як часто можна робити узд молочних залоз. Оскільки узд-діагностика процес нешкідливий, то його дозволено робити в міру необхідності, або обов’язково, в разі ускладнень. Бажано, звичайно, один раз на рік.

узд молочних залоз

Узд молочних залоз для вагітних та годуючих

Що стосується узд молочних залоз при вагітності або годуванні, то ця діагностика може проводитися в будь-який обраний день. Якщо підвищиться температура, пропаде апетит, з’явиться слабкість, нудота або з соска почне виділяти гній, то швидше необхідно визначитися з датою походу до фахівця на огляд.

Бажано потрапити в один день на прийом і до мамолога і до гінеколога, а не на п’ятий або через кілька днів і т.д.

Якщо ви ще жодного разу не були на такій процедурі, то знайте, що узд молочних залоз і підготовка до його проведення – це простий і досить швидкий процес.

По-перше, вам заздалегідь нічого не потрібно зробити, наприклад, не потрібно готується до дослідження, непотрібно дізнаватися які речі брати з собою.

По-друге, якщо доктор підозрює, що у вас з’явилася пухлина або кіста, то він випише направлення на УЗД.

Пройдіть в такому випадку його обов’язково, адже жіночий організм під ризиком.

Тому що саме собою виникле новоутворення або деформація сосків – це не є норма. Бажано мати з собою серветки і простирадло.

Не забувайте, що ви самі маєте право вирішити, на який день циклу робити дослідження (на 5 день циклу або 7, наприклад).

Процес обстеження молочної залози

Для тих, хто не відвідував кабінет, де роблять узд молочних залоз, напевно буде цікаво дізнатися, в чому ж полягає таке обстеження, коли можна робити узд, як підготуватися, як роблять процедуру, в які дні циклу, як правильно робити обстеження – це норма.  Запрошуємо Вас пройти профілактичне узд молочних залоз у Львові в приватній клініці Уросвіт, звертайтесь.

Узд молочних залоз складається з 3 етапів:

Під час місячних, без них, період вагітності, до або після:

 • пацієнтці доведеться зняти весь верхній одяг (дозволяється, коли потрібно робити узд грудей залишити нижню одяг), і лягти на лікарняне кушетку;
 • фахівець завдає гель, щоб датчик добре зчепився з шкірою;
 • використовуючи трансдуцер, доктор дивиться на екрані монітора який стан сосків і лімфовузлів, після чого записує на бланк.

узд молочних залоз

Узд молочних залоз у Львові в клініці Urosvit

Лікар може робити узд грудей традиційне (сіра шкала) або з КДК (колірне допплерівське картування), тим самим ультразвуком, якщо це необхідно. Така процедура займає не більше п’ятнадцяти хвилин. Відразу після її завершення лікар узд озвучить висновок і все результати узд, що у вас в нормі, а що необхідно лікувати, до того ж він скаже з якою періодичністю потрібно взагалі краще робити узд молочних залоз, роз’яснить що показує узд молочних залоз саме у вас.

Для жінок найкращим буде зробити узд молочних залоз з еластографією, а не під час місячних. А якщо діагностували рак на 95,5%, то зробити узд молочних залоз необхідно днями через добу. Ультрасонографія часто використовується для доповнення мамографії, а як підготуватися до неї розповідають фахівці. Після еко процедури, через певний час робиться висновок на якому показано результат.

Інші види узд в нашій клініці:

узд нирок узд серця плода узд захворювань печінки узд молочних залоз
узд простати узд судин узд черевної порожнини узд при вагітності, скринінг
узд сечового міхура узд селезінки узд суглобів узд органів малого тазу
узд жовчного міхура узд шлунку узд кульшових суглобів узд пазух носа
узд щитовидної залози узд підшлункової залози узд колінних суглобів узд лімфатичних вузлів