Наш кабінет УЗД діагностики пропонує

  • Достовірна діагностика без оперативного втручання
  • Безпечність та безболісність процедури
  • Відносно невисокі ціни на діагностику
  • Дослідження в режимі реального часу
  • Унікальний метод при спостереженні вагітності
  • Можливість діагностики усіх внутрішніх органів та систем
  • Кваліфіковані лікарі узд з багаторічним досвідом роботи
  • Сучасне сертифіковане обладнання

Ультразвукове дослідження

УЗД – це зручний та доступний метод дослідження стану внутрішніх органів та їх систем, залоз та опорно-рухового апарату. Процедура діагностики є абсолютно безболісною та безпечною для людини: відсутність протипоказань дозволяє застосовувати ультразвукове дослідження навіть декілька разів на день. Клініка урології Urosvit  пропонує зробити узд у Львові за допомогою сучасних систем «SAMSUNG UGEO H60 та Mindrey Z5, які забезпечують високий рівень візуалізації та передачу максимально точних даних про стан пацієнта.

УЗД всіх внутрішніх органів та систем

Підготовка до обстеження

Обстеження органів черевної порожнини (ОЧП) проводиться натщесерце, зранку. Для запобігання газоутворенню в кишечнику, перед процедурою за 1-2 дні до обстеження, потрібно виключити з їжі горох, квасолю, боби, сирі овочі, чорний хліб, молоко. За наявності значного метеоризму лікарю буде важко правильно та якісно провести обстеження.

Для проведення обстеження органів малого тазу (сечового міхура, матки або передміхурової залози) вимагається наповнення сечового міхура. Треба не мочитися протягом 3-х годин перед обстеженням або випити до 0,5 л води за 1 год. перед обстеженням.

Навпаки, для проведення порожнинного обстеження (через піхву у жінок, ТВУЗД, або через пряму кишку у чоловіків, ТРУЗД) сечовий міхур треба опорожнити.

Процес ультразвукової діагностики

Пацієнт проходить у кабінет УЗД, лягає на кушетку та оголює частину тіла для обстеження. Для кращого проведення ультразвуку та запобігання потрапляння повітря між датчиком та шкірою наноситься нейтральний гель, який не містить жодних ліків і не є шкідливим для організму.
Під час обстеження лікар притискає до тіла ультразвуковий датчик під різними кутами та аналізує зображення на моніторі. При обстеженні судин або серця використовується функція визначення швидкості кровоплину за допомогою ефекту Допплера. Це супроводжується характерним звуком, у відповідності до швидкості кровоплину.
При проведенні ТВУЗД та ТРУЗД на датчик надівається перезерватив.
В кінці обстеження видається друкований протокол обстеження та висновок для лікуючого лікаря, за необхідності додаються зображення на термопапері.

Метод дослідження ультразвуком

УЗД-обстеження – це отримання зображення органів та тканин за допомогою ультразвукових хвиль, які генерує та сприймає один і той же датчик. В однорідному середовищі ультразвукові хвилі поширюються прямолінійно, з постійною швидкістю. Проходячи через тканини різної «акустичної щільності», ультразвук частково проходить через тканини а частково відбивається від межі цих середовищ та повертається назад. Він сприймається датчиком, а далі перетворюється комп’ютером в зображення на моніторі, що може бути роздруковане на термопринтері, або збережено на цифровому носії. Чим більша частина ультразвуку відбивається назад – тим світліше та яскравіше він буде виглядати на екрані. Повністю відбиває ультразвук межа між тканинами та повітрям, тому, такі органи як легені, або кишечник, що містять газ є непроникні для ультразвуку, а між шкірою та датчиком застосовують спеціальній гель, щоб виключити контакт з повітрям. Відбивання ультразвукових хвиль залежить від кута падіння променя, та частоти коливань. Найкраще відбиття при перпендикулярному напрямку і чим вища частота – тим більше відбиття.

Для дослідження органів черевної порожнини та малого тазу застосовуються менші частоти, а для щитоподібної залози – більші, що стає можливим завдяки використанню різних датчиків.

Можливості та переваги УЗД

Діагностики за допомогою ультразвукових хвиль – це простий та доступний метод обстежень, який немає протипоказів. Його можна застосовувати багаторазово, в динаміці, навіть протягом одного дня, якщо цього потребує клінічна ситуація.

На сьогодні УЗД є чи не найпоширенішим методом діагностики. Він не надає променевого навантаження та вважається нешкідливим. Тим не менше, у ультразвукового обстеження є низка обмежень.

Метод не є стандартизованим і якість обстеження залежить від обладнання та кваліфікації лікаря. Також обмежують обстеження надмірна вага та метеоризм, що заважає проведенню ультразвукових хвиль.

З повним переліком послуг та цін Ви можете ознайомитись у розділі “Ціни”.

Клініка «UROSVIT»

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 15.00

Неділя

Вихідний

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(098)058-74-40

Записатись на прийом


Дякуємо, що звернулися до нас. Після заповнення форми очікуйте підтвердження Вашего запису на прийом.