-20% на послуги УЗД

Щоб скористатись знижкою у 20% на послуги УЗД, виконайте такі умови:

  1. Запишіться на прийом до лікаря УЗД через сайт (в формі онлайн-запису);
  2. Вкажіть час прийому в проміжку з 16.00 до 20.00

Ренгенографія та урографія

Рентгенографія черевної порожнини – метод дослідження сечокам’яної хвороби. На рентгенівських знімках візуалізуються зони кальцифікації у проекції сечового тракту, які можуть відповідати кальцинованим вкладенням у нирках. На знімку можна побачити близько 75% конкрементів у нирках.  Слід відзначити, що цю процедуру не слід проводити вагітним жінкам.

Урографічне дослідження дозволяє оцінити структуру та функції сечовидільної системи за допомогою введення внутрішньовенно контрастної речовини, яка фільтрується через нирки і виводиться з сечею. Система нирок заповнюється забарвленою контрастом сечею, завдяки чому можна оцінити стан структури ниркових чашок, ниркової миски та усього каналу сечоводу.

Види рентгенографії

Низхідна рентгенографіяНизхідна рентгенографія

Низхідна уретеропієлографія – це радіологічне дослідження з використанням рентгенівського контрасту для візуалізації конкременту в сечоводі. Низхідна урографія може проводитися пацієнтам, яким необхідно встановити нирковий свищ для черезшкірного дренажу – нефростомії.

Дослідження включає в себе введення через нефростомічну дренажну трубку контрастної речовини, яка заповнює чашково-мискову систему нирок і забарвлює контрастним кольором сечовід до рівня перешкоди. Рентген, виконаний після введення контрастної речовини, дозволяє візуалізувати місце і причини обструкції сечовипускних шляхів.

Зберегти

Висхідна рентгенографіяВисхідна рентгенографія

Лікар переходить до процедури висхідної рентгенографії, якщо перешкоди у сечоводі не було візуалізовано за допомогою урографічногно обстеження. У сечовід, у якому підозрюється наявність каменю, встановлюється сечовідний катетер. Після цього відбувається введення контрастної речовини через катетер, яка заповнює сечовід до перешкоди, що блокує відтік сечі. Ця процедура відбувається в умовах кабінету ендоскопії.

Зберегти

Показання

Систематичні інфекції сечовидільної системи, наявність крові у сечі, ознаки сечокам’яної хвороби, аномалії сечовивідних шляхів, функціональні зміни сечового міхура, хронічні запалення нирок тощо.

Підготовка

Необхідно проводити дослідження на порожній шлунок. Існує декілька способів належно підготуватись до обстеження: вживання проносного засобу перед процедурою або призначення еспумізану напередодні дослідження.

Вартість

Ви можете дізнатись вартість конкретної послуги на нашому сайті у розділі «Ціни».

Клініка «UROSVIT»

www.uro.lviv.uaТел.для запису:(032) 226-30-80(098) 058-74-40,067 1 625 845(за цим номером можна телефонувати в неробочий час,та на вихідних).#консультаціяУрологаЛьвів,#УЗДЛьвівНедорого,#дробленняКаменівНирокЛьвівНедорого,#дробленняКаменівСечовогоМіхураЛьвів,#ЛітотрипсіяЛьвівНедорого,#ЕКГ,#ЕХОКгЛьвівЯкщо сподобалось-тисни лайк,репост,пліз!

Posted by Святослав Коваль on Donnerstag, 5. Januar 2017

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 21.00

Субота

09.00 – 15.00

Неділя

Вихідний

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо розкладу роботи клініки чи прийому лікарів, пишіть нам на uro.lviv@gmail.com або

Телефонуйте +38(098)058-74-40

Записатись на прийом


Дякуємо, що звернулися до нас. Після заповнення форми очікуйте підтвердження Вашего запису на прийом.

Зберегти