Навчальний тренінг лікаря Матвіїв В. у N.S.T.C. PCNL MasterClass Cadaveric Course

  • 25 Червня 2018

2-3 жовтня лікар-уролог Василь Матвіїв пройшов навчальний тренінг в Freeman Hospital, м. Ньюкасл, Великобританія , де мав можливість вдосконалити свої знання по перкутанних операціях на нирках при сечокамяній хворобі. Впровадження нових підходів, передових технологій та сучасних аксесуарів значно полегшує виконання самої операції та кращий результат для пацієнта.

Хірургічний навчальний центр Ньюкасла прагне надати найкращі можливості для навчання , пропонуючи широкий спектр мультидисциплінарних курсів. Високопрофесійні клініцисти тут навчають і підтримують вас на кожному кроці. Поєднуючи дидактичні вчення та практичні процедури з передовими технологіями, центр пропонує першокласні кадрові тренінги та постійне підвищення кваліфікації у спеціально створеному модерному, оснащеному новітніми технологіями в медицині, об’єкті. Де також проводяться новаторські дослідження нових методів та можливість отримати найкращі хірургічні тренінги, доступні у Великобританії – як сьогодні, так і в майбутньому.

Хірургічний навчальний центр Ньюкасла очолює співкерівництво професора Алана Горгана та професора Девіда Дехана.

Центр налічує понад 175 передових тренінгів від регіональних, національних та міжнародних хірургів, які представляють багато спеціальностей. Співпраця з національним та міжнародним факультетом сприяє кращому розумінню хірургічних методів, що забезпечують поліпшення догляду та лікування пацієнтів.