Дроблення каменів в нирках методом літотрипсії

Літотрипсія – це інноваційний та ефективний метод дроблення каменів. Принцип цього методу полягає у використанні ударних хвиль для руйнування каменів, котрі дробляться на дрібні фрагменти та виводяться з організму природним шляхом. Видалення каменів за допомогою літотриптора проходить без болю і не вимагає анестезії. Завдяки літотрипсії Ви можете легко позбутись каменів розміром від 0,5 до 2,5 сантиметрів.

Існує декілька видів літотрипсії: лазерна, перкутанна нефролітотрипсія, екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія та контактна цистолітотрипсія. Лікар обирає найкращий метод для пацієнта виходячи з стану його здоров’я та відсутності протипоказань. Сучасна апаратура провідних виробників медичного обладнання та великий досвід наших лікарів дозволяють ефективно провести процедуру літотрипсії та безболісно позбавити пацієнта від каменів.  Вас турбує камінь в нирці  – ми пропонуємо просте та ефективне лікування.

Видалення каменів з допомогою літотрипсії

Видалення каменів в нирках, з сечового міхура і навіть з жовчного міхура буває лазерне, ультразвуком, а також за допомогою нефроскопа.
Кожен з видів має свої показання в залежності від ситуації і стану здоров’я пацієнта.

Видалення каменів з нирок дозволяє лікарям позбавити пацієнта від дискомфорту і болю, пов’язаних із захворюванням. На щастя, не в кожному випадку потрібно хірургічне втручання. Існує кілька видів літотрипсії: лазерна, екстракорпоральна літотрипсія (ударно-хвильова), контактна літотрипсія. Безконтактна литотрипсия здійснюється за допомогою сучасної апаратури – літотриптора.

  1. Екстракорпоральна дистанційна ударно-хвильова або безконтактна літотрипсія має на увазі дроблень каменів без прямого контакту з ними, а саме за допомогою ультразвуку.
  2. Контактна літотрипсія – метод, при якому руйнівний імпульс за допомогою спеціальних інструментів впливає прямо на камінь, руйнуючи його. Процедура проводиться під анестезією.
  3. Перкутанная нефролітотрипсії – метод, який використовується для видалення великих каменів. Доступ до каменя відбувається через прокол в поперековій ділянці за допомогою нефроскопа.
  4. Лазерна літотрипсія – дроблення каменів за допомогою прямого впливу лазера через підведений ендоскоп. Лазерне видалення каменів з нирок є найбільш поширеним методом.

Кожен з видів має свої показання в залежності від ситуації і стану здоров’я пацієнта.

Дистанційне дроблення каменів в нирках або сечовому міхурі ультразвуком (наприклад, ультразвукова літотрипсія, ультразвукове дроблення каменів в нирках) – це процедура, під час якої лікар направляє створені на спеціальному апараті сфокусовані імпульси ультразвуку на конкремент. Завдяки таким маніпуляціям камінь руйнується всередині організму на дрібні шматочки і виходить природним шляхом.

Переваги і можливості літотрипсії

Неінвазивний метод

Відсутність хірургічного втручання.

Доступна ціна

Дешевше за оперативні втручання

Висока ефективність

Ефективність лікування досягає 90-94%.

Безболісно

Не потрібно робити анастезію

Нема вікових обмежень

Метод ефективний для дорослих та дітей.

Безпека процедури

Низька ймовірність ускладнень.

Коротка тривалість

Процедура триває до 1 години.

Швидке одужання

Короткий період відновлення.

Види літотрипсії

Дистанційна літотрипсияДистанційна літотрипсія – нехірургічний метод лікування сечокам’яної хвороби

Дистанційна літотрипсія – це найменш інвазивний метод лікування каменів в нирках, який полягає в роздробленні конкременту за допомогою ударної хвилі, яка була утворена за межами людського організму. Розчинення каменів в нирці відбувається внаслідок виникнення в ньому напружень, викликаних екстракорпоральною ударною хвилею. Камені дробляться до стану піску, і в такому вигляді вони виходять з організму природнім шляхом.

Зберегти

Зберегти

Лазерна літотрипсіяЛазерна літотрипсія

Лазерна літотрипсія – метод, який є ефективним при при будь-якому мінеральному складі, локалізації та тривалості перебування каменя, при цьому розміри його можуть бути до 1-1,5 см. Лікар обирає техніку гольмієвої лазерної літотрипсії залежно від індивідуальних особливостей перебігу хвороби у пацієнта.

Ефективність лікування залежить від складу каменю. Успіх проведення процедури вимірюється таким чином: при оксалатах Ca дигідрату – 96%, при оксалатах Ca моногідрату – 80%, при фосфатах Ca – 100%. Також результат залежить від локалізації конкрементів у відділі сечоводу: у тазовому відділі – 92%, у здухвинному відділі – 90%, у поперековому відділі – 78%

Зберегти

Зберегти

Перкутанна нефролітотрипсіяПеркутанна нефролітотрипсія

Перкутанна літотрипсія – це процедура видалення каменів у нирках за допомогою спеціального приладу – нефроскопу, який вводиться в орган через невеликий розріз у шкірі. Нефроскоп обладнаний робочим каналом та оптичною системою, яка дозволяє візуалізувати внутрішню частину нирки та ввести всередину  необхідні інструменти.

Під час операції лікар бачить внутрішню частину органу та спостерігає за процесом видалення каменів у нирках на екрані монітору. Дрібні частинки роздроблених каменів видаляються ендоскопічними щипцями. Перкутанна нефролітотрипсія – це малоінвазивна процедура, і пацієнт, як правило, може залишити лікарню через кілька днів після операції.

Зберегти

Зберегти

Контактна цистолітотрипсія Контактна цистолітотрипсія

Контактна цистолітотрипсія – це один із методів лікувальної літотрипсії. Після виконання цистоскопії і візуалізації каменю (каменів) сечового міхура, виконується їх фрагментація з використанням різних літотриптерів (пневматичних, електрогідравлічних, ультразвукових і лазерних) і цистолітолапаксія (відмивання і відсмоктування фрагментів). Контактна цистолітотрипсія може виконуватися як самостійна операція, так і в комбінації з різними ендоскопічними операціями.

Зберегти

Зберегти

Лікування каменів в нирках за допомогою літотрипсії

Новий метод літотрипсії дозволяє пацієнту позбавитись каміння різної локалізації без проведення операції та загального обезболення. Ударна хвиля, що формується на літотрипторі, фокусується на камені та руйнує його на дрібні частинки, які виходять з організму природнім шляхом. Навіть діти можуть пройти процедуру літотрипсії без обезболення. Лікування каменів нирок проводиться якісно та безболісно.

Лікування у клініці проводиться сучасними апаратами для видалення каменів від провідних виробників Dornier MedTech, MegaPulse, Golf, а також Karl Storz, завдяки яким ефективність лікування ниркових каменів досягає 90-94%, каменів сечоводів 72-74%. Вивести камінь в нирці  і  пройти лікування  після процедури Ви зможете комплексно і швидко.

При ознаках сечокам’яної хвороби потрібно якнайшвидше звернутись до лікаря для проведення обстеження. Лише після повної діагностики можна визначити, як вивести камені з нирок, зважаючи на їх розмір та кількість.

Сьогодні, якщо виявляють камінь у нирці, не потрібно проводити операцію, адже існує літотрипсія.

Як вивести камені з нирок

Відтепер камінь у нирці – не проблема, якщо лікування проходить у перевіреній клініці в досвідчених фахівців із застосуванням сучасної апаратури.

Більше Вам не доведеться переживати як вивести камінь з нирок. У нашій клініці проводяться усі види літотрипсії: лазерна, перкутанна нефролітотрипсія, екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія та контактна цистолітотрипсія. Сучасна апаратура провідних світових виробників дозволяє видаляти камені в нирках будь-якої локалізації за допомогою ультразвуку, лазерного випромінювання або пневмомеханічних  зондів.

Літотрипсія у Львові в клініці Urosvit

Метод літотрипсії успішно використовують для лікування каменів нирок. Це перевірена та безпечна процедура, яка на сьогодні являється відмінною альтернативою хірургічному втручанню. Лікування каменів в нирках таким способом дозволяє пацієнту, на відміну від операції,  якнайшвидше прийти у форму після процедури. Існує декілька видів літотрипсії, кожен із яких застосовують в залежності від клінічних показань.

Наша клініка урології UROSVIT у Львові допомагає правильно діагностувати і ефективно лікувати хвороби сечовидільної системи. Сучасне обладнання від провідних виробників робить наш медичний заклад провідним в Україні. За один день пацієнт може пройти необхідне для процедури літотрипсії обстеження і вивести камені з нирок без госпіталізації і хірургічного втручання. Велика перевага процедури – мінімальні больові відчуття, які легко переносяться навіть дітьми. Саме тому до нас звертається багато пацієнтів з різних країн.
Вартість процедури дроблення каменів в нирках в нашій клініці не висока і доступна для більшості людей. Ви можете переконатися в цьому в розділі Ціни. При цьому, ми використовуємо тільки найкраще медичне обладнання, а наші лікарі є професіоналами з багаторічним досвідом. Відгуки наших пацієнтів про роботу клініки «UROSVIT» читайте тут.

Показання

Для кожного виду літотрипсії різні показання, тому зверніться до вашого лікаря для уточнення інформації.

Підготовка

Проведення обстежень на наявність протипоказань, проводиться комплекс антибіотикотерапії, інфузійної терапії , препаратів, що поліпшують мікроциркуляцію і вітамінів.

Вартість

Ви можете дізнатись вартість конкретної послуги на нашому сайті в розділі «Ціни».

Клініка «UROSVIT»

www.uro.lviv.uaТел.для запису:(032) 226-30-80(098) 058-74-40,067 1 625 845(за цим номером можна телефонувати в неробочий час,та на вихідних).#консультаціяУрологаЛьвів,#УЗДЛьвівНедорого,#дробленняКаменівНирокЛьвівНедорого,#дробленняКаменівСечовогоМіхураЛьвів,#ЛітотрипсіяЛьвівНедорого,#ЕКГ,#ЕХОКгЛьвівЯкщо сподобалось-тисни лайк,репост,пліз!

Posted by Святослав Коваль on Donnerstag, 5. Januar 2017

Години роботи

Понеділок – П’ятниця

09.00 – 18.00

Субота

09.00 – 15.00

Неділя

Вихідний

Телефонуйте (032)-226-31-80

Записатись на прийом


Дякуємо, що звернулися до нас. Після заповнення форми очікуйте підтвердження Вашего запису на прийом.

Зберегти