Кількість і кратність процедур ЕУХТ

  • 25 Червня 2018

Тривалість і частота лікування

Процедура ЕУХТ займає від 5 до 20 хвилин, в залежності від захворювання і тривалості хвороби. В середньому необхідно 5-7 сеансів лікування з інтервалом в 5-7 днів. Ефект від проведених процедур продовжує наростати після їх закінчення протягом 4-6 місяців.

Кожне конкретне захворювання може вимагати меншого або більшого впливу. Наприклад, при спазмах в м’язах досить іноді 1-2 процедури, щоб забути про проблему, а при лікуванні перелому кістки, що довго не зростається, рекомендується пройти 7 сеансів ЕУХТ. Кількість процедур ЕУХТ, наприклад, для позбавлення від п’яткової остроги (плантарного фасциїту) встановлюється лікуючим лікарем і залежить від стадії захворювання, віку пацієнта і швидкості позитивної динаміки одужання – реакції організму на лікування.

Лікарі клініки UROSVIT дотримуються індивідуального підходу в складанні протоколу лікування. Немає сенсу продовжувати процедури, якщо пацієнт відчуває позитивний результат і стабільну динаміку, адже ЕУХТ має віддалений у часі ефект. Після закінчення лікування лікарі центру протягом не менше двох-трьох місяців можуть спостерігати за процесом одужання пацієнта шляхом телефонного опитування.

Достовірно відомо, що ЕУХТ має особливість – вона має віддаленим за часом ефект. Реакція організму на сеанси ЕУХТ виникає миттєво, але процеси, які вона запускає в організмі, протікають у встановлені природою терміни: судини при неоангіогенезі ростуть не за один день, а кальцинати або фіброз «розсмоктуються» не миттєво. За встановленим світовим стандартом інтервал між процедурами повинен становити не менше 4 днів, в середньому сеанси ЕУХТ повторюються на 5-7-у добу. У літніх людей процеси відновлення відбуваються повільніше і даний проміжок може бути подовжений і до 10 днів в залежності від захворювання та його стадії.

Чи можна частіше робити процедури ЕУХТ?

Можна, але результат від цього швидше не настане – це все-одно, що бігти попереду паровоза. Ви заощадите і час, і фінанси, слідуючи правильному протоколу лікування.

Винятки можуть бути у спортсменів, яким потрібно в максимально короткі терміни відновитися або пройти курс реабілітації після травм в проміжках між змаганнями.